خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار گوگل ارث

دانلود نرم افزار گوگل ارث

دانلود نرم افزار گوگل ارث

|دانلود نرم افزار گوگل ارث از ام اس پی پرتال|

دانلود نرم افزار گوگل ارث
۴٫۱۲ (۸۲٫۳۶%) ۲۲۰ votes

Earth  دانلود نرم افزار گوگل ارث

اخرین بروز رسانی : ۹۵/۸/۶

Google Earth Pro 7.3.0.3832 دیدن ی محلی که در آن هم زندگی می کنید آن هم هم از بالا حتمآ برایتان جذاب و جالب خواهد بود. همانطور که می دانید وبسایت و مرکز خبرهای جدید گوگل آن امکان را به جهانیان می دهد تا با وارد شدن به قسمت Map وبسایت و مرکز خبرهای جدید مکانهای مورد نظر خود را از بالا و همچنین به صورت سه بعدی تماشا کنند. ولی باید توجه داشت همه ی اشخاص که دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارند تا بتوانند از آن سرویس بهره بری و استفاده کنند. به همین منظور نرم افزار گوگل ارث ساخته شد تا اشخاص در رایانه ی فردی یا شخصی خود بتوانند محلی را که در آن هم سکونت دارند را به همراه تمام جزئیات آن هم تماشا کنند. از همین رو امروز در میهن دانلود ورژن و نسخه ی جدید آن نرم افزار را برایتان آماده کرده ایم که تو با بهره بری و استفاده از آن هم به راحتی می توانید قسمتهای متنوع و گوناگون و مختلف کره ی زمین را تماشا کنید.
تو با کمک نرم افزار Google Earth به راحتی می توانید نقاط متنوع و گوناگون و مختلف کره ی زمین را از بالا تماشا کنید. در واقع هنگام و زمانی که وارد نرم افزار می شوید کره ی زمین را دیدن خواهید کرد که در آن هم اقایانوس ها و همچنین خشکی ها به صورت سه بعدی قرار دارند که با کمک موس می توانید آن هم را به چرخش در آورید تا محلی را که در آن هم زندگی می کنید را بیابید و همچنین سپس با زوم بر روی نقطه ی مورد نظرتان شهرستان ها ، ساختمان ها ، کوچه ها و همچنین سایر جزئیات محل زندگی خود را به صورت سه بعدی تماشا کنید. همچنین می توانید همچنین و علاوه بر تماشای خشکی های کره ی زمین وارد اقیانوس ها و همچنین دریاها شده و همچنین به تماشای دنیای زیر آب بپردازید که البته هدف گوگل از افزودن نقشه اقیانوس ها به گوگل ارث جلب توجه عموم شهروندان و مردم شهر به مسائل زیست محیطی و همچنین پدیده خطرناک گرم شدن کره زمین می باشد که پس نتیجه آن می شود که آن هم آب شدن یخ های منطقه قطب و همچنین بالاآمدن آب اقیانوس ها خواهد بود. یکی دیگر از امکانات جذاب و جالب آن نرم افزار امکان دیدن ی منظمومه ی شمسی و همچنین کرات متنوع و گوناگون و مختلف می باشد که تو می توانید با بهره بری و استفاده از آن قسمت اطلاعات جالبی را در مورد منظومه ی شمسی و همچنین سایر کرات بدست آورید. از دیگر امکانات آن نرم افزار می قدرت به امکان بدست آوردن دقیق طول و همچنین عرض جغرافیایی محل سکونت خود و همچنین نیز امکان جستجو در نرم افزار جهت بدست آوردن محل مورد نظر خود بر روی کره ی زمین اشاره کرد.

گوگل ارت یکی از جذاب و جالب ترین و همچنین جذابترین ابزارهای ارائه شده توسط شرکت گوگل می باشد. گوگل ارت نرم افزاری می باشد که میتوان توسط آن هم تصاویر گرفته شده از سطح زمین را به صورت آنلاین دیدن و همچنین ذخیره کرد. نرم افزار گوگل ارت توسط شرکت گوگل تحت سه بسته بندی متغایر و متفاوت وارد بازار میشود. البته آن نرم افزار جهت بهره بری و استفاده مجانی و رایگان میباشد زیرا کاملا رجیستری و همچنین کرک شده میباشد. یکی از بزرگترین خصوصیات آن نرم افزار عدم لزوم آشنایی با شهرستان ها و همچنین آدرس های مشخص دنیاست . تنها چند کلیک ساده قادر می باشد تو را به ناشناخته ترین نقاط کره زمین برده و همچنین با جزئیات خیلی زیاد زیاد از آن هم نقطه دیدن کنید. اصولی و کاربردی که تا سالیان پیش غیر قابل باور بوده می باشد ولی باید توجه داشت اکنون با کمک آن نرم افزار تحقق پیدا کرده می باشد و همچنین تو توانایی پرواز از آسمان به منزل خود را دارید. همچنین و علاوه بر آن تو میتوانید با وارد نمودن آدرس یک نقطه از دنیا در عین واحد به آن هم نقطه از آن کره خاکی سفر کنید و همچنین آن هم جا را با جزئیات کامل وارسی کنید. در گوگل ارت تمامی موارد کامل و همچنین جامع می باشد جهت مثال تمامی جزئیات مکان ها شامل مدارس جاده ها خیابان ها و همچنین همه و همچنین همه در نقشه ها درج شده می باشد.

تصاویری از محیط نرم افزار :

قابلیت کلیدی نرم افزار Google Earth :
– دیدن ی کره ی زمین به صورت سه بعدی و همچنین از فضا.
– امکان دیدن ی محل سکونت خود و همچنین قابلیت زوم تا چند برابر بر روی آن هم.
– دیدن ی نقاط مورد نظر به همراه جزئیات مانند: ساختمانها ، خیابانها و همچنین …
– قابلیت پیدا کردن و یافتن طول و همچنین عرض جغرافیایی محل سکونت خود.
– امکان دیدن ی اقیانوسها و همچنین رفتن به دنیای زیر آب.
– امکان دیدن ی منظومه ی شمسی و همچنین دیگر کرات.
– امکان جستجو جهت پیدا کردن و یافتن نقطه ی مورد نظر.
– امکان گرفتن عکس با کیفیت از نقاط مورد نظر.
– پرتابل بودن و همچنین قابل حمل با فلش مموری.
– قابلیت بروز رسانی نرم افزار از اینترنت.
– پشتیبانی کامل از جی پی اس.
– داشتن محیط زیبا و همچنین کاربرپسند.
– سازگار با ویندوز های متنوع و گوناگون و مختلف.
– داشتن حجم مناسب.
– اجرا با یک کلیک.
– کاربرد آسان.
– و همچنین …

در ادامه بخوانید  نرم افزار موبايل نقشه جهان براي همه گوشي ها با فرمت جاوا
Google Earth – a fresh assembly of the popular client software to work with three-dimensional model of the Earth, created on the basis of high resolution satellite images. Using genuine opportunity to change the scale of images (sometimes down to individual houses), and much more, including the coordinates of an object. The map can be rotated to any angle, most of the maps – these are ordinary 2D-pictures, but some objects (settlements) are presented in the form of three-dimensional models. Google Earth gives you a wealth of photographic, geographic and astronomical information.

Here are some key features of Google Earth:
– Navigation controls – Look around, move and zoom into any location
– Sun and shadows – View animated shadows as they move across the landscape
– 3D buildings – View hundreds of photo-realistic new buildings in many of the world's cities
– Imagery date tupo scopirovali ot suda rl-team.net information
– Support for new language versions
– Flash videos in placemark balloons
– Fly from space to your neighborhood. Type in an address and zoom right in
– Search for schools, parks, restaurants, and hotels. Get driving directions
– Tilt and rotate the view to see 3D terrain and buildings
– Save and share your searches and favorites. Even add your own annotations

image دانلود نرم افزار گوگل ارث

لینک دانلود:

در صورتی که از آن فایل بهره بری و استفاده کردید لطفا به آن هم رأی دهید!

download دانلود نرم افزار گوگل ارث دانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار گوگل ارث در تاریخ ۲۰۱۷-۱۰-۲۸ ۱۷:۲۰:۵۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان