سرخط خبرها
خانه / مقالات / آموزش آپلود فایـل در آپلودر

آموزش آپلود فایـل در آپلودر

آپلود فایل چیست ؟
cloud آموزش آپلود فایـل در آپلودر
آپلود عکس

آپلود عکس,آپلود عکس رایگان,آپلود

ابه احتمال زیاد لا تا کنون کلمه دانلود را شنیده اید از آن هم زیاد استفاده می بکنید , دانـلود فایـل به مفهوم دریافت یک فایـل از اینترنت و آپلود فایل یعنی قرار دادن فایـل در اینترنت. اگر اینترنت را به صورت ابر در نظر بگیریم همان گونه که در شکل می بینیم دریافت فایل (شبیه باران) رو به پایین صورت می گیرد(Download) قرار دادن فایـل روبه بالا (Upload) صورت می گیرد به جمله دیگر وقتی یک فایل را در اینترنت ذخیره می کنیم به مفهوم آنرا آپلود کرده ایم.
جهت چه یک فایـل باید آپلود شود ؟

آپلود فایل مصرف های گوناگونی دارد , به عنوان مثال فایل هایی را که هـر روز ه افراد دریافت می کنند از ابتدا روی اینترنت قرار نداشته و افراد دیگری قبلا آنها را روی محیط ی در اینترنت ذخیره کرده اند (آپلود کرده اند). یا عکس زیبا هایی که در وبسایت ها می بینید ابتدا آپلود شده و پس روی وبسایت های اینترنتی قرار می گیرند. به عنوان مثالی دیگر شما قصد دارید موزیک یا عکس زیبا را با دوست ها به اشتراک گذاشته تا آنها از عکس زیبا یا موسیقی شما مصرف کنند پس شما ابتدا بایستی آن عکس زیبا یا هر فایـل دیگری را که قصد به اشتراک گذاشتن آن را دارید در محیط ی در اینترنت آپلود بکنید و پس لینکی را (در ادامه روش تصویر ی قرار داده شده است) دریافت می بکنید آن را در اختیار افراد دیگر قرار می دهید تا آن را دانـلود از آن استفاده کنند.

مراحل ضروری جهت آپلود فایل

وبسایت http://upir.ir/قابلیت پشتیبانی از همه فایلها با انواع پسوندها را دارا است . به این مفهوم که شما هرگونه فایل را توسط سایت ما می توانید بدون هیچ محدودیتی آپلود بکنید .نمایی از صفحه اصلی وب سایت آپلودر

شما باید در این صفحه جهت آپلود فایـل مورد نظر بر روی کادر معین شده که جمله “برای آپلود اینجا را کلیک بکنید ” قرار دارد کلیک بکنید .
انتخاب فایل

همان گونه که در تصاویر زیر مشاهده می بکنید با کلیک بر روی کادر پنجره ای جهت انتخاب فایل باز شده , بعد از گزینش فایل زدن کلید Open فایل شما برای آپلود انتخاب می شود , همچنین می توانید با کلیک دوباره بر روی کادر گفته شده فایـل دیگری را نیز برای آپلود انتخاب بکنید .
انتخاب فایـل با کلیک کردن روی کادر

روش دیگری که برای گزینش فایل ها وجود دارد شبیه عکس زیر این است که بدون کلیک بر روی کادر گفته شده شما پوشه مورد نظر را در رایانه باز بکنید و فایلی را که می خواهید آپلود بکنید بر روی کادر کشیده رها بکنید همین روال را برای فایلهای دیگر تکرار بکنید .
کشیدن فایل و رها کردن آن روی کادر
آپلود فایل

با انتخاب هر فایل همان گونه که در وهله ی قبل گفته شد , عملیات آپلود بطور اتوماتیک شروع می شود که می توانید همآهنگ تصویر زیر با زدن کلید x در سمت چپ فایل در حال آپلود , آپلود آن فایل را متوقف بکنید .
درحال آپلود و اتمام آپلود
دریافت لینک ها

بعد از اینکه فایل شما شبیه عکس بالا به طور کامل آپلود شد, در زیر هر فایل قسمت ی نمایش داده می شود که حاوی “لینک دانـلود ” که در این بخش آدرسی قرار گرفته که همان آدرس فایل شما روی اینترنت است شما می توانید این آدرس را به هر فردی که قصد دارید فایـل شما را دانـلود نماید بدهید . در بخش “تگ html برای وب سایت یا وبلاگ” تگی جهت قرار دادن فایل در سایت یا بلاگ ها است . اگر در این صفحه روی نام فایل خود که به رنگ آبی است کلیک بکنید به صفحه دریافت فایل ارجاع داده خواهید شد با فشردن کلید سبز رنگ “کپی کن” زیر هر فایل می توانید لینک مربوط به آن بخش را کپی بکنید .

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تاپ دی اپلیکیشن درخواست خودرو 

برنامه حمل و نقل هوشمند درون شهری در این مطلب می خواهیم با معرفی قدرتمندترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان