سرخط خبرها
خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب ساختار گرایی

دانلود کتاب ساختار گرایی

دانلود کتاب ساختار گرایی

|دانلود کتاب ساختار گرایی از ام اس پی پرتال|

thumb piaget دانلود کتاب ساختار گرایی
نام : ساختار گرایی
نویسنده:ژان پیاژه
حجم:۱٫۷  مگابایت
صفحات:۱۷۳
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات:ژان پیاژه زاده ی  ۹ اوت ۱۸۸۶ در قبل  ۱۶ سپتامبر ۱۹۸۰ روان‌شناس، زیست‌شناس و همچنین شناخت‌شناس فرانسوی-زبانِ سوئیسی بود که به خاطر کارهایش در روان‌شناسی رشد و همچنین شناخت‌شناسی شناخته شدن و شهرت یافته‌می است و خواهد بود.پیاژه جایگاه ویژه‌ای جهت آموزش کودکان قایل بود. او در سال شمسی ۱۹۳۴ در کسوت ریاست دفتر بین‌المللی آموزش نهاد ملل متحد اعلام کرد: تنها آموزش می باشد که می‌تواند جوامع ما را در مقابل فروپاشی تدریجی یا خشونت‌بار حفظ کند. پیاژه در سال شمسی ۱۹۵۵، مرکز بین‌المللی شناخت‌شناسیِ ژنتیک را راه‌اندازی کرد و همچنین از آن هم سال شمسی تا پایان عمر ریاست آن هم را بر عهده داشت.به گفتن ارنست فون گلاسرزفلد، پیاژه پیش‌گام گران‌قدر نظریهٔ ساخت و همچنین ساز گرایانهٔ معرفت می است و خواهد بود.از کارهای ابتدایی و اولیهٔ خود در بارهٔ زیست‌شناسی، پیاژه به آن باور رسید، که اعمال زیست‌شناسانه عبارتند از گام‌هایی که در مسیر سازش‌یابی با محیط فیزیکی اطراف، و همچنین به منظور کمک به نهاد‌یافتگی آن هم برداشته می‌می شود.پیاژه در تاریخ ۹ اوت ۱۸۹۶ در نوشاتل سوئیس به دنیا آمد و همچنین اولین فرزند خانواده بود. مادرش ربکا جکسون و همچنین پدرش آرتور پیاژه، استاد دانشگاه در رشتهٔ ادبیات قرون وسطی بود. در ۱۱ سالگی، هنگام و زمانی که دانش‌آموز مدرسهٔ لاتینِ نوشاتل بود، مقالهٔ کوتاهی در مورد یک گنجشگ آلبینو نوشت و همچنین همین مقاله مقدمه‌ای شد جهت یک زندگی سراسر علمی همراه با تألیف بیش از شصت کتاب و همچنین چند صد مقاله. در دوران نوجوانی علاقهٔ پیاژه به جانورشناسی اکثرا و بیشتر شد و همچنین مقالاتی در مورد نرم‌تنان نوشت.بعد از اتمام دوران دبیرستان او مشغول به تحصیل در رشتهٔ علوم طبیعی در دانشگاه نوشاتل شد و همچنین از آن هم دانشگاه دکتری گرفت. در طول آن مدت پیاژه دو مقالهٔ فلسفی نوشت که خودش از آن هم‌ها با عنوان کارهای نوجوانی یاد می‌کند.پیاژه بعد از نیم‌فصلی که در دانشگاه زوریخ به مطالعهٔ روانکاوی پرداخت، سوئیس را به مقصد پاریس ترک کرد. در پاریس بود که او نظریهٔ مراحل رشد شناختی خود را مطرح کرد. در سال شمسی ۱۹۲۱ پیاژه به سوئیس بازگشت و همچنین به عنوان ریاست انستیتو روسو در ژنو مشغول به کار شده است.در سال شمسی ۱۹۲۳ پیاژه و همچنین ولنتاین چاتنی با هم ازدواج کردند و همچنین حاصل آن ازدواج سه فرزند بود. در سال شمسی ۱۹۲۹ پیاژه ریاست دفتر بین‌المللی آموزش را قبول کرد و همچنین تا سال شمسی ۱۹۶۷ در همین سمت باقی‌ماند.که از جملات معروف پیاژه، سخن او همچنین در ارتباط و رابطه با نظم طبیعی در پژوهش و همچنین نگارش و همچنین مطالعه می است و خواهد بود.نظم ظاهری داشتن ربط بسیاری به پژوهش ندارد. نظم در پژوهش غیر از نظم در ظواهر می باشد و همچنین بسیاری از پژوهشگران در باره ظواهر چندان منظم نبوده، ولی در شکار صیدهای علمی خود موفق بوده اند. چیزی شبیه نظم طبیعی پیاژه.می نامند: روزی فردی یا شخصی از دیدن اتاق کار ژان پیاژه و همچنین ظاهر نامرتب و همچنین بی نظم آن هم در شگفت شد. جهت رفع تعجب گفت: آقای دکتر! در اتاقی بدین شکل بی نظم و همچنین در هم ریخته، چگونه چیزهایی را که می خواهید پیدا می کنید؟ پیاژه گفت: دو گونه نظم داریم. یک نظم هندسی و همچنین غیره ای نظم طبیعی. وسایل و همچنین کتب اتاق من به صورت طبیعی، منظم می باشد، ولی از لحاظ هندسی، نه؛ و همچنین مهم آن هم نظم طبیعی می باشد که من هر چه را که بخواهم، خواهم یافت.
در نهایت پیاژه در سپتامبر سال شمسی ۱۹۸۰ در ژنو درگذشت.

لینک دانلود:

download دانلود کتاب ساختار گراییدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب ساختار گرایی در تاریخ ۲۶ April 2016 | 4:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۵۸

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۵۸ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۵۸ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان