سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Fake Location PRO (Mock GPS) 4.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مکان جعلی آندروید !

دانلود Fake Location PRO (Mock GPS) 4.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مکان جعلی آندروید !

دانلود Fake Location PRO (Mock GPS) 4.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مکان جعلی آندروید !

|دانلود Fake Location PRO (Mock GPS) 4.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مکان جعلی آندروید ! از ام اس پی پرتال|

Fake Location PRO (Mock GPS) v4.6.0 – اپلیکیشن مکان “موقعیت” جعلی آندروید
ورژن و نسخه خریداری شده به نرخ ۲٫۴۹ دلار تقدیم تو

Fake Location PRO (Mock GPS) عنوان برنامه جذاب و جالب و خوب ای بی نظیر در باره مکان و همچنین ثبت موقعیت جعلی می باشد که توسط استودیو برنامه جذاب و جالب و خوب سازی LKR STUDIO جهت سیستم عامل آندروید نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار هوشمند با پشتیبانی از سیستمی فوق العاده کاربران خود را قادر می سازد تا مختصات جعلی ساخته یا ایجاد کرده و همچنین مکان خود را به نرم افزار هایی که به جی پی اس دسترسی دارند به صورت اشتباه معرفی کند. مهم نیست که در چه نقطه ای از جهان زندگی می کنید ؛ تنها کافیست که مختصات و همچنین مکان مورد نظر خود را انتخاب کرده و همچنین بدون هیچ گونه پیچیدگی همه چیز را به فیک لوکیشن بسپارید. یکی از مهم ترین قابلیت های گنجانده شده در آن برنامه جذاب و جالب و خوب ی فوق العاده توانایی ساخته یا ایجاد تا ۳۰ مکان مورد علاقه تو می باشد ؛ به گونه ای که قادر خواهید بود جهت صرفه جویی در زمان تعدادی از مکان های جعلی پر بهره بری و استفاده را به اپلیکیشن معرفی کرده و همچنین با یک لمس ساده آن هم ها را فعال کنید، در ضمن تاریخچه ی تمامی مکان های انتخابی توسط تو در حافظه برنامه جذاب و جالب و خوب ذخیره شده تا در هر زمانی به بسته ای از آن هم ها دسترسی داشته باشید. دقت بالا و همچنین مثال زدنی فیک لوکیشن باعث شده می باشد که در میان کاربران به محبوبیت رسیده و همچنین توجه اشخاص بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. همچین بهتر می باشد بدانید که سیستم قطب نمای موجود در آن هم دقت مکان جعلی را چند برابر کرده به گونه ای که متخصص ترین اشخاص نیز نمی توانند از روی جهت، فیک بودن مسیر و همچنین مختصات را تشخیص دهند.

 

Fake Location PRO Mock GPS Cover دانلود Fake Location PRO (Mock GPS) 4.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مکان جعلی آندروید !

 

اپلیکیشن Fake Location PRO (Mock GPS) به عنوان نرم افزاری در نظیر در باره ساخته یا ایجاد مکان هایی جعلی توسط توسعه دهنده ی خود با نرخ ۲٫۴۹ دلار نشر یافته شده شده و همچنین هزاران دانلود فعال را به خود اختصاص داده می باشد که هم اکنون می توانید جدید ترین ورژن و نسخه ی خریداری شده ی آن هم را از دیتابیس عظیم وبسایت فارسروید گرفتن نمایید.

تغییرات ورژن و نسخه ی v4.6.0 :

* برطرف سازی معظلات و مسائل و مشکلات جست و همچنین جوی طولانی
* اضافه شدن گزینه سیاست های حفظ حریم خصوصی
* بهینه سازی سرعت برنامه جذاب و جالب و خوب
* تغییر نام مکان مورد علاقه
* باز و همچنین یا بسته نگه داشتن تاریخچه

 

اسکرين شات

Fake Location PRO Mock GPS.2 175x280 دانلود Fake Location PRO (Mock GPS) 4.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مکان جعلی آندروید ! Fake Location PRO Mock GPS.3 175x280 دانلود Fake Location PRO (Mock GPS) 4.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مکان جعلی آندروید ! Fake Location PRO Mock GPS.4 175x280 دانلود Fake Location PRO (Mock GPS) 4.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مکان جعلی آندروید ! Fake Location PRO Mock GPS.5 175x280 دانلود Fake Location PRO (Mock GPS) 4.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مکان جعلی آندروید ! Fake Location PRO Mock GPS.6 175x280 دانلود Fake Location PRO (Mock GPS) 4.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مکان جعلی آندروید ! Fake Location PRO Mock GPS.7 175x280 دانلود Fake Location PRO (Mock GPS) 4.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مکان جعلی آندروید ! Fake Location PRO Mock GPS.1 175x280 دانلود Fake Location PRO (Mock GPS) 4.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مکان جعلی آندروید !

دانلود Fake Location PRO (Mock GPS) 4.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مکان جعلی آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۷-۰۸-۱۵ ۲۱:۰۲:۵۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Female Fitness – Women Workout 1.0.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب فیتنس بانوان مخصوص آندروید !

دانلود Female Fitness – Women Workout 1.0.3 – برنامه جذاب و جالب و خوب فیتنس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان