خانه / دانلود فیلم / دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش چگونگی ساخت خانواده های هوشمند در رویت Creating Intelligent Families in Revit

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش چگونگی ساخت خانواده های هوشمند در رویت Creating Intelligent Families in Revit

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش چگونگی ساخت خانواده های هوشمند در رویت Creating Intelligent Families in Revit

|دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش چگونگی ساخت خانواده های هوشمند در رویت Creating Intelligent Families in Revit از ام اس پی پرتال|

DT Creating.Intelligent.Families.in .Revit .Cover .www .Download.ir  دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش چگونگی ساخت خانواده های هوشمند در رویت Creating Intelligent Families in Revit

Creating Intelligent Families in Revit، فیلم دیدنی و جذاب آموزشی چگونگی ساخته یا ایجاد خانواده های هوشمند در رویت می باشد که جهت علاقمندان به انجام آن تکنیک با بهره بری و استفاده از آن نرم افزار ، توسط شرکت Digital Tutors ، تهیه و همچنین در اختیارشان قرار گرفته می باشد . در آن فیلم دیدنی و جذاب آموزشی تو با چگونگی بهره بری و استفاده از Revit جهت انجام اینگونه طراحی آشنا خواهید شد تا بتوانید در طراحی های خود از آنها بهره بری و استفاده نمایید . Quintus Smit ، مدرس فیلم دیدنی و جذاب آموزشی Creating Intelligent Families in Revit ، با مقدمه ای کسب و کار خود را آغاز می کند و همچنین سپس در ادامه به تو مباحثی از قبیل آشنایی و همچنین بررسی کردن خانواده های دو بعدی و همچنین سه بعدی ، آشنایی با مهمترین قالب ها خانواده ، چگونگی ساخته یا ایجاد پارامتر های اضافی در پروژه ، چگونگی ساخته یا ایجاد یک آرایه هوشمند جدید ، موارد و نکات تکمیلی و همچنین بسیاری موارد دیگر را آموزش خواهد داد تا بطور کامل با انجام آن روش ها آشنا شوید . جهت درک بهتر آن مفاهیم می توانید همزمان با دیدن فیلم دیدنی و جذاب آموزشی Creating Intelligent Families in Revit از پروژه ی تمرینی موجود در آن دوره بهره بری و استفاده نموده و همچنین تمامی موارد را بصورت عملی نیز انجام دهید .جهت دانلود آن مجموعه ی آموزشی میتوانید با رفت و آمد و مراجعه به ادامه ی مطلب در وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید میهن دانلود آن هم ها را گرفتن کنید.

لینک دانلود:

download دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش چگونگی ساخت خانواده های هوشمند در رویت Creating Intelligent Families in Revitدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود فیلم دیدنی و جذاب آموزش چگونگی ساخت خانواده های هوشمند در رویت Creating Intelligent Families in Revit در تاریخ ۶ May 2016 | 8:52 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود دوبله فارسی فیلم دیدنی و جذاب Cold Pursuit 2019

دانلود دوبله فارسی فیلم دیدنی و جذاب Cold Pursuit 2019 |دانلود دوبله فارسی فیلم دیدنی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان