خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود KinScreen 4.2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیریت خودکار صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید!

دانلود KinScreen 4.2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیریت خودکار صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید!

دانلود KinScreen 4.2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیریت خودکار صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید!

|دانلود KinScreen 4.2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیریت خودکار صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید! از ام اس پی پرتال|

KinScreen v4.2.0 [Unlocked] – اپلیکیشن مدیریت خودکار و همچنین هوشمند صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید
ورژن و نسخه آنلاک شده با تمامی قابلیت ها تقدیم تو

KinScreen Unlocked برنامه جذاب و جالب و خوب ای جهت مدیریت خودکار صفحه دیدن کردن و نمایش دستگاه های آندرویدی می باشد که توسط TeqTic به صورت مجانی و رایگان همراه با پرداخت درون شبکه نشر یافته شده شده می باشد. آن اپلیکیشن با سیستم هوشمند خود تمامی حرکات کاربر را زیر نظر می گیرد به طوری که در هنگام مستلزم و نیاز، صفحه دیدن کردن و نمایش به صورت خودکار روشن شده و همچنین در زمانی که کاربر به آن هم نیازی ندارد صفحه دیدن کردن و نمایش خاموش می می شود. همچنین و علاوه بر سیستم هوشمند راه های مختلفی نیز موجود می باشند که به وسیله آن هم ها خواهید توانسته بود صفحه دیدن کردن و نمایش را روشن و همچنین یا خاموش کنید ؛ جهت روشن شدن صفحه دیدن کردن و نمایش اسمارت فون تنها مستلزم و نیاز می باشد دستگاه آندروید خود را تکان دهید و همچنین یا آنکه یک تلنگر پوششی جهت حسگر مجاورت ساخته یا ایجاد کنید. هم چنین روش های گوناگونی نیز جهت روشن نگه داشتن صفحه دیدن کردن و نمایش موجود می باشد که در میان آن هم ها می قدرت به تکان دادن مداوم سنسور مجاورت، اتصال دستگاه به شارژر، شیب دستگاه و همچنین … اشاره کرد. یکی از توانایی های KinScreen خاموش کردن خودکار صفحه دیدن کردن و نمایش با قرار دادن دیوایس اندرویدی در جیب می باشد که در بسیاری از موارد می تواند به صرفه جویی در باتری دستگاه تو کمک کند. همچنین بهتر می باشد بدانید که تمامی قابلیت های ذکر شده توانایی تنظیم داشته و همچنین خواهید توانسته بود آن هم ها را مطابق با شرایط خود تغییر و همچنین فعال کنید.

بعضی از امکانات و همچنین قابلیت های برنامه جذاب و جالب و خوب KinScreen آندروید :

  • خاموش و همچنین روشن کردن صفحه دیدن کردن و نمایش دستگاه به صورت خودکار
  • مستلزم و نیاز نبودن به بهره بری و استفاده از دکمه فیزیکی جهت مدیریت صفحه دیدن کردن و نمایش
  • توانایی روشن نگه داشتن صفحه دیدن کردن و نمایش با بهره بری و استفاده از حالت های متنوع و گوناگون و مختلف
  • بهره بری و استفاده از سنسور های دستگاه جهت روشن و همچنین یا خاموش کردن صفحه دیدن کردن و نمایش
  • مصرف خیلی زیاد کم باتری در مقایسه با اپلیکیشن های مشابه
  • توانایی ادامه فعالیت در محیط های تاریک بدون هیچ گونه تداخلی
  • کالیبراسیون سنسور حرکت

اپلیکیشن اصولی و کاربردی KinScreen با پشتیبانی از حالات متنوع و گوناگون و مختلف کنترل صفحه دیدن کردن و نمایش و همچنین هم چنین کارایی های خود امتیاز ۴٫۴ از۵٫۰ را توسط کاربران پلی استور گرفتن کرده می باشد که هم اکنون می توانید جدید ترین ورژن و نسخه آن هم را از سرور های پر سرعت وبسایت و مرکز خبرهای جدید فارسروید گرفتن نمایید.

تغییرات ورژن و نسخه ی v4.2.0 :

* ویژگی های جدید + برطرف سازی معظلات و مسائل و مشکلات برنامه جذاب و جالب و خوب

 

اسکرين شات

KinScreen.1 175x280 دانلود KinScreen 4.2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیریت خودکار صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید! KinScreen.2 175x280 دانلود KinScreen 4.2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیریت خودکار صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید! KinScreen.3 175x280 دانلود KinScreen 4.2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیریت خودکار صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید!

دانلود KinScreen 4.2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیریت خودکار صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید! در تاریخ ۲۰۱۷-۰۹-۰۶ ۰۱:۲۲:۲۷ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Kritika: The White Knights 2.40.9 – بازی اکشن “شوالیه سفید” آندروید + دیتا

دانلود Kritika: The White Knights 2.40.9 – بازی اکشن “شوالیه سفید” آندروید + دیتا |دانلود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس