سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Egg Inc 1.5.7 – بازی محبوب شبیه سازی مرغداری آندروید + مود

دانلود Egg Inc 1.5.7 – بازی محبوب شبیه سازی مرغداری آندروید + مود

دانلود Egg Inc 1.5.7 – بازی محبوب شبیه سازی مرغداری آندروید + مود

|دانلود Egg Inc 1.5.7 – بازی محبوب شبیه سازی مرغداری آندروید + مود

Egg Inc بازی جدید و همچنین محبوب در سبک بازی های تفننی، شبیه سازی و همچنین مدیریتی از استودیوی Auxbrain Inc جهت آندروید که در ان بایستی و حتما نقش مرغدار را ایفا کنید! می نامند در بعدی ای نزدیک اسرار جهان خلقت از یک تخم مرغ بیرون خواهد آمد، البته تو به آن چیزها کاری ندارید و همچنین هدف نهایی تان از مرغداری به دست آوردن بالاترین سود با فروش هر تعداد تخم مرغ می باشد! جهت دایر کردن یک مرغداری قبل از هر چیز بایستی و حتما اتاق های بزرگی را جهت نگهداری مرغ ها بسازید، بعد از آن هم می توانید جهت حمل و همچنین نقل های مرغداری تان راننده استخدام کنید و همچنین حتی یک مرکز تحقیقاتی داخل مرغداری تان بسازید و همچنین آن هم را تغییر پیدا کردن به یکی از پیشرفته ترین مرغداری های دنیا کنید! جوجه کشی و همچنین تولید مرغ های اکثرا و بیشتر نیز بایستی و حتما در برنامه جذاب و جالب و خوب کارتان باشد! سبک آن بازی در اصل تفننی کلیکر می باشد (سبکی که در آن هم بایستی و حتما مرتبا با لمس صفحه نمایشگر کار را پیش ببرید) ؛ با آن وجود عناصر بسیاری از بازی های شبیه سازی و همچنین مدیریتی در آن هم دیده می می شود که گیم پلی آن هم را از دیگر بازی های تفننی کلیکر تا حد بسیاری متغایر و متفاوت کرده اند، گیم پلی که در نوع خود منحصر به فرد می باشد!

بعضی از ویژگی های بازی شبیه سازی Egg Inc آندروید :

  • گیم پلی ساده و همچنین در عین حال جذاب و جالب با چالش های متنوع و گوناگون و مختلف
  • انجام تحقیقات علمی متنوع و گوناگون و مختلف جهت ارتقا و همچنین بهبود مرغداری خود
  • ده ها ماشین حمل بار و همچنین محل های نگهداری مرغ با طرح های متنوع و گوناگون و مختلف
  • طراحی خیلی زیاد زیبای رابط کاربری + ده ها مرحله ی متنوع و گوناگون و مختلف
  • شامل جدول بالاترین امتیازات و همچنین دستاوردهای متنوع و گوناگون و مختلف
  • گرافیک سه بعدی خیلی زیاد زیبا به سبک چارخانه ای و همچنین با لحاظ شدن سایه ها

در بازی Egg Inc به جای منو و همچنین گزینه های آن هم از گرافیک های سه بعدی رنگارنگ جهت مشخص کردن انتخاب های خود بهره بری و استفاده خواهید کرد. دیدن آن هم همه مرغی که آن طرف و همچنین آن هم طرف میروند نیز میتواند حس واقعی مرغدار بودن را جهت تو تداعی کند! سرمایه گذاری در آن بازی خیلی زیاد مهم می باشد و همچنین تو بایستی و حتما بدانید دقیقا در چه قسمت و بخش هایی سرمایه گذاری کنید، یک سرمایه گذاری خوب در کنار مدیریت متوازن منابع خود می تواند به موفقیت تو و همچنین بالا رفتن بازدهی مرغداری تان کمک کند! آن بازی میتواند هم جهت افرادی که هر از چند گاهی تفننی بازی می کنند جذاب و جالب باشد و همچنین هم افرادی که تجربه بیشتری در بازی های تفننی کلیکر دارند. جهت دسته اول محیط خیلی زیاد زیبای بازی، امتحان کردن تمام گزینه ها و همچنین گسترش تدریجی مرغداری جذاب و جالب توجه خواهد بود در حالی که جهت دسته دوم گیم پلی متغایر و متفاوت بازی، متغیر بودن آن هم در طول بازی و همچنین جذابیت و همچنین عمقی که بازی از آن لحاظ  بدست میاورد جلب توجه می کند! ای نبازی تا به آن لحظه بیش از ۵ میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی گرفتن شده و همچنین توانسته امتیاز خوب ۴٫۶ از ۵٫۰ را کسب کند که ما در فارسروید اخرین و همچنین تازه ترین و جدیدترین ورژن و نسخه ان رابه همراه مود جهت دانلود قرار داده ایم !

تغییرات ورژن و نسخه ی v1.5.7 :

* بهینه سازی ها و همچنین رفع معظلات و مسائل و مشکلات بازی .

 

Egg Inc Cover دانلود Egg Inc 1.5.7 – بازی محبوب شبیه سازی مرغداری آندروید + مود

 

اسکرين شات

Egg Inc 1 175x280 دانلود Egg Inc 1.5.7 – بازی محبوب شبیه سازی مرغداری آندروید + مود Egg Inc 2 175x280 دانلود Egg Inc 1.5.7 – بازی محبوب شبیه سازی مرغداری آندروید + مود Egg Inc 3 175x280 دانلود Egg Inc 1.5.7 – بازی محبوب شبیه سازی مرغداری آندروید + مود Egg Inc 4 175x280 دانلود Egg Inc 1.5.7 – بازی محبوب شبیه سازی مرغداری آندروید + مود

دانلود Egg Inc 1.5.7 – بازی محبوب شبیه سازی مرغداری آندروید + مود در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۱۰ ۱۳:۰۳:۲۶ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Screen Recorder – Record with Facecam And Audio Pro 2.0.7 – برنامه جذاب و جالب و خوب سریع و همچنین آسان ضبط صفحه دیدن کردن و نمایش آندروید !

دانلود Screen Recorder – Record with Facecam And Audio Pro 2.0.7 – برنامه جذاب و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان