خانه / مقالات / عکاسی فیلم دیدنی برداری فرمالیته؛ ویژگی ها تعرفه ها

عکاسی فیلم دیدنی برداری فرمالیته؛ ویژگی ها تعرفه ها

این روزها در برخي از آتلیه های عکاسی عروسی با توصیه عکاسی فیلـم برداری فرمالیته مواجه میشوید که عکاسی عروسی را در باغ آتلیه، چند روز قبل از مراسم انجام دهید. در این متن ویژگی ها تعرفه های عکاسی فیلـم برداری فرمالیته را مورد بحث قرار می دهیم.
wedding photo عکاسی  فیلم دیدنی برداری فرمالیته؛ ویژگی ها   تعرفه ها
آتلیه نوزاد

آتلیه,آتلیه,آتلیه

چه چیزهایی ضروری است ؟

اولین شرط انجام پروژه عکاسی و فیلم جالب برداری فرمالیته، داشتن عروس است . چون این عکاسی فیلـم برداری فرمالیته چیزی حدود الی دو هفته قبل از مراسم انجام می گردد شما می بایست در آن عروس را در اختیار داشته باشید. پس اگر در انتهای این مطلب تصمیم به انجام عکاسی و فیلم جالب برداری فرمالیته گرفتید لطفاً به فکر خرید یا دوخت لبـاس عروس خود باشید.

چه چیزی را بدست می آورید ؟

وقت ی شما قبل از مراسم اقدام به گرفتن عکس زیبا میکنید می بایست بدانید به دلیل اضافه ای که جهت عکاسی دارید میتوانید عکس زیبا های بهتر و اما داشته باشید. اکثرا ٌ ً این پروژه با عروس و داماد به جای اینکه تا ساعت ۴ عصر به انتها برسد ، تا شب طول کشیده و این امر سبب می شود که در این زمان مفید ، عکس جالب ها با آرامش گرفته شده و در زمان انتخاب عکس زیبا برای چاپ آلبوم عروس خود شاهد این ماجرا خواهید بود .
نکته دیگر اینکه در روز مراسم خود نیازی نیست از صبح زیاد زود از خواب بلند شده به دنبال کارهای عروسی شبیه آرایشگاه باشید . میتوانید آسان بخوابید و با آرامش کامل طوری برنامـه ریزی بکنید که برای ساعت ۳ آماده باشید . نکته ای هم که در اینجا جا دارد این است که خوب است اگر اتومبیل عروس را در اختیار دارید، شب قبل آنرا گل آرایی بکنید تا صبح عروسی مجبور به صرف زمان برای این کار نشوید. جذاب است بداتید که میتوانید این کار را بوسیله تیم های گل آرا ، در پارکینگ محل خود انجام دهید .

دقت داشته باشید تصاویر مربوط به مسیر حرکت اتومبیل عروس را بایستی در روز عروسی بگیرید. چون گل زدن اتومبیل عروس را فقط در روز مراسم انجام میدهید. جهت این کار ها زمانی حدود نیم ساعت یا کمی بیشتر کافیست. پس زیاد آسان در هر زمانی که پروگرام ریزی کرده باشید به عروسی می رسید.

نرخ های عکاسی و فیلم زیبا برداری فرمالیته چقدر است ؟

یکی از هزینه هایی که میبایست برای عکاسی و فیلـم برداری فرمالیته در نظر بگیرید آرایشگاه است . چون روز عکاسی عروس بایستی به آرایشگاه رفته و خود را جهت عکس جالب های عروسی آماده نماید . اما این را بدانید که در این صورت هزینه ی آرایشگاه شما دو مساوی نمی شود و آرایشگاه ها چیزی حدود سی درصد هزینه کل را بابت آرایـش مجدد عروس میگیرند. در این بین هم افرادی هستند که اعلام نرخ دومساوی ی میکنند. در این زمینه دیگر گزینش با خود شماست!
یکی دیگر از هزینه هایی که ” ابه احتمال زیاد لا ” باید بپردازید به آتلیه عکاسی عروسی است . این که میگوییم احتمـا لا به این است که بعضی از آتلیه های عکاسی این نرخ ی اضافی را از ابتدا در تعرفه های گنجانده دیگر این موضوع را بیان نمیکنند. ولی بعضی دیگر، زمانی که با مشتری به توافق میرسند نرخ های عکاسی فیلم زیبا برداری فرمالیته را عنوان میکنند.

هزینه هایی که در این کار به آتلیه عکاسی عروسی مربوط می شود ، تعرفه ی دوباره ی دستمزد فیلم جذاب بردار نیز اجاره دوباره ی تجهیزات است. شاید بگویید عکاسی که دوبار نیست حق هم با شماست. آتلیه های عکاسی تعرفه ای که اضافه میکنند مربوط به فیلم جذاب برداری و تجهیزات و نیز حمل و نقل گروه فیلم جالب برداری بوده و اما این مساله کاملا منطقی است. ولی این نکته را هم فراموش نکنید که بعضی از آتلیه های عکاسی این تعرفه ها را از مشتریان نمیگیرند به این که با خیلی شدن تعداد عکس زیبا ها و در نتیجه گزینش بیشتر عروس داماد در عکـس ها تعرفه های آنها جبران می شود .

اگر بخواهیم در این مساله جمع بندی کنیم ، در نهایت توصیه میکنیم چنانچه امکان عکاسی و فیلم جذاب برداری فرمالیته را دارید، به احتمال زیاد ً این کار را انجام دهید و مطمئن باشید که از نتیجه ی آن کاملاً راضی و شادمان خواهید بود!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام در این مطلب قصد داریم با اموزش کسب درآمد از اینستاگرام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان