سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Py Full 1.1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی !

دانلود Py Full 1.1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی !

دانلود Py Full 1.1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی !

|دانلود Py Full 1.1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی ! از ام اس پی پرتال|

Py v1.1.5 [Premium] – اپلیکیشن دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی
معرفی جهت اولین بار در وبسایت های فارسی زبان
ورژن و نسخه پریمیوم به ارزش ۹٫۹۹ دلار

با یک جست و همچنین جوی ساده در اینترنت خواهید دانست که یکی از پر در آمد ترین کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل های دنیا در سال شمسی ۲۰۱۷ برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی بوده می باشد ؛ به گونه ای که بسیاری از علاقه مندان به ان توانسته اند با بهره بری و استفاده از توانایی های خود دنیای نرم افزار ها را متحول کرده و همچنین توجه جهانیان را به خود جلب نمایند. راه های مختلفی جهت کسب تجربه و مهارت بالا های برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی در زبان های متنوع و گوناگون و مختلف موجود می باشد که اکثرا و بیشتر آن هم ها هزینه بر بوده و همچنین باعث می می شود تا علاقه مندان به آن هم در نیمه های راه آن آموزش های پر هزینه را رها کنند. ولی باید توجه داشت در آن پست نیت و اراده داریم که یک راه میانبر را جهت رسیدن به آرزو هایتان نشان دهیم و همچنین بسته ای از درس های کد نویسی را در اختیارتان قرار دهیم. Py عنوان یک برنامه جذاب و جالب و خوب با بسته ای از دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی می باشد که توسط شرکت Py توسعه و همچنین در گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. در صورتی که تو نیز جزو کاربران قبل آی او اس بوده باشید شاید نام آن نرم افزار، چندین بار به گوشتان خورده باشد زیرا آن برنامه جذاب و جالب و خوب ابتدا در فروشگاه آی تونز نشر یافته شده شده و همچنین بعد از کسب موفقیت های خیلی زیاد جهت کاربران اندرویدی توسعه داده شده می باشد. دوره های آموزشی موجود در Py زبان های پایتون، جاوا اسکریپت، اچ تی ام ال و همچنین … را در بر گرفته و همچنین آن هم را به یک مرجع آموزشی کامل تغییر پیدا کردن ساخته می باشد. کد های خود را آزمایش کرده و همچنین نقاط ضعفتان را شناسایی کنید تا در مدت زمانی کوتاه به یک برنامه جذاب و جالب و خوب نویس حرفه ای تغییر پیدا کردن شوید.

بعضی از امکانات و همچنین قابلیت های برنامه جذاب و جالب و خوب Py آندروید :

  • یادگیری تجربه و مهارت بالا های کد نویسی بدون هیچ گونه دردسری
  • دوره های آموزشی Swift، Python، Javascript، HTML/CSS، Data Science و همچنین …
  • آموزش نوشتن کد ها و همچنین اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های خود
  • آزمون های متنوع و گوناگون و مختلف در مورد تمامی مباحث و مطالب آموزشی
  • توضیحات کامل در مورد ضعف های تو در برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی
  • کسب امتیاز و همچنین به پایان رساندن چالش ها جهت افزایش لول خود

اپلیکیشن Py با کسب موفقیت های خیلی زیاد در سیستم عامل آی او اس هم اکنون توسط توسعه دهندگان خود با پرداخت درون شبکه ۹٫۹۹ دلاری در مارکت گوگل پلی نشر یافته شده شده و همچنین توانسته امتیاز فوق العاده ۴٫۷ از ۵٫۰ را به دست اورد که هم اکنون می توانید جدید ترین ورژن و نسخه پریمیوم آن برنامه جذاب و جالب و خوب را به صورت کاملا مجانی و رایگان از وبسایت و مرکز خبرهای جدید فارسروید گرفتن نمایید.

تغییرات ورژن و نسخه v1.1.5 :

* رفع اشکالات جزئی و همچنین پیشرفته .

 

Py 1 دانلود Py Full 1.1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی !

 

اسکرين شات

Py.4 175x280 دانلود Py Full 1.1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی ! Py.6 175x280 دانلود Py Full 1.1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی ! Py.5 175x280 دانلود Py Full 1.1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی ! Py.7 175x280 دانلود Py Full 1.1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی ! Py.8 175x280 دانلود Py Full 1.1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی ! Py.9 175x280 دانلود Py Full 1.1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی ! Py.1 175x280 دانلود Py Full 1.1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی ! Py.2 175x280 دانلود Py Full 1.1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی ! Py.3 175x280 دانلود Py Full 1.1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی !

دانلود Py Full 1.1.5 – برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید دوره های آموزشی برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی ! در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۱۰ ۲۳:۵۴:۴۰ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود SMS Auto Reply Text PRO 7.1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب پاسخ خوکار به پیامک و اس ام اس و پیامک و همچنین تماس آندروید !

دانلود SMS Auto Reply Text PRO 7.1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب پاسخ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان