خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل Mozilla Thunderbird 45.1.0

دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل Mozilla Thunderbird 45.1.0

دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل Mozilla Thunderbird 45.1.0

|دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل Mozilla Thunderbird 45.1.0 از ام اس پی پرتال|

 

MozillaThunderbird 24 1 0 دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل Mozilla Thunderbird 45.1.0

Mozilla Thunderbird 45.1.0 نرم افزار Thunderbird ابزاری قدرتمند و همچنین کارآمد در باره ی مدیریت امن تر، سریع تر و همچنین راحت تر ایمیل های تو و همچنین محصول شرکت Mozilla می باشد. از قابلیت های اصلی آن برنامه جذاب و جالب و خوب برنامه جذاب و جالب و خوب می قدرت به فیلترینگ هوشمند هرزنامه ها، غلطیاب املایی، پشتیبانی فرمت های متنوع و گوناگون و مختلف،یادآوری پیوست ها ، مدیریت فعالیت تب ها، جستجو در وب بدون خروج از برنامه جذاب و جالب و خوب ، فیلتر سریع نوار ابزارهای مزاحم، ،ابزارهای قدرتمند جستجو،، سفارشی کردن پیام بایگانی ایمیل و همچنین… اشاره نمود.Thunderbird سریع تر، امن تر و همچنین مفیدترین ابزار مدیریت ایمیل ها می باشد که خیلی زیاد قدرتمند در برابرنفوذ به ویروس ها و همچنین ایمیل های ناخواسته عمل می کند.بنابراین تو می توانید به با خیالی راحت به خواندن ایمیل های دریافتی خود بپردازید.جهت بهره بری و استفاده از سرویس های ایمیل راه های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال می توانید از طریق نرم افزار مرورگر اینترنتی وب خود به وبسایت ارائه دهنده سرویس ایمیل رفت و آمد و مراجعه نمایید و همچنین ایمیل های خود را مطالعه و همچنین یا به فردی یا شخصی ایمیل ارسال کنید. همچنین می توانید از طریق نرم افزاری زیرا و به درستی که Outlook که شامل محصولات شرکت مایکروسافت می باشد به ایمیل های خود دسترسی پیدا کنید. ولی باید توجه داشت در آن میان نرم افزاری زیرا و به درستی که Thunderbird جهت اینکار وجود دارد که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده می باشد. دانستن نام کمپانی سازنده آن نرم افزار کافی می باشد تا بدانید با یک نرم افزار با محیط  کاربری ساده و همچنین قابلیت های عالی رو به رو هستید.Mozilla کمپانی می باشد که آن نرم افزار را تولید و همچنین روانه بازار کرده می باشد و همچنین همگان آن شرکت را با نرم افزار مرورگر اینترنتی معروف و همچنین پرطرفدارش Firefox می شناسند. آن نرم افزار به سادگی به تو امکان ارسال و همچنین گرفتن ایمیل را می دهد و همچنین در کنار آن هم امکانات و همچنین قابلیت های بسیاری را در اختیار تو قرار می دهد.و همچنین یکی از قابلیت های بارز آن نرم افزار امنیت خیلی زیاد بالای آن هم در ارسال و همچنین گرفتن ایمیل می باشدآخرین ورژن آن نرم افزار را هم اکنون می توانید از وبسایت و مرکز خبرهای جدید میهن دانلود گرفتن نمایید.نرم افزار Thunderbird یکی از کلاینت های نسل جدید ایمیل شرکت موزیلا می باشد.  از قابلیت های آن هم می قدرت به گرفتن و همچنین ارسال امن تر، سریع تر و همچنین آسان تر ایمیل با  ویژگی های از قبیل فیلتر هوشمند هرزنامه ها، غلطیاب املایی، پشتیبانی  از  پسوند ها ، و همچنین خیلی اکثرا و بیشتر اشاره نمود. Thunderbird  به تو  تجربه  سریعتر، ایمن تر و همچنین پر بازده تر ارسال و همچنین گرفتن ایمیل را میدهد.  جلوگیری از نفوذ ویروسها و همچنین جلوگیری ایمیل های ناخواسته، خواندن   RSS  و همچنین… از دیگر امکانات آن هم خواهند بود.

 

موزیلا تاندربرد ( Mozilla Thunderbird) نرم‌افزاری متن‌باز، آزاد، ایمیل خوان، اخبارخوان طراحی شده توسط بنیاد موزیلا می باشد. در ده روز ابتدایی نشر آن محصول بیش از یک میلیون مرتبه دانلود شده است.در پست امروز وبسایت میهن دانلود،ورژن و نسخه ی جدید آن نرم افزار را جهت دانلود مجانی و رایگان تو کاربران سایت آچار فرانسه آماده کرده ایم. Thunderbird در لغت به معنای “مرغ افسانه اى موجد رعد وبرق” می است و خواهد بود.آن نرم افزار جایگزین مناسب جهت Microsoft Outlook می است و خواهد بود.با بهره بری و استفاده از آن نرم افزار امنیت خواندن و همچنین ارسال ایمیل ها را افزایش می دهید و همچنین خرسند خواهید شد که دیگر هکرها نمی توانند به ایمیل های تو دسترسی داشته باشند. با نصب آن نرم افزار دیگر ایمیل های تبلیغاتی،ایمیل های Spam و همچنین هرزنامه ها را گرفتن نخواهید کرد.از دیگر ویژگی های آن نرم افزار می قدرت به پشتیبانی از RSS ، حفاظت از حریم فردی یا شخصی کاربران، فیلتر هوشمند هرزنامه ها، ذخیره نتایج جستجو و همچنین… اشاره کرد.

قابلیتها:

تب ها و همچنین جستجو
* جستجو وب
* نوار ابزار با قابلیت فیلتر سریع
* بهره بری و استفاده از تب ها
* ابزارهای جستجو
* بایگانی پیام ها

سفارشی کردن تجربه ایمیل
* سفارشی سازی  ظاهر برنامه جذاب و جالب و خوب
* مدیریت  افزودنیها
* پوشه های هوشمند

حفاظت از E-mail های تو
* حذف ایمیل های ناخواسته و همچنین غیر ضروری
* حفظ حریم فردی یا شخصی کاربران
* حفاظت در برابر فیشینگ

Mozilla Thunderbird 38 is a fully featured, very functional, secure email client and RSS feed reader, created by Mozilla. It offers a pretty and streamlined interface to a very powerful email package and lets you handle mail efficiently and with style, and Thunderbird filters away junk mail too. Thunderbird 38 is a sophisticated and very well integrated Bayesian spam filter knocks out most junk mail (after some training). Combine these two aspects of Thunderbird, and you get a sensible feature that automatically sanitizes (potentially dangerous) HTML code and turns off remote images for spam or anything else – worms, viruses – you classify as bad mail. Though not perfect, a scam sensor detects tactics commonly used to fool users.

Flexible views, free-form tags and powerful filters, search and virtual folders (which also work fine with IMAP accounts and across email accounts) make it a snap to handle large amounts of mail. The integrated RSS feed reader extends these abilities to news.

Thunderbird 38, as a messaging system, is uniquely positioned as the tool that users can use to integrate as many of their communications as they want. By combining an open architecture, a powerful extensibility and customization framework, and a person-centric perspective on communications, Thunderbird is a powerful yet enjoyable tool to help individuals manage their online interactions – whether that’s email, instant messaging, social networking messages, or other types of message.

Thunderbird 38 will evolve to embrace the Web, by continuing to blur the distinction between what’s on the web and what’s on the desktop, while keeping in mind the importance of keeping the individual in charge of their online experience.

• Mozilla Thunderbird 38 manages multiple POP and IMAP email accounts and reads RSS feeds.
• A junk mail filter using Bayesian statistics cans spam automatically in Mozilla Thunderbird.
• Mail views, free-form message tags and flexible filters let you organize and prioritize good mail easily.
• Searches can be saved to virtual folders that automatically aggregate relevant mail in Thunderbird.
• Mozilla Thunderbird offers rich, but security and privacy conscious HTML formatting support.
• Mail classified as junk can automatically be sanitized, Thunderbird detects common scam tactics.
• S/MIME support lets you encrypt and sign mail in Mozilla Thunderbird (OpenPGP plug-in available).
• You can run Mozilla Thunderbird from a removable medium such as USB stick.
• Many extensions more allow Mozilla Thunderbird to expand its feature set or improve usability.
• Mozilla Thunderbird supports Windows, Mac OS and Linux.

لینک دانلود:

download دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل Mozilla Thunderbird 45.1.0دانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل Mozilla Thunderbird 45.1.0 در تاریخ ۲۱ May 2016 | 1:25 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان