خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی پایتون JetBrains PyCharm Professional v2017.3.3 Build 173.4301

دانلود نرم افزار برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی پایتون JetBrains PyCharm Professional v2017.3.3 Build 173.4301

دانلود نرم افزار برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی پایتون JetBrains PyCharm Professional v2017.3.3 Build 173.4301

|دانلود نرم افزار برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی پایتون JetBrains PyCharm Professional v2017.3.3 Build 173.4301 از ام اس پی پرتال|

نظرتون چیه!؟

JetBrains PyCharm Professio دانلود نرم افزار برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی پایتون JetBrains PyCharm Professional v2017.3.3 Build 173.4301

پایتون (Python)، که البته گاهی به اشتباه پیتون تلفظ می می شود، یک زبان برنامه جذاب و جالب و خوب‌نویسی همه منظوره، سطح بالا، شیءگرا و همچنین مفسر می باشد که توسط خودو فان روسوم ‏ در سال شمسی ۱۹۹۱ در کشور هلند طراحی شد. فلسفه ی ساخته یا ایجاد آن هم تاکید بر دو هدف اصلی خوانایی بالای برنامه جذاب و جالب و خوب‌های نوشته شده و همچنین کوتاهی و همچنین بازدهی نسبی بالای آن هم می باشد. کلمات کلیدی و همچنین اصلی آن زبان به صورت حداقلی تهیه شده‌اند و همچنین در مقابل کتابخانه‌هایی که در اختیار کاربر می باشد خیلی زیاد وسیع خواهند بود. یک کار غیر معمول که در طراحی آن زبان انجام گرفته بهره بری و استفاده از فاصله و همچنین جلوبردن متن برنامه جذاب و جالب و خوب جهت مشخص کردن بلوک‌های متنوع و گوناگون و مختلف کد می باشد. پایتون مدل‌های متنوع و گوناگون و مختلف برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی (شامل شیء گرا و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی دستوری و همچنین تابع محور) را پشتیبانی می‌کند و همچنین جهت مشخص کردن نوع متغییرها از یک سامانه ی پویا بهره بری و استفاده می‌کند. آن زبان از زبان‌های برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی مفسر بوده و همچنین به صورت کامل یک زبان شی‌گرا می باشد که در ویژگی‌ها با زبان های تفسیری پرل، روبی، اسکیم، اسمال‌تاک و همچنین تی‌سی‌ال مشابهت دارد و همچنین از مدیریت خودکار حافظه بهره بری و استفاده می‌کند.
نرم افزار JetBrains PyCharm Professional از شرکت JetBrains یک IDE برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی زبان Python خیلی زیاد قدرتمند می باشد که با ابزار فوق حرفه ای خود مدیریت پروژه ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی به زبان پایتون را آسان و همچنین سریع می کند.

زبان پایتون که یک زبان شی گرا و همچنین سطح بالا می باشد و همچنین خود یک Compiler (مفسر) می باشد توسط Guido van Rossum هلندی در سال شمسی ۱۹۹۱ ابداع شد. برنامه جذاب و جالب و خوب PyCharm باعث کدنویسی سریع تر و همچنین دقت بالاتر و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی هوشمند به زبان Python می می شود. توسط مفسر هوشمند آن هم، کدنویسی تو به صورت آنی آنالیز می می شود و همچنین خطاهای برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی و همچنین خطای در حال اجرا گرفته می می شود و همچنین توسط ادیتور هوشمند و همچنین پیشرفته خود، تو را جهت کدنویسی تمیزتر و همچنین کمتر راهنمایی می کند. PyCharm در واقع یک ناوبر پروژه کامل می باشد که می توانید فایل های پروژه را به آن هم معرفی کرده و همچنین بین تمامی فایل های پروژه به زبان پایتون نوشته شده جستجو کنید، بین متغیرهای متنوع و گوناگون و مختلف در فایل های متنوع و گوناگون و مختلف پل بزنید و همچنین تغییر لحظه ای ساخته یا ایجاد کنید. آن IDE همچنین از Google App Engine نیز پشتیبانی می کند و همچنین تو می توانید برنامه جذاب و جالب و خوب های به زبان پایتون خود را با آن هم در گوگل اپز نشر یافته شده کنید.

در ادامه بخوانید  دانلود نرم افزار برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی پایتون JetBrains PyCharm Professional Edition

PyCharm is a Python IDE with complete set of tools for productive development with Python programming language. In addition, the IDE provides high-class capabilities for professional Web development with Django framework.

لینک دانلود:

در صورتی که از آن فایل بهره بری و استفاده کردید لطفا به آن هم رأی دهید!

دانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی پایتون JetBrains PyCharm Professional v2017.3.3 Build 173.4301 در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۱۹ ۲۲:۴۴:۳۰ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان