خانه / مقالات / نقد و بررسی پرینتر Brother MFC

نقد و بررسی پرینتر Brother MFC

او به عنوان برادر MFC-J470DW AN-برای استفاده آسان برای پرینتر جوهر افشان چند منظوره است
Untitled 163 نقد و بررسی پرینتر Brother MFC
نمایندگی برادر

نمایندگی برادر,نمایندگی brother

که همين طور به عنوان دستگاه فکس اختصاصی، کپی اسکنر عمل است. لیست قیمت آن ۱۰۰ $ (£ ۱۰۸، AU $ 149) است، ولی آن را به طور وسیع ای در دسترس آنلاین تا ۳۰ درصد کمتر است. MFC-J470DW ارائه می دهد زود تر از معدل سرعت خروجی و خصوصیات ی کسب کار پسند مانند فیدر اتوماتیک سند (ADF)، اتوماتیک دوپلکسر برای چاپ بر روی هر دو طرف یک ورق کاغذ تک و مجموعه نرم افزار که درب باز می شود چاپ و اسکن ابری (از عبارت توانایی جهت از سیسـتم علت iOS و دستگاه های آندروید چاپ). نرخ جوهر نیز پایین تر از بسياري از چاپگرهای نام تجاری در زیر ۱۰۰ $ محدوده، درآمد MFC-J470DW پیشنهاد قوی برای استفاده در هر محیط دفتر یا منزل محل کار هستند .
طراحی و featuresBrother پیشرفت طراحی MFC-J470DW فراتر از خواهر برادر بزرگتر سنگین خود را با رد پای بصورت فشرده است که ۱۶٫۱ اینچ عرض ۱۴٫۷ اینچ اندازه گیری شده توسط عمیق و ۷٫۱ اینچ قد بلند (که ۲۴٫۶ است بوسیله ۴۷٫۶ ۴۵٫۲ بوسیله سانتی متر). آن را به کوچکترین چاپگر در قفسه نیست، هر چند – اپسون هنوز هم دارای بالیدن برای سری “کوچک در یک” آن مانند XP-420، ولی دلیل آن آنقدر کوچک است براي چه که آنها وری ندارد خصوصیات ی MFC-J470DW.Offices می توانید پول را بر روی کاغذ و با مصرف از دو رو، یک قطعه مفید از سخت افزار یکپارچه که به طور اتوماتیک بیش از یک ورق کاغذ می چرخانیم چاپ در هر دو طرف را نجات دهد. همين طور ۲۰ برگ اتوماتیک سند (ADF) سینی در بالای که جهت اسکن دسته ای یا فکس با مصرف از خط تلفن اختصاص داده شده مفید وجود دارد. بدون نیاز به چاپ آن.اگر شما به دنبال برای فکس یک سند – اما ، چنانچه شما می خواهید به دیجیتال، شما همچنین می توانید یک “فاکس: رایانه ” انجام با استفاده از اتصال به اینترنت جهت برقراری رابطه به طور مستقیم از رایانه را به واحد آثار از طراحی های قدیمی تر برادر، چک کردن کنترل پنل. دکمه جهت انتخاب حالت، ناوبری منو و ورود شماره تلفن تمام از لاستیک حس اتی که حس می نماید ناآسان کننده جهت استفاده به ارمغان می آورد تجربه کلی فرد را پایین یک گام تولید و ساخته شده است. حداقل شما صفحه نمایش ۱٫۸ اینچی رنگی LCD در سمت چپ که شما نشان می دهد چیزهایی مانند سطح جوهر، کمک به راه اندازی و مکان گیر کردن کاغذ (هر چند من خوشبختانه هیچ یک در طول آزمایش تجربه). برادر لوایح MFC-J470DW به عنوان “کار هوشمند” چاپگر، که احتمالا عدم وجود خصوصیات ی photocentric مانند یک کارت خوان حافظه یک پورت USB با PictBridge سازگار برای کشیدن عکـس به طور مستقیم کردن درایوهای ذخیره سازی فلش دوربین های دیجیتال را توضیح دهد.
اما این بدان مفهوم نیست که نمی توانید گاهي وقتها اوقات عکس زیبا ها را چاپ در این دستگاه. در واقع ، سینی کاغذ قابل جابجایی در پایین است زبانه های پلاستیکی است که به راحتی تنظیم به جای محبوب اندازه های کاغذ عکس زیبا مانند ۴ ۶ و ۵ با ۷، به اضافه اندازه های استاندارد مانند نامـه ، قانونی، اجرایی، حتی پاکت نامـه کارت های شاخص .این اسکنر مسطح شیشه ای هم در بر میگیرد تا اسناد اندازه نامـه و می توانید پروژه های در فرمت های مختلف بر روی یک پوشه دیسک سخت به طور مستقیم به رایگان پروگرام سند مشاهده SCANSOFT PAPERPORT را ذخیره بکنید ، پیام پست الکترونیکی ، یک پروژه مایکروسافت آفیس، یا این که برادر بسته نرم افزار ی با machine.f شما به دنبال دستورالعمل آسان دستی و اتصال چاپگر به شبکه Wi-Fi را، شما حتی می توانید مجموعه ای از اسکنر به طور اتوماتیک به دستگاه موبایل سازگار با خود را در حال اجرا برادر iPrint و اسکن برنامـه برای iOS، اندروید / آمازون ارسال پروژه آتش، ویندوز فون ۷ یا ۸ و بلک بری (در Cortado).
مانند زیاد ی از بزرگ نام سازندگان چاپگر، برادر ارائه می دهد مجموعه ای کامل از پروگرام چاپ ابر است که اجازه می دهد تا به شما استفاده از گوشی هوشمند یا تبلت خود را در رابطه با خدمات وب مانند فیس بوک، فلیکر، Dropbox، و بیشتر به مشاهده پروژه های را در همه چشم انداز وسیع ای از خدمات. به اضافه این، برادر هم کار می نماید به آسانی با Google Cloud Print اپل AirPrint به ارسال شغل بی سیم به از چاپگر با استفاده از مرورگر وب گوگل کروم اپل دستگاه های iOS، respectively.Inks و لوازم
خلیج کارتریج جوهر پشت درب پلاستیک شل ول به سمت راست سینی کاغذ نشسته خانه فیروزه ای، بنفش، زرد، سیاه و سفید کارتریج که به چاپگر تغذیه می کنند. کارتریج بسیار زیاد آسان جهت نصب است که شما ابه احتمال زیاد لا حتی نمی خواهد نیاز کتابچه روش آن را کشف کردن، و درب دسترسی آسان برای مبادله آنها را آسان است – این فرایند است خیلی آسان تر از بلند کردن کل خلیج اسکن خودرو فیدر سند.
شما نیز کمتر در پر کردن مجدد جوهر در مقایسه با پرینتر های رقابتی در زیر ۱۰۰ $ دسته حتی بیشتر در طول وقت با استفاده مستمر صرف. با فرض اینکه شما در XL کارتریج ظرفیت برادر که برای کمتر در خط مقدم ارائه جوهر بیشتر سرمایه گذاری، نرخ های اضافه تا ۲٫۴ سنت در هر صفحه از جوهر رنگ ۴٫۱ سنت برای صفحه از جوهر سیاه و سفید.
که کمتر از همان XL تعرفه جوهر اپسون XP-420 (3.5 سنت برای رنگ، ۵ سنت جهت سیاه و سفید)، پس شما پول را نجات دهد چنانچه شما را تا انتها چاپ بسياري از عکس زیبا های رنگی و جزوات کسب کار، حتی اگر شما یک کارت خوان حافظه برای یاری به شما انجام این کار نیست.
MFC-J460DW نمرات بالا در آزمون سرعت CNET ثبت، به خوب ی در محدوده قابل قبول جهت زیر ۱۰۰ $ پرینتر جوهر افشان. آن را از طریق استاندارد ۱۰ صفحه متن سیاه و سفید سند نمونه ما در نرخ ثابت از ۹٫۷۸ صفحه در دقیقه پرواز کرد، دو مساوی سرعت به همان اندازه قیمت پرینتر ۴۶۳۰ تمام در یک.
موتور چاپ برادر هم رقابت در تمام رنگی صفحه گرافیک دستگاه را با سرعت متوسط ​​۳٫۹۳ صفحه در دقیقه، پیشی گرفت. برای مقایسه، اپسون XP-420 حتی نمی توانست بوسیله اسباب گردنده از صفحه در آزمون همان، فقط با ۰٫۴۲ صفحات چاپ در دقیقه است. چنانچه سرعت یک اولویت برای کسب و کار شما است، برادر MFC-J460DW سزاوار دلار خود را.
کیفیت عکس جالب نیز بالاتر از میزان مبوسیله ​​برای آنچه که من از یک چاپگر ۱۰۰ $ انتظار می رود. مخازن جوهر مجزا ارائه سطح اضافی از جزئیات است که پرینتر رقابت با مخزن سه رنگ تنها نمی تواند ارائه دهد، و یک فرق قابل توجه وجود دارد در صافی از انتقال رنگ، به خصوص در صورت تن پرتره چند رنگ.
درایور پروگرام مجوز می دهد تا شما را از طریق چرخه کیفیت چاپ مختلف جهت حفظ جوهر باقی مانده، شما بیش از با تولید مثل رنگ چاپگر راضی خواهید بود – نقاط تیره تر از عکس نمونه ما متراکم دست نخورده با رنگ های خونریزی است . رنگ های روشن به عنوان آنها بایستی موسیقی پاپ، و متن است به بهتر ی شکل گرفته تمام راه را به اندازه فونت کوچکتر است.
محیط کسب و کار نیاز به یک چاپگر چند منظوره است که ارائه می دهد ویژگی صرفه جویی در تعرفه پتانسیل را دارد که ارتقا بهره وری و، برادر MFC-J470DW ارائه نتایج قوی در هر دو جبهه. شما می توانید تمام وسائل شما نیاز به خلاق با پروژه های چاپ بدون پرداخت بیش از میزان از حق بیمه در پر کردن مجدد کارتریج جوهر. علاوه بـر این، توانایی استفاده از دستگاه های موبایل خود را به نمایش ارسال مشاغل به چاپگر از طریق انبوهی از برنامـه های کاربر دی مبتنی بر ابر این چاپگر مربوطه را در دفتر خود را حفظ خواهد کرد برای سال آمده است.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام

اموزش کسب درآمد از اینستاگرام در این مطلب قصد داریم با اموزش کسب درآمد از اینستاگرام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان