سرخط خبرها
خانه / مقالات / آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو

آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو

سری ‌های پایین شکم و پهلوها، نواحی هستند که با ورزش و رژیم غذایی به سختی لاغر می‌شوند. هیچ رژیم غذایی سریع یا قرصی وجود ندارد که باعث لاغری سریع در نواحی شکم شود. امروزه از بسیار زیاد ی متدها با استفاده از دستگاه‌های لاغری برای لاغری موضعی شکم و پهلو استفاده می‌کنند.
bellies fatness1 آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو
آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو

لیپوماتیک,لیپوماتیک چیست؟,لیپوماتیک تهران

روش‌های لاغری موضعی دارای انواع گوناگونی هستند . برخي به همین دلیل ش‌ها حاوی دستگاه LPG است که با یاری مکش بافتی و فشار مکانیکی معین باعث خرد شدن سلول‌های چربی می‌شود؛ دستگاه RF Contouring است که با یاری امواج رادیویی بر روی بافت چربی سبب بیشتر شدن جریان خون افزایش کار سلولی و متابولیسم و در نتیجه ارتقا چربی سوزی می‌شود؛ مزوتراپی که با مصرف از داروهای ویِژگزینشه در دوز کم در طی تزریقات مکرر مستقیم وارد بافت چربی می‌شود؛ امواج صوتی که با استفاده از تکنولوژی جدید کویتیشن سبب لاغری موضعی می‌شود؛ و کرایولیپولیز که یکآموزش غیرتهاجمی برای حذف سلول‌های چربی است. گزینش این روش‌ها بسته به شرایط بیمار و نظر پزشک در نظر گرفتن ویژگی ها معایب برای بیمار انجام می‌گیرد.

چنانچه به فکر لاغری سریع با دستگاه نیستید، یکی از مهمترین عوامل در کمک به کاهش چربی شکم و پهلو ورزش‌های قلبی-عروقی به صورت مرتب می‌باشد. این بدان معنا نیست که گهبرخي پیاده‌روی بکنیم. به طور کلی بسته به سن فرد حداقل ۱۵ تا ۲۰ دقیقه، ۵ روز در هفته طوریکه ضربان قلب تند بزند پیاده‌روی انجام دهیم. دومین علت ی که به لاغری موضعی یاری می‌کند تولید و ساخت توده عضلانی در بدن است که یاری می‌کند کالری زیادتری بسوزد و ذخیره چربی كم شدن یابد. استفاده از دستگاه‌های بدنسازی و یا مجموعه در پیلاتس ۲ تا ۳ بار در هفته می‌تواند موثر باشد. در مدت انجام آزمایش ات ورزشی برای لاغری، توجه به رژیم غذایی مهم می‌باشد. تذکر به هرم رژیم غذایی یکی از با کیفیت ترین راه‌ها جهت لاغری شکم و پهلو می‌باشد.

جراحی چاقی اشاره به هر نوعروش پزشکی دارد تا فرد به جای از دست دادن وزن خود به طور فیزیکی، ساختار دستگاه گوارش، به‌خصوص روده کوچک و معده را تغییر دهد. اما اگر چه دستورالعمل دقیق احتمالا بسته به کشور تخصص پزشکان مفرق باشد، شخصی به طور کلی چاق در نظر گرفته می‌شود که درصد بالایی چربی باشد. چاق بودن می‌تواند عواقب جدی سلامت ی از عبارت دیابت ‌های قلبی را داشته باشد. افراد چاق اکثرا ناموفق در از دست دادن میزان قابل تذکر ی از وزن هستند پس در صورت واجد شرایط بودن تحت جراحی چاقی توسط پزشک جهت كم شدن وزن قرار می‌گیرند.

یکی از وسیع ‌ترین انواع جراحی چاقی، با‌ی‌پس معده شناخته می‌شود. این عمل بوسیله جراح انجام شده که اندازه معده را با استفاده از دوختن كم شدن می‌دهند. پس از آنجا که میزان محیط در دسترس معده به شدت کوچکتر شده باعث می‌شود شخص سریعتر سیر شود. اگر چه بای‌پس معده احتمالا باعث کاهش وزن شود ولی می‌تواند عوارض جانبی حاوی تهوع، استفراغ و حتی سوء‌تغذیه در برخي موارد در صورت جذب نشدن مواد مغذی داشته باشد. روش‌های دیگر جراحی چاقی؛ گاستروپلاستی، گاستریک بای‌پس و گاستریک باندینگ می‌باشد. جراحی‌های کاهش وزن موارد متعدد زیاد جدی را دارند که اکثرا به کاهش دریافت مواد مغذی و یا خود عمل جراحی مربوط می شود؛ عوارضی از قبیل التهاب بافت ریه (پنومونی)، لخته‌های خونی، عفو نت، سنگ کیسه صفرا، فتق، تهوع، استفراغ و کمبود مواد مغذی در بدن را حاوی می شود.
به موازات روش‌های تهاجمی ذکر شده، روش‌های غیر تهاجمی جهت لاغری مانند استفاده از کرایولیپولیز، کویتیشن وجود دارند که با مکانیسم‌هایی منجر به تخریب بافت چربی آزاد شدن آنها به سمت سیـستم لنفاوی پس کبد منجر می‌شود. در روش‌های غیر تهاجمی به این دلیل که هیچگونه چربی از بدن خارج نمی‌شود، باعث كم شدن سایز و لاغری موضعی در نواحی مانند لاغری شکم پهلوها، ران‌ها غیره می‌شود و تأثیر کمتری نسبت به جراحی‌های چاقی دارد.
به طور کلی روش‌های تهاجمی لاغری در افرادی که دارای شاخص توده بدنی در محدوده طبیعی هستند مفید بوده برای افراد بسیار زیاد چاق یا آنهایی که نمی‌توانند ورزش کنند مورد مناسبی نمی‌باشد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل

روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل در این مطلب میخواهیم به بررسی روش های یادگیری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان