سرخط خبرها
خانه / مقالات / هیولاهای شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها(بخش دوم)

هیولاهای شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها(بخش دوم)

هیولاهای شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها(بخش دوم)

در این پست قصد داریم به تحلیل بررسی مسائل حضور جانی دپ در بخـش دوم ” هیولاهای شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها “  برای شما دویستان عزیز بپردازیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه دوستداران سینما و هنر قرار بگیرد. 

phoca thumb l 4 هیولاهای شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها(بخش دوم)

در حالی که بسیار ‌ها از حضور جانی دپ در فیـلم دوم «هیولاهای شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها ۲» شگفت زده شده‌اند، بعضـی از هواداران هری پاتر می‌خواهند این فیـلم را تحریم نمایـند .

به گزارش قسمـت سینمای دوفصل به نقل از دیجیتال‌اسپای ، هواداران هری پاتر به خاطر حضور جانی دپ در فیـلم دوم «هیولاهای شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها» تصمیم به بایکوت این فیـلم گرفتند.

بازیگر ۵۴ ساله «دزدان دریایی کاراییب» در نخستین فیـلم این مجموعه در بخـشی کوتاه نقش شخصیت گلرت گریندوالد را ایفا نمـود و وقتی برای نخستین مرتبه خبر گزینش او اعلام شده بود، هواداران در رسانه‌های اجتماعی به شدت اعتراض کرده بودند.

حالا که عنوان جانبی «جرایم گریندوالد»‌ به فیـلم دوم داده شده و دپ می خواهد نقشی خیلی پر رنگ‌تر در آن داشته باشد، بسیار ‌ها خواستار بایکوت فیـلم شده‌اند. یکـی از هواداران در توییتر ارور ب به جی‌کی رولینگ نوشت: چرا جانی دپ هنوز قسمتـی از این فیـلم است؟ مسلما فیـلم را به خاطر حضور وی بایکوت خواهم کرد.

یک طرفدار دیگر بیان کرد: علـت این که من یک دلار هم خرج دیدن «هیولاهای خارق‌العاده: جرایم گریندوالد» نمی‌کنم این هست که جانی دپ در آن نقش دارد و به خودم قول داده بودم همـه فیـلم ‌های وی را بایکوت خواهم کرد. درک نمی‌کنم چرا فردی باهوش مثل جی‌کی رولینگ قبول می‌کند وی در فیـلم بازی نماید .

fantastic beasts johnny depp gellert grindelwald 1 هیولاهای شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها(بخش دوم)

حضور جانی دپ در بخـش دوم ” هیولاهای شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها “

یک شخـص دیگر هم گفت «هنوز بسیار برای تغییر جانی دپ دیر نیست»، ولی سایـر کوشش کردند با این نوع منطق هواداران مبارزه نمایـند و بعضی‌ها هم معتقدندحضور دپ در فیـلم برای دور کردن مردم از این فرنچایز ضـروری نخواهد بود.

یک هوادار نوشت که بـعد مردم قرار هست مثل «قتل در قطار سریع ‌السیر شرق» که بایکوت نشد این فیـلم را هم بایکوت نمایـند ؟ و دیگری هم گفت مردم شانس دارد از حضور جانی دپ در فیـلم خشمگین باشند، ولی چند شخـص واقعا این فیـلم را بایکوت خواهند نمـود و به سینماها نخواهند رفت؟

علـت مهـم غضب هواداران از جانی دپ مرتبط به رفتار وی طی ۲ سـال قبلی می باشد. سـال پیش شریک زندگـی وی امبر هرد که خود بازیگر مشهـور هالیوودی هست از محکمه تقاضـای قرار منع موقت نمـود و به عنوان علـت گفت جانی دپ وی را کتک زده و به شیوه شفاهی وی را آزار داده می باشد. دپ این ادعاها را انکار کرد. جدای از این ، دپ در سال‌های اخیر فروش باکس‌آفیسی خیلی کمتری داشته و در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در صدر لیست مجله فوربز از بازیگرانی که بیشتر از حد استحقاق‌شان پول می‌گیرند جای گرفت.

جی‌کی رولینگ سـال قبلی از گزینش دپ برای بازی در  این نقش دفاع نمـود و در پیش‌نمایش نخستین فیـلم «هیولاهای شگفت‌انگیز» گفت خیلی از این گزینش شادمان هست چون دپ «کارهای فوق‌العاده‌ای با این شخصیت انجام داده می باشد. »

خب دوستان عزیز اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد سریالها و  فیلم های سینمایی ایران و جهان و بطور کلی سینما و هنر بدست بیاورید به سایت دو فصل مراجعه نمایید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل

روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل در این مطلب میخواهیم به بررسی روش های یادگیری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان