خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب زمستان

دانلود کتاب زمستان

دانلود کتاب زمستان

|دانلود کتاب زمستان از ام اس پی پرتال|

Untitled 16 دانلود کتاب زمستان

نام : زمستان
نویسنده:مهدی اخوان ثالث
حجم:۰٫۲  مگابایت
صفحات:۷۵
فرمت:pdf
زبان: فارسی
توضیحات:مهدی اخوان ثالث زاده اسفند ۱۳۰۷، مشهد- درگذشته ۴ شهریور ۱۳۶۹، تهران شاعر پرآوازه و همچنین موسیقی‌پژوه ایرانی بود. نام و همچنین تخلص او همچنین در اشعارش «م. امید» بود.اشعار او بارهٔ فرهنگی و اجتماعی دارند و همچنین گاه حوادث زندگی شهروندان و مردم شهر را به تصویر کشیده‌می باشد؛ همچنین شامل لحن حماسی آمیخته با صلابت و همچنین سنگینی شعر خراسانی بوده و همچنین نیز در بردارندهٔ ترکیبات نو و همچنین جدید و تو و تازه بوده‌می است و خواهد بود.اخوان ثالث در شعر کلاسیک فارسی توانمند بود و همچنین در ادامه به شعر نو گرایید. از او همچنین اشعاری در هر دو سبک به جای مانده‌می باشد. همچنین او آشنا به نوازندگی تار و همچنین مقام‌های موسیقیایی بوده می است و خواهد بود.پدر او که علی نام داشت، یکی از سه برادری بود که از فهرج در استان یزد به مشهد نقل مکان کرده بود و همچنین از آن رو آنان نام خانوادگی‌شان را اخوان ثالث به معنی برادران سه‌گانه گذاشتند.
مهدی اخوان ثالث در سال شمسی ۱۳۰۷ در توس‌نو مشهد چشم به جهان گشود.
در مشهد تا دوره متوسطه ادامه تحصیل داد.
از نوجوانی به شاعری روی آورد و همچنین در آغاز قالب شعر کهن را برگزید.
در سال شمسی ۱۳۲۶ دوره هنرستان مشهد رشته آهنگری را به پایان برد و همچنین آن هم‌جا در همین رشته آغاز به کار کرد. در آغاز دههٔ بیست زندگیش به تهران آمد و همچنین پیشهٔ آموزگاری را برگزید.
اخوان چندبار به زندان افتاد و همچنین یک‌بار نیز به حومه کاشان تبعید شد.
در سال شمسی ۱۳۲۹ بادخترعمویش ایران (خدیجه) اخوان ثالث ازدواج کرد.
در سال شمسی ۱۳۳۳ جهت دومین‌بار به اتهام سیاسی زندانی شد.
بعد از آزادی از زندان در ۱۳۳۶ به کار در رادیو پرداخت و همچنین مدتی بعد به تلویزیون خوزستان منتقل شد.
در سال شمسی ۱۳۵۳ از خوزستان به تهران بازگشت و همچنین آن بار در رادیو و همچنین تلویزیون ملی ایران به کار پرداخت.
در سال شمسی ۱۳۵۶ در دانشگاه‌های تهران، ملی و همچنین تربیت معلم به تدریس شعر سامانی و همچنین معاصر روی آورد.
در سال شمسی ۱۳۶۰ بدون حقوق و همچنین با محروم و بی بهره از تمام مشاغل دولتی بازنشسته (بازنشانده) شد.
در سال شمسی ۱۳۶۹ به دعوت منزل و خانه فرهنگ آلمان جهت نمایش شب شعری از تاریخ ۴ تا ۷ آوریل جهت نخستین‌بار به خارج رفت و همچنین سرانجام چند ماهی بعد از بازگشت از سفر در چهارم شهریور ماه آن هم سال شمسی از دنیا رفت. طبق وصیت، او را در توس، کنار آرامگاه فردوسی به خاک سپردند.
از او ۴ فرزند به‌جای مانده می باشد.

لینک دانلود:

download دانلود کتاب زمستاندانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود کتاب زمستان در تاریخ ۶ May 2016 | 8:52 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰

دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ |دانلود کلیک روزنامه جام جم شماره ۶۸۰ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان