سرخط خبرها
خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار مدیریت وبکم WebcamMax 7.9.9.6

دانلود نرم افزار مدیریت وبکم WebcamMax 7.9.9.6

دانلود نرم افزار مدیریت وبکم WebcamMax 7.9.9.6

|دانلود نرم افزار مدیریت وبکم WebcamMax 7.9.9.6 از ام اس پی پرتال|

WebcamMax%201 دانلود نرم افزار مدیریت وبکم WebcamMax 7.9.9.6

WebcamMax 7.9.9.6 نام نرم افزاری حرفه ای جهت مدیریت وب کم می باشد. امروزه ارتباطات اینترنتی رو به افزایش می باشد، از آن رو کاربران همه روزه به دنبال ازار جدید جهت ارتباطات خود می باشند. ارتباط عکسی از وب کم یکی از رایج ترین ارتباطات دنیای مجازی می باشد. نرم افزاری که در آن پست جهت تو عزیزان اماده نموده ایم نرم افزاری حرفه جهت کار با وب کم می باشد که بسته ای از ابزار پیشرفته را در خود جمع کرده می است و خواهد بود.با استقاده از آن نرم افزار تو میتوانید به وب کم خود افکت های زیبا و همچنین شگفت انگیز اضافه نمائید. همچنین آن نرم افزار قابلیت بهره بری و استفاده بصورت پیش فرض در برنامه جذاب و جالب و خوب های اصولی و کاربردی مانند ICQ, AIM, MSN, Camfrog, Skype, Paltalk, Yahoo, ANYwebcam, Stickam را دار می باشد. از دیگر قابلیت های آن نرم افزار میتوان به ظبط و همچنین ذخیره ویدیو اشاره کرد. میتوانید بعد از ظبط فایل مورد نظر را در شبکه های فرهنگی و اجتماعی یا YouTube یا وبسایت و مرکز خبرهای جدید فردی یا شخصی خود نشر یافته شده کنید. همچنین از قابلیت های منحصر به فرد آن نرم افزار میتوان به گرفتن همزمان چند تصویر و همچنین ضبط آنها اشاره کرد. شامل ویژگی های آن نرم افزار میتوان به وجود بیش از ۱۵۰۰ افکت پیش فرض ، قابلیت اضاه کردن متن های شناور و همچنین قاب حاشیه به وب کم خود ، قابلیت سوئیچ سریع بین وب کم مجازی و همچنین وب کم واقعی ، ضبط ویدئو ، قابلیت کنترل لرزش تصویر و همچنین … می است و خواهد بود.نرم افزاری جهت ساخت یک وبکم مجازی می باشد و همچنین به کمک آن هم میتوانید ویدئو، فیلم دیدنی و جذاب، فایل های فلش، صفحه دسکتاپ و همچنین عکس های دیجیتالی را به عنوان تصویر وب کم خوب دیدن کردن و نمایش دهید . همچنین و علاوه بر آن هم میتوانید روی تصویر واقعی وبکم خود متن های شناور، فریم، افکت های احساسی و همچنین… را اضافه کنید . WebcamMax با تمامی نرم افزارهایی که از وبکم پشتیبانی می کنند سازگار می باشد. مهمترین آن نرم افزارها عبارتند از MSN, ICQ, AIM, Skype, Camfrog, Paltalk, Yahoo Messenger و همچنین… بیش از ۱۵۰۰ افکت آنلاین، ضبط ویدئوی وبکم، عکس گرفتن از تصویر وبکم، به اشتراک گذاری وبکم در ۱۶ نرم افزار از دیگر امکانات WebcamMax می باشد. تو می توانید خیلی سریع ، تصویر خود را از روی وبکم واقعی روی وبکم مجازی انتقال دهید.

نرم افزار WebcamMax برنامه جذاب و جالب و خوب ای جذاب و جالب و همچنین اصولی و کاربردی در  باره ی پخش فیلم دیدنی و جذاب ، ویدئو، فلش،به اشتراک گذاری صفحه دسکتاپ، تصاویر  در وب کم مجازی می باشد. همچنین با بهره بری و استفاده از آن برنامه جذاب و جالب و خوب امکان اضافه کردن متن شناور ، افکت های قاب، تغییر پیدا کردن، افکت های احساسی در وب کم واقعی خود فراهم می می شود.WebcamMax   همچنین از تمامی برنامه جذاب و جالب و خوب های  وب کم مانند (MSN، ICQ، AIM، اسکایپ، Camfrog، پالتاک، یاهو مسنجر و همچنین غیره) پشتیبانی می کند. با بهره بری و استفاده از آن وب کم مازی قطعا می توانید کسی رزا که با او چت می کنید را سورپریز کنید.همچنین به بیش از ۱۵۰۰ افکت آنلاین. افکت های وب کم DIY دسترسی خواهید داشت.

 نرم افزار WebcamMax ابزار وب کم  در باره ی افزودن  فیلم دیدنی و جذاب ، تصویر، عکس، فلش و همچنین افکت های جذاب و جالب به وب کم های مجازی یا واقعی و همچنین  مسنجرهای محبوب نظیر ICQ، AIM، MSN، Camfrog، اسکایپ، پالتاک، یاهو، ANYwebcam و همچنین Stickam می است و خواهد بود.همچنین می توانید جلوه های ویژه حرکتی (فریم،  تغییر پیدا کردن حالت چهره، و همچنین احساسات) را به تصاویر وب کمتان اضافه کنید و همچنین با آن کار فان اکثرا و بیشتر را در حین چت کردن با دوستانتان داشته باشید.از دیگر قابلیت های آن برنامه جذاب و جالب و خوب می قدرت به دسترسی به ۱۵۰۰ وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید جهت دانلود افکت های جذاب و جالب، بهبود کیفیت  فیلم دیدنی و جذاب و همچنین یا پخش آیتم های خود در یوتیوب  با تغییر پس باره و همچنین یا محیط  پخش ، را بهبود بخشید.

نرم افزار WebcamMax برنامه جذاب و جالب و خوب ای اصولی و کاربردی در باره ی  پخش فیلم دیدنی و جذاب ها ، کلیپها، فلش، صفحه دسکتاپ،اضافه کردن تصاویر ؛ متن شناور ، قاب، افکت های احساسی در به وب کم مجازی می است و خواهد بود.کار با  همه برنامه جذاب و جالب و خوب های وب کم (MSN، ICQ، AIM، اسکایپ، Camfrog، پالتاک، یاهو مسنجر و همچنین غیره)، بهره بری و استفاده از  بیش از ۱۵۰۰ افکت آنلاین، افکتهای DIY وب کم ، ضبط ویدیو با وب کم ،گرفتن عکس های آنلاین، به اشتراک گذاری وب کم در ۱۶ برنامه جذاب و جالب و خوب، سوئیچ سریع بین وب کم مجازی و همچنین واقعی از دیگر امکانات آن هم می باشند.

ویژگی های کلیدی:
• پشتیبانی از همه برنامه جذاب و جالب و خوب های وب کم مانند ICQ، AIM، MSN، Camfrog، اسکایپ، پالتاک، یاهو مسنجر …
•بهره بری و استفاده از وب کم مجازی یا بهبود عملکرد وب کم واقعی
• بهره بری و استفاده ازفیلم و همچنین کلیپ ها  در وب کم.
•بهره بری و استفاده از صفحه دسکتاپ در وب کم.
•بهره بری و استفاده از تصاویر در وب کم.
•بهره بری و استفاده از متن شناور در وب کم.
• بهره بری و استفاده از افکتهای قاب در وب کم.
• تغییر پیدا کردن افکت ها در وب کم.
• بهره بری و استفاده از افکتهای احساسی در  وب کم.
• به روز رسانی آنلاین افکت های وب کم
• ضبط و همچنین پخش ویدئو از طریق وب کم.
•گرفتن عکس های آنلاین با  وب کم.
• سوئیچ سریع بین وب کم مجازی و همچنین واقعی .
• بهره بری و استفاده از وب کم در ۱۶ برنامه جذاب و جالب و خوب.
• بهره بری و استفاده از افکت های DIY در وب کم .

Stream videos, movies, flash, desktop screen, pictures to virtual webcam; add floating text, frame, transform, emotion effects over real webcam. For all webcam programs (MSN, ICQ, AIM, Skype, Camfrog, Paltalk, Yahoo Messenger and etc). Your chat mate will be attracted by your webcam. More than 1500 effects online. DIY webcam effects. Webcam video recorder. Webcam snap. Share webcam in 16 programs. Fast switch between virtual and real webcam.

Key features:
* For all webcam programs, such as ICQ, AIM, MSN, Camfrog, Skype, Paltalk, Yahoo Messenger…
* Virtual webcam or enhance real webcam.
* Videos and movies to webcam.
* Desktop screen to webcam.
* Pictures to webcam.
* Floating text over webcam.
* Frame effects over webcam.
* Transform effects over webcam.
* Emotion effects over webcam.
* Webcam effects update weekly online.
* Webcam video recorder.
* Webcam snap.
* Fast switch between virtual and real webcam.
* Share webcam in 16 programs.
* DIY webcam effects.

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار مدیریت وبکم WebcamMax 7.9.9.6دانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار مدیریت وبکم WebcamMax 7.9.9.6 در تاریخ ۲۷ April 2016 | 12:15 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر

دانلود نرم افزار بهینه سازی و همچنین ترمیم تصاویر |دانلود نرم افزار بهینه سازی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان