خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار آنتی ویروس پاندا Panda Free Antivirus 2016 16.1.2

دانلود نرم افزار آنتی ویروس پاندا Panda Free Antivirus 2016 16.1.2

دانلود نرم افزار آنتی ویروس پاندا Panda Free Antivirus 2016 16.1.2

|دانلود نرم افزار آنتی ویروس پاندا Panda Free Antivirus 2016 16.1.2 از ام اس پی پرتال|

Panda دانلود نرم افزار آنتی ویروس پاندا Panda Free Antivirus 2016 16.1.2

Panda Free Antivirus 2016 16.1.1 در دنیای مجازی دیگر لزوم بهره بری و استفاده از یک آنتی ویروس قابل اطمینان برکسی پوشیده نیست. ولی باید توجه داشت آنکه تو به کدام آنتی ویروس اطمینان می کنید تا امنیت اطلاعات تو را تأمین کند پیشامد جدید ای می باشد که بایستی و حتما در مورد آن هم به تجربه دیگران و همچنین اطلاعات و همچنین آمار موجود رفت و آمد و مراجعه کرد تا با یک انتخاب درست امنیت اطلاعات را به بالاترین حد ممکن نزدیک نمود. امروز با یکی از گزینه های مناسب پیش رو در آن باره یعنی Panda Antivirus درخدمت تو هستیم که قطعأ معرف حضور همگان هست. آن آنتی ویروس از سابقه خیلی زیاد خوبی برخوردار می باشد و همچنین در تأمین امنیت کاربران خود نتایج مثبتی را ارائه کرده می باشد. Panda Antivirus می تواند به خوبی امنیت تو را در برابر انواع تهدیدات مانند ویروس هایی که از راه های متنوع و گوناگون و مختلف به رایانه تو نفوذ می کنند ، فایل ها و همچنین نرم افزارهای جاسوسی و همچنین انواع حملات هکرها تأمین کند. همچنین آن آنتی ویروس عملکرد خیلی زیاد خوبی در برابر وبسایت و مرکز خبرهای جدید های کلاهبردار و همچنین فریبنده نشان داده می باشد و همچنین تو را از آن بابت نیز آسوده خاطر می کند.یکی از نیازهای عمده کاربران کامپیوترها داشت یک آنتی ویروس قدرتمند جهت مقابله با ویروسهای متنوع و گوناگون و مختلف می باشد که از انواع راههای ورودی زیرا و به درستی که شبکه، فلش مموری ها، اینترنت و همچنین … وارد سیستم کاربران میشوند و همچنین با انجام اعمال مخرب موجب وارد آمدن خسارت به سیستم میگردند. در صورتی که دنبال یک آنتی ویروس قدرتمند و همچنین در عین حال مجانی و رایگان میگردید تا دیگر مشکل ریجستری آن هم را نداشته باشید و همچنین در عین حال از یک آنتی ویروس قدرتمند که دیتابیس بروزی داشته باشد بهره بری و استفاده کنید ما به تو نرم افزارضد ویروس جدید شرکت امنیتی پاندا رو توصیه میکنیم که یکی از شرکتهای پیشرو در مسائل امنیتی رایانه هاست و همچنین معمولا در امر شناسایی ویروسهای جدید و همچنین ارائه وصله های امنیتی جهت مقابله با آنها در زمره برترین شرکتها قرار دارد. آخرین ورژن آن آنتی ویروس را هم اکنون می توانید از وبسایت و مرکز خبرهای جدید میهن دانلود گرفتن نمایید.

ویروس، یک نوع از بدافزار می باشد که در اغلب مواقع بدون اطلاع کاربر اجرا شده و همچنین تلاش می‌کند خودش را در یک کد اجرایی دیگر کپی‌ کند. هنگام و زمانی که موفق به انجام آن کار شد، کد جدید، آلوده نامیده می‌می شود. کد آلوده هنگام و زمانی که اجرا می شود، به نوبه‌ی خود کد غیره ای را می‌تواند آلوده کند. آن عمل تولید مثل یا کپی‌سازی از خود بر روی یک کد اجرایی موجود، ویژگی کلیدی در تعریف یک ویروس می باشد. معمولاً کاربران رایانه به ویژه آنهایی که اطلاعات تخصصی کمتری در مورد کامپیوتر دارند، ویروس‌ها را برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی هوشمند و همچنین خطرناک می‌دانند که خود به خود اجرا و همچنین تکثیر شده و همچنین تاثیرات و همچنین اثرات تخریبی بسیاری دارند که باعث از دست رفتن اطلاعات و همچنین گاه خراب شدن کامپیوتر می‌گردند در حالیکه طبق آمار تنها پنج قسمت و بخش ویروس‌ها شامل تاثیرات و همچنین اثرات تخریبی بوده و همچنین بقیه صرفاً تکثیر می‌شوند. بنابراین یک ویروس رایانه‌ای را می‌قدرت برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای تعریف نمود که می‌تواند خودش را با بهره بری و استفاده از یک میزبان تکثیر نماید. بنابر آن تعریف در صورتی که برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای وجود داشته باشد که شامل تاثیرات و همچنین اثرات تخریبی باشد ولی امکان تکثیر نداشته باشد، نمی‌قدرت آنرا ویروس نامید. بنابراین ویروس‌های رایانه‌ای از جنس برنامه جذاب و جالب و خوب‌های معمولی خواهند بود که توسط ویروس‌نویسان نوشته شده و همچنین سپس به روش ناگهانی توسط یک فایل اجرایی و همچنین یا جا گرفتن در ناحیه سیستمی دیسک، فایل‌ها و همچنین یا کامپیوترهای دیگر را آلوده می‌کنند. در آن حال بعد از اجرای فایل آلوده به ویروس و همچنین یا دسترسی به یک دیسک آلوده توسط کاربر دوم، ویروس به صورت مخفی ورژن و نسخه‌ای از خودش را تولید کرده و همچنین به برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دیگر می‌چسباند و همچنین به آن ترتیب داستان زندگی ویروس آغاز می‌می شود و همچنین هر یک از برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها و همچنین یا دیسک‌های حاوی ویروس، بعد از انتقال به کامپیوترهای دیگر باعث تکثیر ورژن و نسخه‌هایی از ویروس و همچنین آلوده شدن دیگر فایل‌ها و همچنین دیسک‌ها می‌شوند. لذا بعد از اندک زمانی در کامپیوترهای موجود در یک کشور و همچنین یا حتی در سراسر دنیا نشر یافته شده می‌شوند. از آنجا که ویروس‌ها به روش مخفیانه عمل می‌کنند، تا زمانی که کشف نشده و همچنین امکان پاکسازی آنها فراهم نگردیده باشد، برنامه جذاب و جالب و خوب‌های بسیاری را آلوده می‌کنند و همچنین از آن رو پیدا کردن و یافتن سازنده و همچنین یا منشاء اصلی ویروس مشکل می باشد.

اولین بررسی واقعی علمی و همچنین آکادمیک بر روی ویروس‌ها توسط فرد کوهن در سال شمسی ۱۹۸۳، با نام ویروس که توسط لِن آدلمن ابداع شده بود، انجام شد. بعضاً از کوهن به عنوان «پدر ویروس‌های کامپیوتری» نام برده می‌می شود، ولی باید توجه داشت واقعاً ویروس‌هایی بودند که قبل از شروع تحقیقات او تولید شده بودند. ویروس Elk Cloner نوشته شده توسط ریچ اسکرنتا در سال شمسی ۱۹۸۲ در گردش بود و همچنین ویروس‌های تولید شده توسط جو دلینگر نیز بین سال شمسی‌های ۱۹۸۱ تا ۱۹۸۳ ساخته شده بودند؛ که همه‌ی آن هم‌ها جهت پلتفرم‌های Apple II بودند. بعضی منابع یک نقص فنی در Arpanet را در سال شمسی ۱۹۸۰ به عنوان اولین ویروس ذکر می‌کنند، ولی باید توجه داشت آن هم تنها و فقط یک کد قوانین و قانونی و همچنین مجاز بود که اشتباه کار می‌کرد و همچنین تنها مسأله‌ای که ساخته یا ایجاد می‌کرد آن بود که داده‌ها را در بسته‌های شبکه پخش می‌کرد. ویروس‌های گریگوری بنفورد، تنها به به داستان‌های علمی‌اش ختم نشد. او در سال شمسی ۱۹۶۹ ویروس‌های غیر مخرب‌ خود را در جایی که امروزه «آزمایشگاه ملی لیوِرمور لارنس» خوانده می‌می شود و همچنین در Arpanet ابتدایی و اولیه تولید و همچنین نشر یافته شده کرد.

Panda Free Antivirus دانلود نرم افزار آنتی ویروس پاندا Panda Free Antivirus 2016 16.1.2
ویژگی ها:
– فراهم آوردن امنیت کامل جهت رایانه.
– جلوگیری از نفوذ هکرها
– جلوگیری از حملات فیشینگ.
– عدم افت سرعت رایانه.
– جلوگیری از نرم افزارهای جاسوسی.
– قابلیت بروز رسانی از طریق اینترنت.
– سازگار با ورژن و نسخه های متنوع و گوناگون و مختلف ویندوز.
– و همچنین…

Panda Free Antivirus is a small-sized and very simple-to-use anti-malware application that resorts to cloud technology to rapidly find and prevent Trojans, worms, viruses, spyware, adware and other forms of malicious activity, without sacrificing PC performance. It has been warmly received by the user community in the past, and the latest edition offers a new look that blends with the Windows 8 Metro UI.

Speedy installation with third-party offers

The setup procedure takes little time to finish. However, users should be careful when going through the wizard stages, as Panda Free Antivirus offers to download and install third-party utilities that it does not actually need to work properly. By paying a little attention, they can be avoided. In addition, it automatically creates an entry into the Windows Explorer right-click menu, although this is not mentioned anywhere in the setup.

Metro UI look and powerful security measures

Faithful to the Metro UI appearance, the interface contains large colorful buttons in the main window which can be re-arranged, just like sorting app tiles in the Windows 8 Start Screen.

Statistics show the total files scanned and quarantined, along with blocked threats. Users may access the scanning module, monitor active processes for suspicious activity, deflect USB-based virus attacks, as well as create an emergency boot USB drive in case Windows refuses to start.

Various scanning modes and customization

Panda Free Antivirus can perform a full checkup on the computer for malware agents, verify only popular hiding areas in critical scan mode, look only into specific directories and drives, as well as quickly scan selected files, folders and drives via the Windows Explorer context menu.

Novices may apply the default configuration with optimized settings when performing scan jobs, while advanced users have the possibility of tinkering with this arrangement when it comes to compressed files, behavioral blocking, automatic virus neutralization, alerts, exclusions, and so on. The real-time guard can be deactivated at any time, while scans can be scheduled to run automatically.

Performance and conclusion

Our most recent tests have revealed that Panda Free Antivirus does an excellent job when it comes to identifying infected files while remaining light on system resources. However, it may take a very long time to get rid of them, depending on their volume. The way we see it is that regular users who do not usually explore the depths of the Internet will most likely be satisfied with Panda Free Antivirus, but the adventurers will probably turn their heads to something more reliable.

New in version 16.0.2 (November 12, 2015):
• official site does not provide any info about changes in this version

SYSTEM REQUIREMENTS
• RAM: 64 MB.
• Hard disk free space: 100 MB.
• BROWSER: INTERNET EXPLORER 6.0 OR LATER.

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32/64-bit

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار آنتی ویروس پاندا Panda Free Antivirus 2016 16.1.2دانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار آنتی ویروس پاندا Panda Free Antivirus 2016 16.1.2 در تاریخ ۲۰ May 2016 | 10:30 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان