خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود My Dictionary: polyglot 4.2 – یادگیری سریع زبان خارجی آندروید !

دانلود My Dictionary: polyglot 4.2 – یادگیری سریع زبان خارجی آندروید !

دانلود My Dictionary: polyglot 4.2 – یادگیری سریع زبان خارجی آندروید !

|دانلود My Dictionary: polyglot 4.2 – یادگیری سریع زبان خارجی آندروید ! از ام اس پی پرتال|

My Dictionary: polyglot v4.2 b215 – اپلیکیشن یادگیری سریع زبان خارجی آندروید
ورژن و نسخه خریداری شده به نرخ ۲٫۹۹ دلار تقدیم تو
معرفی جهت اولین بار در ایران

یکی از مشکلاتی که گاه بعضی از کاربران با آن هم رو به رو خواهند بود سفر های مهم و همچنین ضروری می باشد که بایستی و حتما در مدتی کوتاه زبان کشور مقصد را یاد بگیرند تا بتوانند مستلزم و نیاز هایشان را بر طرف کنند. My Dictionary: polyglot paid عنوان یک بسته آموزشی یادگیری سریع زبان خارجی می باشد که توسط Kataykin: apps for education & lifestyle جهت آندروید توسعه و همچنین نشر یافته شده شده می باشد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب به تو اجازه می دهد دایره واژگان خود را به مقدار و اندازه کافی گسترش دهید. یکی از پهناور و بزرگ ترین مزیت های بهره بری و استفاده از آن اپلیکیشن برخورداری از ۷ آموزش متغایر و متفاوت یادگیری، همراه با ۹۰ لغت نامه در زبان های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین محبوب نظیر انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و همچنین … می باشد که امکان یادگیری چندین زبان را به صورت همزمان فراهم می کند. مای دیکشنری که یکی از بهترین فرصت های یادگیری به شمار می رود به گونه ای خاص کلمات چندگانه را آموزش داده و همچنین گرامر های ضروری را در قالب نکاتی اصولی و کاربردی ارائه می دهد تا مدتی طولانی در ذهن کاربر نقش ببندند. تمامی یادگیری های تو ارزیابی شده و همچنین همه چیز به صورت کنترل شده جلو می رود تا بهترین پس نتیجه آن می شود که را از آموزش ها گرفتن کنید. در پایان نیز بایستی و حتما گفت که My Dictionary: polyglot از زبان شیرین فارسی پشتیبانی می کند.

بعضی از امکانات و همچنین قابلیت های برنامه جذاب و جالب و خوب My Dictionary: polyglot آندروید :

 • دسترسی به بیش از ۹۰ لغت نامه در زبان های متنوع و گوناگون و مختلف
 • هفت نوع آموزش گوناگون جهت یادگیری سریع
 • ترجمه اتوماتیک کلمات اضافه شده
 • سیستم هوشمند ارزیابی یادگیری کلمات
 • پنهان کردن کلمات آموخته شده جهت دیدن نکردن دوباره آن هم ها
 • دسترسی به تلفط کاملا صحیح کلمات
 • جست و همچنین جوی هر کلمه با برچسب های گوناگون
 • ذخیره ی تمامی اطلاعات مرتبط به تو در پایگاه داده
 • ویرایشگر تصویر جهت کلمات!
 • واردات کلمات از فایل های اکسل
 • گرفتن کلمات از سرور های برنامه جذاب و جالب و خوب

اپلیکیشن My Dictionary: polyglot توانسته می باشد به عنوان یکی از کامل ترین نرم افزار های موجود در باره ی یادگیری زبان خارجه با نرخ ۲٫۹۹ دلاری خود امتیاز ۴٫۷ از ۵٫۰ را توسط کاربران گوگل پلی گرفتن نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین ورژن و نسخه ی خریداری شده ی آن هم را از وبسایت پر بازدید و همچنین فارسی زبان فارسروید گرفتن نمایید.

تغییرات ورژن و نسخه ی v4.2 b215 :

* برطرف سازی مشکل کلیپ بورد + حل معظلات و مسائل و مشکلات جزئی به نقل شده .

 

اسکرين شات

My Dictionary.5 175x280 دانلود My Dictionary: polyglot 4.2 – یادگیری سریع زبان خارجی آندروید ! My Dictionary.6 175x280 دانلود My Dictionary: polyglot 4.2 – یادگیری سریع زبان خارجی آندروید ! My Dictionary.7 175x280 دانلود My Dictionary: polyglot 4.2 – یادگیری سریع زبان خارجی آندروید ! My Dictionary.8 175x280 دانلود My Dictionary: polyglot 4.2 – یادگیری سریع زبان خارجی آندروید ! My Dictionary.9 175x280 دانلود My Dictionary: polyglot 4.2 – یادگیری سریع زبان خارجی آندروید ! My Dictionary.1 175x280 دانلود My Dictionary: polyglot 4.2 – یادگیری سریع زبان خارجی آندروید ! My Dictionary.2 175x280 دانلود My Dictionary: polyglot 4.2 – یادگیری سریع زبان خارجی آندروید ! My Dictionary.10 175x280 دانلود My Dictionary: polyglot 4.2 – یادگیری سریع زبان خارجی آندروید ! My Dictionary.3 175x280 دانلود My Dictionary: polyglot 4.2 – یادگیری سریع زبان خارجی آندروید ! My Dictionary.4 175x280 دانلود My Dictionary: polyglot 4.2 – یادگیری سریع زبان خارجی آندروید !

دانلود My Dictionary: polyglot 4.2 – یادگیری سریع زبان خارجی آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۷-۰۹-۰۹ ۱۸:۰۸:۵۹ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Kritika: The White Knights 2.40.9 – بازی اکشن “شوالیه سفید” آندروید + دیتا

دانلود Kritika: The White Knights 2.40.9 – بازی اکشن “شوالیه سفید” آندروید + دیتا |دانلود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس