سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود ApzLock b4 – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل سریع و همچنین ساده اپلیکیشن ها آندروید !

دانلود ApzLock b4 – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل سریع و همچنین ساده اپلیکیشن ها آندروید !

دانلود ApzLock b4 – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل سریع و همچنین ساده اپلیکیشن ها آندروید !

|دانلود ApzLock b4 – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل سریع و همچنین ساده اپلیکیشن ها آندروید ! از ام اس پی پرتال|

ApzLock-Fingerprint,Pattern,PIN lock for apps vb4 – اپلیکیشن قفل سریع و همچنین آسان برنامه جذاب و جالب و خوب ها آندروید
ورژن و نسخه خریداری شده به نرخ ۱٫۴۹ دلار جهت اولین بار در ایران

تمامی ما شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های اصولی و کاربردی مختلفی بر روی اسمارت فون خود هستیم که بنا بر مستلزم و نیاز هایمان در طول روز چندین بار به آن هم ها رفت و آمد و مراجعه کرده و همچنین به فعالیت های متداولمان می پردازیم. بعضی از آن نرم افزار ها نظیر پیام رسان ها، گالری و همچنین … جزو اپ های خصوصی خواهند بود و همچنین به دلیل داشتن اطلاعاتی مهم جزو حریم خصوصی ما محسوب می شوند. در بعضی از مواقع به دلایل مختلفی افرادی غیر از خانواده خود بدون اجازه سعی می کنند تا به آن نرم افزار ها وارد شده و همچنین به بررسی کردن اطلاعات موجود در ان ها بپردازند. گاه آن دزدی اطلاعات باعث می می شود تا لطمه ای جبران ناپذیر به زندگی وارد شده و همچنین یا اعتماد عزیز ترین اشخاص زندگی خود را از دست بدهیم! راه های مختلفی جهت محافظت از برنامه جذاب و جالب و خوب ها موجود می باشد که به جز قفل کردن دیدن کردن و نمایش گر دیوایس یکی از برترین آن هم ها بهره بری و استفاده از ابزار های امنیتی می باشد که در آن پست نیت و اراده داریم یکی از ساده ترین آن هم ها به کاربران مبتدی آندروید معرفی کنیم. ApzLock-Fingerprint,Pattern,PIN lock for apps عنوان یک اپلیکیشن سریع و همچنین ساده جهت قفل سریع و همچنین آسان دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های موجود بر روی دستگاه های هوشمند آندرویدی می باشد که توسط استودیوی برنامه جذاب و جالب و خوب سازی Apz Lab توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن ابزار به کاربران خود اجازه می دهد تا به آسانی به لیستی کامل از نرم افزار های موجود بر روی دیوایس خود دسترسی داشته باشند و همچنین آن هم ها را تنها با یک لمس ساده قفل نمایند. سه راه متنوع و گوناگون و مختلف جهت قفل کردن دسترسی ها موجود می باشد که یکی از برترین و همچنین محبوب ترینشان بهره بری و استفاده از اثر انگشت می باشد ؛ تنها کافیست اراده کرده تا بدور از هر گونه پیچیدگی ویژه ای مستلزم و نیاز هایتان را به محافظت از حریم خصوصی برطرف کنید.

 

ApzLock دانلود ApzLock b4 – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل سریع و همچنین ساده اپلیکیشن ها آندروید !

 

اپلیکیشن ApzLock-Fingerprint,Pattern,PIN lock for apps با تکیه بر محیطی خیلی زیاد ساده توانسته می باشد اعتماد کاربران را جلب نموده و همچنین هزاران دانلود فعال را به خود اختصاص دهد که هم اکنون و همچنین مثل دائما می توانید جدید ترین ورژن و نسخه خریداری شده ان را بدون مستلزم و نیاز به هیچ گونه پرداختی از لینک های مستقیم وبسایت و مرکز خبرهای جدید فارسروید گرفتن نمایید.

تغییرات ورژن و نسخه v b4 :

* برطرف سازی معظلات و مسائل و مشکلات به نقل شده .

 

اسکرين شات

ApzLock FingerprintPatternPIN lock for apps.1 175x280 دانلود ApzLock b4 – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل سریع و همچنین ساده اپلیکیشن ها آندروید ! ApzLock FingerprintPatternPIN lock for apps.2 175x280 دانلود ApzLock b4 – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل سریع و همچنین ساده اپلیکیشن ها آندروید ! ApzLock FingerprintPatternPIN lock for apps.3 175x280 دانلود ApzLock b4 – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل سریع و همچنین ساده اپلیکیشن ها آندروید ! ApzLock FingerprintPatternPIN lock for apps.4 175x280 دانلود ApzLock b4 – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل سریع و همچنین ساده اپلیکیشن ها آندروید ! ApzLock FingerprintPatternPIN lock for apps.5 175x280 دانلود ApzLock b4 – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل سریع و همچنین ساده اپلیکیشن ها آندروید !

دانلود ApzLock b4 – برنامه جذاب و جالب و خوب قفل سریع و همچنین ساده اپلیکیشن ها آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۲۰ ۱۵:۳۳:۵۲ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود SMS Auto Reply Text PRO 7.1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب پاسخ خوکار به پیامک و اس ام اس و پیامک و همچنین تماس آندروید !

دانلود SMS Auto Reply Text PRO 7.1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب پاسخ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان