سرخط خبرها
خانه / دانلود نرم افزار / دانلود Adobe Photoshop CC 2017 v18.1.1.252 نرم افزار فتوشاپ

دانلود Adobe Photoshop CC 2017 v18.1.1.252 نرم افزار فتوشاپ

دانلود Adobe Photoshop CC 2017 v18.1.1.252 نرم افزار فتوشاپ

|دانلود Adobe Photoshop CC 2017 v18.1.1.252 نرم افزار فتوشاپ از ام اس پی پرتال|

دانلود Adobe Photoshop CC 2017 v18.1.1.252 نرم افزار فتوشاپ
۴٫۳۴ (۸۶٫۷۷%) ۶۵ votes

Photoshop 1 دانلود Adobe Photoshop CC 2017 v18.1.1.252 نرم افزار فتوشاپ

اخرین بروز رسانی : ۹۶/۴/۲۹

 

Adobe Photoshop CC 2017 v18.1.1.252 ورژن و نسخه ی جدید ۲۰۱۷ نرم افزار فوتوشاپ ولی با قابلیت های اکثرا و بیشتر و همچنین اصولی و کاربردی تر می است و خواهد بود.فتوشاپ  بهترین نرم افزار ویرایش  و همچنین طراحی تصویر  در جهان  با ابزارهای جدید جهت طراحی و همچنین عکاسی، و همچنین اتصال برنامه جذاب و جالب و خوب های تلفن همراه  و همچنین دسکتاپ خود با تمام دستگاه  هایتان می است و خواهد بود.در Adobe Photoshop CC امکانات جدیدی زیرا و به درستی که بهبود نقاشی سه بعدی، ابزارهای کامل تری جهت ویرایش تصویر، ابزارهای انتخاب تصویر بهتر، بزرگنمایی عکس با کمترین افت کیفیت، یک ابزار خیلی زیاد اصولی و کاربردی جهت کاهش لرزش دوربین و همچنین بسیاری ویژگی‌های جدید دیگر قرار داده شده می باشد. نرم افزار Adobe Photoshop CC بهترین ،قدرتمندترین و همچنین شناخته ترین ها در باره ویرایش حرفه ای عکس ها میباشد. وبا  اعمال  تغییرات منحصر به فرد شده در آن ورژن و نسخه، بهره وری و همچنین راندمان کار با آن هم را به طرز محسوسی  بهبود پیدا کرده می باشد. آن نرم افزار شناخته شده با ابزار های ویرایش جدید ، و همچنین قابلیت های  تلفیق بی نظیر خود ابزار ی عالی جهت تحقق ایده ها می باشدAdobe Photoshop CC  با داشتن ویژگی های جدید مانند چیدمان اتوماتیک لایه و همچنین تلفیق پیشرفته لایه ها و همچنین آیتم ها با ، فیلترها و همچنین افکت های به نظیر، مجموعه ابزارهای ویرایش خیلی زیاد اصولی و کاربردی و همچنین انعطاف پذیری خاص خود، به برنامه جذاب و جالب و خوب ای ایده آل جهت عکاسان، طراحان گرافیک و همچنین وب، کاربران حرفه ای بدل شده می باشد.
آن ورژن و نسخه از فتوشاپ یک رابط  کاربری ساده و همچنین ابزار زمان صرفه جویی در زمان جدید دارد
نرم افزار  Adobe Photoshop CC Extended همچنین و علاوه بر دارا بودن  تمام ویژگی های ورژن و نسخه های قبلی فتوشاپ،  ه ویژگی های جدید همچون  کار با تصاویر ۳D، محتوای مبتنی بر حرکت، و همچنین تجزیه و همچنین تحلیل پیشرفته تصویر را داراست. در صورتی که تو در حوزه های ویرایش فیلم دیدنی و جذاب، چند رسانه ای، ۳D، معماری، ساخت، مهندسی، علم پزشکی جدید،  فعالیت دارید، Photoshop Extended قطعا برایتان مفید و همچنین اصولی و کاربردی خواهد بود.
نرم افزار Adobe Photoshop CC آزادی ، سرعت، و همچنین اقتدار و قدرت بیشتررا به هنگام ویرایش تصاویر باور نکردنی واقعی را به تو می دهد.
تو در آن ورژن و نسخه به ویژگی ها و همچنین امکانات جدیدی زیرا و به درستی که بهبود نقاشی سه بعدی،- شارپ هوشمند جدید که می تواند خیلی زیاد اصولی و کاربردی باشد،ابزارهای کامل تری جهت ویرایش تصویر، ابزارهای انتخاب تصویر بهتر، بزرگنمایی عکس با کمترین افت کیفیت، یک ابزار خیلی زیاد اصولی و کاربردی جهت کاهش لرزش دوربین و همچنین بسیاری ویژگی های جدید دیگر قرار داده شده می باشد.

ویژگی های کلی  Adobe Photoshop CC :

در ادامه بخوانید  دانلود نرم افزار ویرایش عکس FotoMix 8.1.1 Portable

• ویژگی های کاملا جدید  بهبود دسترسی به اقتدار و قدرت بی نظیر
فتوشاپ
• رابط کاربری بصری  با گنجانده شدن ویژگی های جدید اصولی و کاربردی  جمله تنظیمات جدید و همچنین ماسک پانل
• ابزار های پیشرفته ی تصحیح رنگ و همچنین ویرایش و همچنین تلفیق لایه ها
• بهبودی  چشمگیر درمیزان انعطاف پذیری و همچنین  بهره وری برنامه جذاب و جالب و خوب
• دستیابی به نقاشی ها، ویرایش و همچنین تلفیق  ۳D
• تجزیه و همچنین تحلیل جامع تصویر با ابزار  های  ارزیابی پیشرفته و همچنین همچنین پشتیبانی ازتصاویر DICOM و همچنین  پردازش MATLAB

ویژگی ها  و همچنین تغییرات جدید در آن ورژن و نسخه:

*• فتوشاپ یکپارچه
*• شارپ هوشمندجدید
*• upsampling هوشمند جدید
* • ویژگی های جدید توسعه ی لایه ها
*•  پشتیبانی  لایه و همچنین عکس های خام جدید دوربین ۸
*• قابلیت ویرایش مستطیل گرد جدید
*• کاهش لرزش دوربین
* • پشتیبانی شی هوشمند
*• بهبود نقاشی ۳D
*• سبک های نوع جدید بهبود یافته
* • کپیویژگی های CSS
*• عملیات شرطی جدید
*• بهبود پانل جدید ۳D
*• ابزار های جدید صرفه جویی در زمان
*• افکت های ۳D جدید بهبود یافته
*• وارد کردن رنگ از فایل های وب

• فناوری های هوشمند محتوا آگاه
• موتور گرافیکی Mercury
• ابزارهای  قدرتمند طراحی
• ساخته یا ایجاد ویدئو خودآموز
• ابزار بصری ۳D و همچنین پشتیبانی از  DICOM
• بازیابی خودکار
*• بهبود فیلتر  Min and Max

نرم افزار Adobe Photoshop CC بخشی از Creative Cloud می باشد و همچنین آن بدان معناست که تو  به تمام آخرین ورژن و نسخه های به روز رسانی و همچنین ورژن و نسخه های بعدی ر دسترسی خواهید داشت. و همچنین می توانید با بهره بری و استفاده از منبع ذخیره سازی از هر سیستمی دیگر به فایل های خود دسترسی داشته

در ادامه بخوانید  نرم افزار زوم بی نهایت بر روی عکس بدون افت کیفیت PhotoZoom Pro 3.0.6

موارد و نکات برجسته Adobe Photoshop CC :
* شارپ هوشمند کاملا جدید
* دارا بودن تمام ویژگی هایPhotoshop Extended

*upsampling هوشمند
* افزایش بهره وری در بهره بری و استفاده از محیط کار و همچنین ابزارها.
* کنترل پنل بهبود یافته‌ی قسمت و بخش سه بعدی.
* عملیات مشروط.
* تغییر پیدا کردن ساده عکس از ۲ بعدی به ۳
*گزینه‌های بهتر، اکثرا و بیشتر و همچنین قوی‌تر جهت چاپ عکس.
* ارائه خروجی با کیفیت بهتر.- سیستم Anti-aliasing جدید.
* وارد کردن رنگ از وب.
* ساخته یا ایجاد ویدئو بصری.
* ابزار قدرتمند طراحی
* امکان ساخت بهتر تصاویر پانوراما.
* انتخاب مسیر وشکل چندگانه
* بهبود یافته نقاشی ۳D
* کاهش لرزش دوربین
*و همچنین….

ادوب فوتوشاپ (به انگلیسی: Photoshop، به معنی کارگاه عکس) یک پردازشگر گرافیکی می باشد که بدست شرکت ادوبی گسترش یافته و همچنین جهت ساخته یا ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی و همچنین یا دگرگونی عکس‌ها و همچنین نگاره‌ها بکار می‌رود. فتوشاپ جهت سیستم‌عامل ویندوز و همچنین مکینتاش به‌کار می‌رود. هم‌چنین نگارش‌های گوناگون آن نرم‌افزار تا نگارش دهم، در سیستم‌عامل لینوکس نیز با کمک ابزارهای میانه (مانند کراس‌اوور) قابل بهره بری و استفاده‌می باشد. آخرین ورژن و نسخهٔ رسمی آن نرم‌افزار ورژن و نسخهٔ چهاردهم آن هم می باشد که با اسم ادوب فتوشاپ سی‌سی شناخته می‌می شود. (سی‌اس مخفف عبارت Creative Suite می باشد و همچنین به معنای برنامه جذاب و جالب و خوبٔ خلاق می باشد)

در واقعیت و حقیقت زادگاه فتوشاپ ایالت میشیگان آمریکا بوده می باشد، گلن نول یک استاد دانشگاه علاقمند به عکاسی بود که در منزل و خانه خود یک تاریکخانه فردی یا شخصی داشت. رایانه های فردی یا شخصی در آن هم زمان جدید و تو و تازه اختراع شده بودند و همچنین گلن خیلی زیاد آن اختراع را دوست داشت. فرزندان گلن نول نیز همچون پدرشان ذهن خلاقی داشتند و همچنین با در اختیار داشتن رایانه فردی یا شخصی و همچنین یک تاریکخانه توانستند بعدی روشنی جهت خود خلق نمایند .

توماس یکی از فرزندان گلن که علاقه فراوانی به عکاسی و همچنین ویرایش تصاویر داشت گفته می باشد: “در دوران دبیرستان، عکاسی یکی از تفریحی و سرگرم شدن های من بود. من چاپ عکس های سیاه و همچنین سفید و همچنین رنگی و همچنین همینطور بازی با کنتراست و همچنین متعادل کردن رنگ ها را در تاریکخانه فردی یا شخصی پدرم آموختم”. جان برادر دیگر توماس بود که اکثرا و بیشتر به رایانه مشغول بود و همچنین به وسیله دستگاه Apple II plus که پدرشان خریداری نموده بود با سیستم عامل مکینتاش برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی میکرد .

در ادامه بخوانید  دانلود نرم افزار کاهش حجم عکس ها بدون افت کیفیت PicShrink 2.2.3434 Portable

توماس نیز همچنین و علاوه بر عکاسی، برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی را دنبال میکرد. او یک Apple Macintosh Plus خرید تا به وسیله آن هم عکسهای پایان نامه دانشگاهی خود را ویرایش کند. ولی باید توجه داشت اپل مکینتاش پلاس قادر نبود سطوح خاکستری تصاویر او را دیدن کردن و نمایش دهد. توماس با توجه به مستلزم و نیاز فراوانی که داشت، دست به کار شده و همچنین چند برنامه جذاب و جالب و خوب نوشت که آن کار را برایش عملی کنند.

جان برادر توماس با دیدن برنامه جذاب و جالب و خوب های برادرش خیلی زیاد هیجان زده شد و همچنین به او همچنین پیشنهاد داد تا آن برنامه جذاب و جالب و خوب ها را یکپارچه کرده و همچنین گسترش دهند . توماس مجموعه نرم افزارهایش را بعنوان Display نامگذاری نمود. جان نیز چند ایده جهت ذخیره سازی عکس در فرمت های گوناگون و همچنین تاریک و همچنین روشن کردن تصاویر به توماس ارائه نمود و همچنین آنها طی مدت چند ماه آن ایده ها را برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی کردند .

آنها در سال شمسی ۱۹۸۸ نرم افزاری تحت عنوان Image Pro را خلق کردند. بعد از کامل شدن نرم افزار، جان پیشنهاد تجاری سازی آن هم را با توماس مطرح نمود. جان در آن هم موقع مشغول بازاریابی در شرکت “سیلیکون ولی” بود. خیلی از شرکت ها شیفته برنامه جذاب و جالب و خوب آنها شدند، ولی باید توجه داشت شرکت بارنی اسکن از سایرین مشتاق تر بود. در نهایت جان و همچنین توماس با شرکت بارنی اسکن قرارداد بستند تا آن نرم افزار را با نام فتوشاپ در کنار اسکنرهای آن شرکت به فروش رسانند. در سال شمسی ۱۹۸۸ جان یک پیش دیدن کردن و نمایش از برنامه جذاب و جالب و خوب را در شرکت ادوبی به دیدن کردن و نمایش گذاشت و همچنین آن اقدام آغازی جهت ارائه فتوشاپ توسط ادوبی شد .

Photoshop CC. All new in 2015. Create anything you can imagine. Anywhere you are. The world's best imaging and design app now features even more creative possibilities with new tools for design and photography, connecting your desktop and mobile apps with all your creative assets, so you can make amazing visual content on any device.

A whole new experience in digital design.
Create production-quality designs and other images on your mobile devices as well as your desktop. And get immediate access to all your assets — including Adobe Stock images — from right inside Photoshop. See how the latest release helps you quickly turn any inspiration into incredible work with great new features for print and graphic design, web and app design, and photography.

Access all your Photoshop assets anywhere with CreativeSync.
Adobe CreativeSync keeps everything you need up to date and at your fingertips across your desktop, web and mobile apps. It automatically syncs your images, colors, text styles, photos, Adobe Stock assets, settings, metadata and more. It also powers your Creative Cloud Libraries, giving you instant access to your favorite assets right from within Photoshop. With CreativeSync, you can start your project in any app on any device, pick it up where you left off and finish it anywhere.

Introducing Adobe Stock.
Millions of high-quality images. Right inside Photoshop. Find the perfect photo or graphic to jump-start your next project and make it amazing. The new Adobe Stock service offers 40 million curated, royalty-free assets that are all available from Photoshop CC in just a few clicks. And Creative Cloud members get special pricing — ۴۰% off Adobe Stock when you add it to your membership. It's the industry's best value.

What's new in Adobe Photoshop CC 2015:

Edit once, update everywhere with Linked Assets
Assets in Creative Cloud Libraries can now be linked so that when a change is made to an asset, you and your team members have the option of updating it across any Photoshop, Illustrator or InDesign projects where it’s used.

Faster, easier image export
A redesigned exporting experience lets you export a single layer, artboard or entire document with one click. Plus, get better compression, advanced preview options that include canvas size and enhanced asset extraction. It’s a modernized Save for Web experience.

Heal and patch images faster than ever
The Healing Brush, Spot Healing Brush and Patch tools have been turbocharged with Mercury Graphics Engine enhancements. See your Healing Brush results in real time, and get Spot Healing Brush and Patch Tool results that are up to 120X faster than they were in CS6.

Better viewing experience on Windows HiDPI displays
Photoshop CC for Windows now supports HiDPI screens, so you get more pixels and sharper image displays. Previously released as a technology preview, HiDPI support now turns on automatically when the app detects a HiDPI screen.

Artboards for efficient design
Ideal for responsive and multi-screen design, artboards let you create multiple layouts in different sizes, lay them out within a single document and see them all at once. Copy and share content between artboards, and export them individually or several at a time.

Add more layer styles to get the look you want
Easily add up to 10 instances of select layer styles — including drop shadow, gradient overlay, color overlay, inner shadow and stroke — to a layer or layer group, and re-edit any style at any time. No more rasterizing effects or stacking in different layer groups.

Glyph panel for better access to glyphs in all your designs
Designed much like the Glyph panels in Illustrator CC and InDesign CC, the new Photoshop CC Glyph panel allows you to browse all the available glyphs in a font, view alternatives for currently selected glyphs and access commonly used glyphs.

Simplify complex 3D models
Easily reduce the resolution of 3D models to boost Photoshop performance and to extend the reach of your high-quality 3D content to tablets, smartphones and other devices.

Find the perfect image or graphic, fast
The new Adobe Stock marketplace lets you find, license and manage royalty-free images and videos from right within Photoshop CC. Select from 40 million assets, save your selection to your Creative Cloud Libraries and then drag it into your project to use.

Be sure your Photoshop designs look good on iOS devices
Get precise, in-context, real-time previews of your mobile app and responsive web designs on actual iOS devices. Adobe Preview CC is a native iOS companion app that lets you seamlessly connect your devices to Photoshop over USB or Wi-Fi to view your designs as you work on them.

Move and extend objects with more control
Adjust the scale and rotation of the object you’re moving or the area you’re extending thanks to Content-Aware Move and Content-Aware Extend improvements. Precisely position your final object to match the scale and position of your image using Transform on Drop.

Automatically generate bump maps from images
Automatically generate more accurate bump/normal maps from textures in photographs. Also, easily control the height and depth of the emboss/deboss generated from the bump/normal maps you add to the surface of 3D models.

Streamlined and optimized experience for designers
A sleek new Photoshop CC experience that’s currently in development, Design Space (Preview) offers a designated mode with new interactions and design-focused features that reduce clicks, mouse movements and clutter for designers working on mobile apps and websites.

Get more realistic blurs with additive noise
Add monochromatic or color noise to your Blur Gallery effects to better match your original image — and to reduce banding when viewing and printing.

Better panoramas with Content-Aware Fill
Check one box to have Content-Aware Fill automatically fill in the edges of your stitched panoramas.

Adobe Camera Raw 9.1 enhancements
Remove or add atmospheric haze to your photos, and get more precise control over white and black levels when making local adjustments.

And so much more
Also includes: Improved behavior when moving layers; up to 80% reduction in energy usage when idling; updated pricing for 3D printing service providers; and more.

System Requirements:

Windows:
– Intel® Core 2 or AMD Athlon® ۶۴ processor; 2 GHz or faster processor
– Microsoft Windows 7 with Service Pack 1 or Windows 8.1
– 2 GB of RAM (8 GB recommended)
– 2 GB of available hard-disk space for 32-bit installation; 2.1 GB of available hard-disk space for 64-bit installation; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
– 1024×768 display (1280×800 recommended) with 16-bit color and 512 MB of VRAM (1 GB recommended)*
– OpenGL 2.0–capable system
– Internet connection and registration are necessary for required software activation, validation of subscriptions, and access to online services.**

Mac OS:
– Multicore Intel processor with 64-bit support
– Mac OS X v10.9 (64-bit) or v10.10 (64-bit)
– 2 GB of RAM (8 GB recommended)
– 2 GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on a volume that uses a case-sensitive file system or on removable flash storage devices)
– 1024×768 display (1280×800 recommended) with 16-bit color and 512 MB of VRAM (1 GB recommended)*
– OpenGL 2.0–capable system
– Internet connection and registration are necessary for required software activation, membership validation, and access to online services.**

image دانلود Adobe Photoshop CC 2017 v18.1.1.252 نرم افزار فتوشاپ

لینک دانلود:

در صورتی که از آن فایل بهره بری و استفاده کردید لطفا به آن هم رأی دهید!

download دانلود Adobe Photoshop CC 2017 v18.1.1.252 نرم افزار فتوشاپدانلود ورژن و نسخه ویندوز با لینک مستقیم ورژن و نسخه ۳۲ بیتی

download دانلود Adobe Photoshop CC 2017 v18.1.1.252 نرم افزار فتوشاپدانلود ورژن و نسخه ویندوز با لینک مستقیم ورژن و نسخه ۶۴ بیتی

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود Adobe Photoshop CC 2017 v18.1.1.252 نرم افزار فتوشاپ در تاریخ ۲۰۱۷-۰۷-۲۰ ۱۳:۰۰:۴۱ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکه

دانلود NetLimiter Pro v4.0.40.0 – نرم افزار کنترل و همچنین مدیریت ترافیک شبکه |دانلود NetLimiter …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان