سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود EQ & Bass Booster Pro 1.5.0 – اپلیکیشن تقویت باس و همچنین اکولایزر آندروید

دانلود EQ & Bass Booster Pro 1.5.0 – اپلیکیشن تقویت باس و همچنین اکولایزر آندروید

دانلود EQ & Bass Booster Pro 1.5.0 – اپلیکیشن تقویت باس و همچنین اکولایزر آندروید

|دانلود EQ & Bass Booster Pro 1.5.0 – اپلیکیشن تقویت باس و همچنین اکولایزر آندروید از ام اس پی پرتال|

EQ & Bass Booster Pro – metal v1.5.0 – اپلیکیشن تقویت باس و همچنین اکولایزر آندروید
ورژن و نسخه خریداری شده به نرخ ۲٫۴۹ دلار تقدیم تو

صدای خروجی از دستگاه های هوشمند اندرویدی به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم ترین آن هم ها تنظیم دقیق باس و همچنین اکولایزر می باشد، که کیفیت صدا را به مقدار و اندازه و میزان قابل توجهی تحت تاثیر خود قرار می دهند. در صورتی که توجه کرده باشید پلیر های صوتی و همچنین ویدئویی به میزانی به آن موضوع اهمیت داده اند و همچنین با بهره بری و استفاده از ایستگاه های از پیش تنظیم شده و همچنین دسترسی محدود به اکولایزر سعی بر آن دارند که بر روی کنترل صدا تا حدودی مانور دهند؛ ولی باید توجه داشت بهتر می باشد بدانید که هیچ گاه نمی توانند توانایی های یک برنامه جذاب و جالب و خوب جداگانه را جهت تنظیم اکولایزر در خود بگنجانند! EQ & Bass Booster Pro – metal عنوان اپلیکیشنی فوق العاده و همچنین اصولی و کاربردی در باره تنظیم و همچنین تقویت باس و همچنین اکولایزر دستگاه های هوشمند آندرویدی می باشد که توسط تیم KX AppTeam در مارکت پهناور و بزرگ گوگل نشر یافته شده شده می باشد. سیستم هوشمند به کار برده شده در آن برنامه جذاب و جالب و خوب تو را قادر می سازد تا به صورتی خیلی زیاد حرفه ای بر روی باند های اکولایزر نظارت داشته باشید و همچنین همچنین و علاوه بر تنظیم آن هم ها باس خروجی را به مقدار و اندازه و میزان قابل توجهی تقویت کنید. جلوه های صوتی موجود به گونه ای خاص عمل کرده و همچنین کاربر را بعد از اولین تنظیم تحت تاثیر توانایی های خود قرار می دهد. افکت و همچنین ایستگاه صوتی خودتان را به دلخواه ساخته یا ایجاد کرده و همچنین جهت دسترسی سریع به آن هم، به عنوان یک ایستگاه از پیش تنظیم شده ذخیره اش کنید تا در هر زمانی تنها با یک لمس فعال می شود.

بعضی از امکانات و همچنین قابلیت های برنامه جذاب و جالب و خوب EQ & Bass Booster Pro – metal آندروید :

  • افکت های متنوع و گوناگون و مختلف جهت تنظیم باس دستگاه
  • افکت های مجازی ساز متنوع و گوناگون و مختلف
  • دسترسی حرفه ای به پنج باند اکولایزر
  • ده ایتسگاه از پیش تنظیم شده اکولایزر
  • توانایی ساخته یا ایجاد ایستگاه های از پیش تنظیم شده فردی یا شخصی
  • ویرایش حرفه ای ایستگاه های موجود
  • کنترل حجم صدای خروجی
  • ۴ طیف گوناگون
  • VU متر استریو

اپلیکیشن EQ & Bass Booster Pro – metal توانسته می باشد به عنوان برترین اپلیکیشن تقویت باس و همچنین اکولایزر در پلی استور با نرخ ۲٫۴۹ دلاریش امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را توسط کاربران آن مارکت اندرویدی گرفتن نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین ورژن و نسخه خریداری شده آن نرم افزار پر کاربر را از وبسایت و مرکز خبرهای جدید فارسروید گرفتن نمایید. تنها توجه کنید که جهت لمس هر چه بهتر تغییرات صدا پیشنهاد می می شود که از هدفون بهره بری و استفاده نمایید.

تغییرات ورژن و نسخه ی v1.5.0 :

* برطرف سازی معظلات و مسائل و مشکلات برنامه جذاب و جالب و خوب + ویژگی های جدید

 

EQ Bass Booster دانلود EQ & Bass Booster Pro 1.5.0 – اپلیکیشن تقویت باس و همچنین اکولایزر آندروید

 

اسکرين شات

EQ Bass Booster Pro metal.1 1 175x280 دانلود EQ & Bass Booster Pro 1.5.0 – اپلیکیشن تقویت باس و همچنین اکولایزر آندروید EQ Bass Booster Pro metal.2 1 175x280 دانلود EQ & Bass Booster Pro 1.5.0 – اپلیکیشن تقویت باس و همچنین اکولایزر آندروید EQ Bass Booster Pro metal.3 1 175x280 دانلود EQ & Bass Booster Pro 1.5.0 – اپلیکیشن تقویت باس و همچنین اکولایزر آندروید EQ Bass Booster Pro metal.4 1 175x280 دانلود EQ & Bass Booster Pro 1.5.0 – اپلیکیشن تقویت باس و همچنین اکولایزر آندروید EQ Bass Booster Pro metal.5 175x280 دانلود EQ & Bass Booster Pro 1.5.0 – اپلیکیشن تقویت باس و همچنین اکولایزر آندروید EQ Bass Booster Pro metal.6 1 175x280 دانلود EQ & Bass Booster Pro 1.5.0 – اپلیکیشن تقویت باس و همچنین اکولایزر آندروید

دانلود EQ & Bass Booster Pro 1.5.0 – اپلیکیشن تقویت باس و همچنین اکولایزر آندروید در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۰۷ ۱۵:۴۰:۴۴ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود SMS Auto Reply Text PRO 7.1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب پاسخ خوکار به پیامک و اس ام اس و پیامک و همچنین تماس آندروید !

دانلود SMS Auto Reply Text PRO 7.1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب پاسخ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان