سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید !

دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید !

دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید !

|دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید ! از ام اس پی پرتال|

Google Fit – Fitness Tracking v1.77.05 – اپلیکیشن تناسب اندام گوگل فیت آندروید
ورژن و نسخه اصلی با بیش از ۵۰ میلیون دانلود به درخواست تو عزیزان

سال شمسی های بسیاری از فعالیت های گوناگون استیو جابز بر روی گجت های سلامتی قبل می باشد و همچنین در آن مدت تمامی گجت ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های نشر یافته شده شده در آن باره چه در آی او اس و همچنین چه در آندروید پیشرفت های چشم گیری داشته اند. گوگل را می قدرت یکی از پیشگامان توسعه چنین اپ هایی دانست که با قابلیت های خاصش دائما و همچنین در هر زمانی کاربرانش را حیرت زده می کند. در آن پست نیز نیت و اراده داریم که تو عزیزان را با یکی دیگر نرم افزار های شرکت پهناور و بزرگ گوگل آشنا کنیم. Google Fit – Fitness Tracking – گوگل فیت عنوان برنامه جذاب و جالب و خوب معروف و همچنین محبوب اسپورت و ورزشی گوگل جهت داشتن تناسب اندام مخصوص آندروید می باشد که به صورت ۱۰۰% مجانی و رایگان نشر یافته شده شده می باشد. برنامه جذاب و جالب و خوب Google Fit را نصب کنید و همچنین با دنبال کردن فعالیت های اسپورت و ورزشی خود تمامی تغییراتتان را بر روی نمایشگر اسمارت فونتان دنبال نمایید. یکی از برترین قابلیت های گوگل فیت به نسبت دیگر رقیبانش پشتیبانی ان از گجت های پوشیدنی می باشد که تمامی اطلاعات به صورت مستقیم از آن هم ها گرفتن و همچنین در نرم افزار ثبت می می شود؛ گر چه بایستی و حتما بدانید در صورت دسترسی نداشتن به پوشیدنی های اندرویدی قادر هستید تا تمامی اطلاعات اسپورت و ورزشی را به صورت دستی وارد کنید و همچنین یا آنکه ان ها را دیگر اپ های اسپورت و ورزشی فراخوانی کنید. هرگونه فعالیتی به دقت ثبت و همچنین در قالب نمودار هایی گرافیکی به دیدن کردن و نمایش گذاشته می می شود تا درکی عمیق از تمامی فعالیت هایتان داشته باشید. پس بهتر می باشد رقیب سرسخت برنامه جذاب و جالب و خوب HealthKit اپل را از دست ندهید و همچنین جهت گرفتن آن هم با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بعضی از امکانات و همچنین قابلیت های برنامه جذاب و جالب و خوب Google Fit – Fitness Tracking آندروید :

  • ذخیره و همچنین گرفتن اطلاعات به صورت کاملا خودکار
  • مقدار و اندازه گیری های متنوع و گوناگون و مختلف تنها با حمل دستگاه اندرویدی
  • سازگاری با انواع پوشیدنی های آندروید
  • رسیدن به اهداف تناسب اندام به مشخص نمودن زمان، فاصله، کالری و همچنین …
  • مقدار و اندازه گیری مقدار و اندازه و میزان سلامت تو
  • امکان وارد کردن اطلاعات از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های تناسب اندام
  • دسترسی به تمامی اطلاعات در هر زمان و همچنین مکانی
  • دیدن روند پیشرفت های خود در قالب نمودار هایی گرافیکی

اپلیکیشن Google Fit – Fitness Tracking با توجه به قابلیت های متنوع و همچنین گسترده اش توانسته می باشد تا کنون توجه بیش از ۵۰ میلیون کاربر متنوع و گوناگون و مختلف را جلب و همچنین امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ را در گوگل پلی گرفتن نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین ورژن و نسخه نشر یافته شده شده آن هم را از وبسایت پهناور و بزرگ فارسروید گرفتن نمایید ؛ برنامه جذاب و جالب و خوب همه قابلیت ها را به صورت مجانی و رایگان در اختیارتان قرار میدهد.

توجه : جهت فهمیدن DPI دستگاه خود از نرم افزار CPU-Z بهره بری و استفاده کنید .

تغییرات ورژن و نسخه v1.77.05 :

* نمودار ضربان قلب در android wear
* دسترسی به لیست پیشرفت های اسپورت و ورزشی جهت android wear
* منو تنظیمات جدید
* بهبود توانای های برنامه جذاب و جالب و خوب

 

com.google.android.apps .fitness دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید !

 

اسکرين شات

Google Fit Fitness Tracking.6 175x280 دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید ! Google Fit Fitness Tracking.5 175x280 دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید ! Google Fit Fitness Tracking.8 175x280 دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید ! Google Fit Fitness Tracking.7 175x280 دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید ! Google Fit Fitness Tracking.9 175x280 دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید ! Google Fit Fitness Tracking.10 175x280 دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید ! Google Fit Fitness Tracking.1 175x280 دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید ! Google Fit Fitness Tracking.2 175x280 دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید ! Google Fit Fitness Tracking.3 175x280 دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید ! Google Fit Fitness Tracking.4 175x280 دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید !

دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.77.05 – برنامه جذاب و جالب و خوب تناسب اندام گوگل فیت آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۲۷ ۲۳:۵۸:۱۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود UC Browser Turbo – Fast Download, Private, No Ads 1.4.2.893 – نرم افزار مرورگر اینترنتی اینترنت پر سرعت و همچنین مینیمالیستی توربو یوسی بروزر آندروید!

دانلود UC Browser Turbo – Fast Download, Private, No Ads 1.4.2.893 – نرم افزار مرورگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان