سرخط خبرها
خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب فرویدیسم

دانلود کتاب فرویدیسم

دانلود کتاب فرویدیسم

|دانلود کتاب فرویدیسم از ام اس پی پرتال|

fr دانلود کتاب فرویدیسم
نام : فرویدیسم
نویسنده: امیرحسین آریان‌پور
حجم:۲٫۵  مگابایت
صفحات:۱۵۵
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات:امیرحسین آریان‌پور زاده تهران ۸ اسفند ۱۳۰۳ و همچنین درگذشته تهران ۸ مرداد ۱۳۸۰  نویسنده، فرهنگ‌نویس، مترجم و همچنین استاد دانشگاه ایرانی بود. او از ایل بیرانوند، اصالتاً کاشانی و همچنین نوهٔ نایب حسین کاشی بود.امیرحسین آریان‌پور، جامعه‌شناس، پژوهشگر و همچنین نویسنده و همچنین مترجم ایرانی، هشتم اسفند ۱۳۰۳ در تهران به دنیا آمد.او از اخلاف عصیانگران نایبی کاشان بود و همچنین از طرفی نسبتی هم با خاندان ملک‌المورخین سپهر نویسنده ناسخ التواریخ داشته می باشد. او در سن ۱۸ سالگی یعنی در سال شمسی ۱۳۲۱ در مسابقات بوکس خراسان و همچنین در سال شمسی ۱۳۲۳ در مسابقات وزنه‌برداری چندملیتی خاور نزدیک اول شد. او از نظریه‌پردازان در باره علم جامعه‌شناسی و همچنین علوم فرهنگی و اجتماعی نیز به شمار می‌آید و همچنین در گسترش آن هم بیشترین تلاش‌ها و همچنین سرویس ها و خدمات را در حوزه پژوهش و همچنین بررسی به عمل آورد. او در سه باره، انسان‌شناسی، جامعه‌شناسی و همچنین معرفت‌شناسی گام‌های ارزنده‌ای برداشته و همچنین خلاقیت علمی را با درونمایه جنبه‌های اخلاقی دانش و همچنین پژوهش به عنوان وجه مشخصه تلاش‌هایی همراه داشت. کار عظیم او تدوین فرهنگ تفصیلی علوم فرهنگی و اجتماعی (در حوزه فرهنگ فلسفه و همچنین جامعه‌شناسی) به چهار زبان فارسی، انگلیسی، فرانسه و همچنین آلمانی می باشد که در مدت زمانی بیش از چهل سال شمسی به طول انجامیده و همچنین بی شک، یکی از مهمترین آثار فرهنگ تفصیلی علوم در زبان پارسی و همچنین یکی از گرانبهاترین و همچنین بزرگترین آثار امیرحسین آریان پور می باشد که حاوی سیصدهزار فیش بوده و همچنین به تا حال نشر نیافته می است و خواهد بود.آریان‌پور در جامعه‌شناسی دیدگاهی ماتریالیستی داشت.او همچنین پسرخالهٔ سهراب سپهری شاعر پهناور و بزرگ معاصر و همچنین نوه نایب حسین کاشی می است و خواهد بود.ابتکار ترجمهٔ پسوند ایسم (-ism) به «-گرایی» از آن هم اوست. او همچنین در مقدمهٔ ترجمهٔ سیر فلسفه در ایران می‌نویسد: « «ism-» های اروپایی را با پسوند «-گرایی» – که با تأیید مرحوم دکتر محمدباقر هوشیار نخست در سال شمسی ۱۳۲۵ به‌کارش بردم، و همچنین اکنون زبانزد بسیاری از اهل علم و همچنین ادب می باشد – .»امیرحسین آریان‌پور در روز دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۰ در تهران درگذشت. پیکر او همچنین در بهشت زهرای تهران و همچنین در آرامگاه خانوادگی آریان‌پور به خاک سپرده شد.
تالیفات
آیین پژوهش
ایبسن آشوب‌گرای (تهران، ۱۹۶۹)
پهناور و بزرگ مردان تاریخ
جامعه‌شناسی هنر (۱۹۷۵)
دو منطق: ایستا و همچنین پویا
در آستانه رستاخیز (تهران، ۱۹۵۱) رساله‌ای در باب دینامیسم تاریخ
روانشناسی از دیدگاه واقع‌گرایی۷ مقاله در مجله روان‌شناسی دانشگاه تهران
فرویدیسم: با اشاراتی به ادبیات و همچنین عرفان
فرهنگ چهار زبانه (فارسی، انگلیسی، فرانسه، آلمانی) در دست نشر

لینک دانلود:

download دانلود کتاب فرویدیسمدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب فرویدیسم در تاریخ ۲۴ April 2016 | 2:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۵۸

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۵۸ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۵۸ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان