خانه / دانلود نرم افزار / دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Intel Parallel Studio XE 2018

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Intel Parallel Studio XE 2018

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Intel Parallel Studio XE 2018

|دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Intel Parallel Studio XE 2018 از ام اس پی پرتال|

نظرتون چیه!؟

Intel Parallel Studio XE دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Intel Parallel Studio XE 2018

برنامه جذاب و جالب و خوب‌نویسی موازی (Parallel Programming) جهت بهره بری و استفاده هر چه بهتر از منابع سیستم و همچنین افزایش سرعت و همچنین کارایی برنامه جذاب و جالب و خوب روی پردازنده‌ها به وجود آمد. در آن نوع برنامه جذاب و جالب و خوب‌نویسی، قسمت‌هایی از برنامه جذاب و جالب و خوب اصلی که قابلیت اجرای همزمان را دارند به چند زیربرنامه تقسیم شده و همچنین به صورت همزمان روی چند پردازنده یا چند نخ (Thread) اجرا می‌شوند. قسمتی از برنامه جذاب و جالب و خوب هم که قابلیت اجرای موازی را ندارد به صورت سریال روی یک پردازنده اجرا می‌می شود. در واقع تفاوت اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب‌سازی ترتیبی و همچنین موازی همین امر می‌باشد، ولی باید توجه داشت در پی آن هم مفاهیم متعددی مطرح می‌می شود که اغلب در برنامه جذاب و جالب و خوب‌نویسی معمولی مطرح نبوده و همچنین یا ماهیت آن هم‌ها با مفهوم متناظر آن هم در برنامه جذاب و جالب و خوب‌نویسی معمولی کاملاً متغایر و متفاوت می است و خواهد بود.یکی از دلایل اصلی بهره بری و استفاده از برنامه جذاب و جالب و خوب‌نویسی موازی، بحث افزایش سرعت اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب می‌باشد، که آن امر در پردازنده‌های تک هسته‌ای شامل محدودیت‌هایی می باشد.
Intel Parallel Studio XE یک زبان برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی موازی پیشرفته می باشد که توسط شرکت اینتل عرضه شده می باشد. مجموعه ابزار Intel Parallel Studio XE با بهره گیری از پردازش موازی، طراحی، توسعه، اشکال زدایی و همچنین تنظیم کد را ساده می کنند. با بهره بری و استفاده از آن نرم افزار، با کمترین تلاش، بهترین عملکرد برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی را بر روی پرازنده های سازگار اینتل و همچنین کمپروسسورها، گرفتن می کنید. آن برنامه جذاب و جالب و خوب به سرعت برنامه جذاب و جالب و خوب های اصولی و کاربردی نوشته شده به زبان های فرترن و همچنین سی پلاس پلاس را کامپایل کرده و همچنین با کمترین تلاش بهترین عملکرد از آن هم ها را ارائه می کند و همچنین کد نویسی در آن هم خیلی زیاد سریع می باشد.

در ادامه بخوانید  نرم افزار ساخته یا ایجاد صفحات پی اچ پی PHPMaker 10-0-5
Intel Parallel Studio XE boosts performance, increases productivity, and eases scalability more than ever for HPC and compute-intensive applications. Whether you build for big data analytics, machine and deep learning, or thousands of other performance-critical applications, this tool-packed suite harnesses the full capabilities inside Intel Xeon and Xeon Phi processors and coprocessors. Intel Parallel Studio XE Cluster Edition. Cluster Edition adds cluster tools: Intel Cluster Checker, an expert system for analyzing cluster diagnostics, Intel Trace Analyzer and Collector for MPI tuning and analysis, and the Intel MPI Library

لینک دانلود:

در صورتی که از آن فایل بهره بری و استفاده کردید لطفا به آن هم رأی دهید!

دانلود ورژن و نسخه نصبی پارت ۰۱

دانلود ورژن و نسخه نصبی پارت ۰۲

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Intel Parallel Studio XE 2018 در تاریخ ۲۰۱۷-۱۱-۱۹ ۰۲:۱۸:۳۴ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان