سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Google Maps Go 81 – ورژن و نسخه سبک وزن برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ آندروید !

دانلود Google Maps Go 81 – ورژن و نسخه سبک وزن برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ آندروید !

دانلود Google Maps Go 81 – ورژن و نسخه سبک وزن برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ آندروید !

|دانلود Google Maps Go 81 – ورژن و نسخه سبک وزن برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ آندروید ! از ام اس پی پرتال|

Google Maps Go – Directions, Traffic & Transit v81 – ورژن و نسخه کم حجم اپلیکیشن گوگل مپ آندروید
ورژن و نسخه اصلی با دسترسی به امکاناتی گسترده جهت اولین بار در ایران

بی شک تو نیز با سرویس گوگل مپ و همچنین اپلیکیشن اندرویدی اش آشنایی کامل دارید و همچنین گاه پیش می آید چندین بار در طول روز نام آن هم را از زبان دوستانتان می شنوید. آن نرم افزار با پشتیبانی از نقشه ها و همچنین قابلیت هایی آنلاین مسیر یابی ها را به شدت آسان می کند و همچنین باعث می می شود تا در هر مکانی به جزئیاتی کامل در مورد دیگر نقاط جهان دست پیدا کنید؛ اوضاع ترافیک را بررسی کردن کنید و همچنین کوتاه ترین مسیر ممکن را بیابید. ولی باید توجه داشت یکی از مشکلاتی که بعضی از کاربران با آن هم رو به رو خواهند بود اشغال فضای ذخیره سازی زیاد توسط آن برنامه جذاب و جالب و خوب می باشد که همین نیز باعث می می شود تا بعضی از کاربران از آن قابلیت ها محروم باشند! در آن پست نیت و اراده داریم که هر گونه محدودیتی در باره گوگل مپ را از بین بریم و همچنین تو را با یک ورژن و نسخه کم حجم از آن اپ آشنا سازیم. Google Maps Go – Directions, Traffic & Transit عنوان یک ورژن و نسخه سبک تر از برنامه جذاب و جالب و خوب رسمی گوگل مپ مخصوص آندروید می باشد که توسط Google LLC توسعه و همچنین در گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. با توجه به توضیحات شرکت گوگل آن نرم افزار را می قدرت یک ابزار مناسب جهت افرادی دانست که دستگاه شان ضعیف می باشد. تنها کافیست تا یک بار صفحه دیدن کردن و نمایش را لمس کنید و همچنین به اطلاعات گسترده ای از هر منطقه دست پیدا نمایید. گوگل مپ گو علی رغم حجم پایینش هیچ گونه محدودیتی در نقشه ها ندارد و همچنین با پوشش بیش از ۲۰۰ کشور متنوع و گوناگون و مختلف هم چنان در صدر نقشه های آنلاین کم حجم پیشتاز می باشد. بهتر می باشد آن اپلیکیشن را از دست ندهید و همچنین جهت گرفتن آن هم با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بعضی از امکانات و همچنین قابلیت های برنامه جذاب و جالب و خوب Google Maps Go – Directions, Traffic & Transit آندروید :

  • دسترسی به بسته ای از نقشه ای ۲۰۰ کشور متنوع و گوناگون و مختلف
  • پشتیبانی از ۷۰ زبان گوناگون جهت بهره بری و استفاده از سرویس ها و خدمات
  • اطلاعات حمل و همچنین نقل بیش از ۷ هزار آژانس، ۳٫۸ ایستگاه، ۲۰ هزار شهرستان و همچنین شهرستان
  • اطلاعات دقیق در مورد بیش از ۱۰۰ میلیون مکان متنوع و گوناگون و مختلف
  • پشتیبانی از مکان های گوناگون با امکان جست و همچنین جوی سریع
  • سیستم پیدا کردن و یافتن بهترین مکان ها جهت سرو غذا بر اساس تصاویر و همچنین امتیازات
  • اطلاعات ترافیکی در زمان واقعی جهت رسیدن سریع تر به مقصد خود

اپلیکیشن Google Maps Go – Directions, Traffic & Transit با برخورداری از امکانات و همچنین قابلیت های گسترده تا کنون تنها هزار دانلود فعال را به خود اختصاص داده و همچنین امتیازی از کاربران گرفتن نکرده می باشد که هم اکنون می توانید جدید ترین ورژن و نسخه اصلی ان را جهت اولین بار در ایران از وبسایت و مرکز خبرهای جدید فارسروید گرفتن نمایید ؛ ورژن و نسخه پیش رو کامل می باشد و همچنین هیچ تبلیغاتی در ان وجود ندارد .

تغییرات ورژن و نسخه v81 :

* امکان پیوستن به لیست تستر های برنامه جذاب و جالب و خوب!

 

Google Maps Go دانلود Google Maps Go 81 – ورژن و نسخه سبک وزن برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ آندروید !

 

اسکرين شات

Google Maps Go Directions Traffic Transit Unreleased.2 175x280 دانلود Google Maps Go 81 – ورژن و نسخه سبک وزن برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ آندروید ! Google Maps Go Directions Traffic Transit Unreleased.3 175x280 دانلود Google Maps Go 81 – ورژن و نسخه سبک وزن برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ آندروید ! Google Maps Go Directions Traffic Transit Unreleased.4 175x280 دانلود Google Maps Go 81 – ورژن و نسخه سبک وزن برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ آندروید ! Google Maps Go Directions Traffic Transit Unreleased.5 175x280 دانلود Google Maps Go 81 – ورژن و نسخه سبک وزن برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ آندروید ! Google Maps Go Directions Traffic Transit Unreleased.6 175x280 دانلود Google Maps Go 81 – ورژن و نسخه سبک وزن برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ آندروید ! Google Maps Go Directions Traffic Transit Unreleased.7 175x280 دانلود Google Maps Go 81 – ورژن و نسخه سبک وزن برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ آندروید ! Google Maps Go Directions Traffic Transit Unreleased.1 175x280 دانلود Google Maps Go 81 – ورژن و نسخه سبک وزن برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ آندروید !

دانلود Google Maps Go 81 – ورژن و نسخه سبک وزن برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل مپ آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۲۲ ۰۱:۲۱:۳۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود UC Browser Turbo – Fast Download, Private, No Ads 1.4.2.893 – نرم افزار مرورگر اینترنتی اینترنت پر سرعت و همچنین مینیمالیستی توربو یوسی بروزر آندروید!

دانلود UC Browser Turbo – Fast Download, Private, No Ads 1.4.2.893 – نرم افزار مرورگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان