خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار مدیریت فونت ها در ویندوز High-Logic MainType Professional Edition v8.0.0 Build 1125 x64

دانلود نرم افزار مدیریت فونت ها در ویندوز High-Logic MainType Professional Edition v8.0.0 Build 1125 x64

دانلود نرم افزار مدیریت فونت ها در ویندوز High-Logic MainType Professional Edition v8.0.0 Build 1125 x64

|دانلود نرم افزار مدیریت فونت ها در ویندوز High-Logic MainType Professional Edition v8.0.0 Build 1125 x64 از ام اس پی پرتال|

نظرتون چیه!؟

High Logic MainType دانلود نرم افزار مدیریت فونت ها در ویندوز High Logic MainType Professional Edition v8.0.0 Build 1125 x64

High-Logic MainType برنامه جذاب و جالب و خوب ای خیلی زیاد حرفه ای و همچنین اصولی و کاربردی جهت مدیریت دقیق بر روی فونتها می باشد. تو با بهره بری و استفاده از آن برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی می توانید بر روی تمامی فونت هایی که بر روی سیستم نصب کرده اید مدیریت کنید. آن برنامه جذاب و جالب و خوب دقیق به تو اجازه خواهد داد تا پیش دیدن کردن و نمایش فونت ها را دیدن کنید و همچنین تمامی حروف و همچنین اعدادی که توسط آن فونت ساپورت می می شود را قبل از تایپ کردن دیدن کنید و همچنین آن امر سبب می می شود تا دیگر جهت تایپ کردن زمان بسیاری را صرف جستجوی فونت مورد نظر خود نکنید.

همچنین آن برنامه جذاب و جالب و خوب امکان اضافه کردن فونت به سیستم تو را می دهد و همچنین کافیست فونت هایی را که می خواهید در سیستم داشته باشید در برنامه جذاب و جالب و خوب بارگذاری کنید و همچنین سپس با یک کلیک همه آنها را نصب کنید و همچنین نقطه جذاب و جالب اینجاست که بعد از نصب فونت دیگر مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست سیستم را ریست کنید زیرا آن برنامه جذاب و جالب و خوب ارتباط و رابطه مستقیم با سیستم دارد و همچنین فونت ها را همگام سازی می کند. همچنین تو می توانید از طریق کشیدن و همچنین رها کردن فونتی را به سیستم اضافه و همچنین یا آنها را حذف کنید. آن برنامه جذاب و جالب و خوب امکان حذف فونت ها بصورت کاملا سریع نیز در اختیار تو قرار می دهد. همچنینی تو می توانید پیش دیدن کردن و نمایش فونت ها را بصورت یک فایل HTML ذخیره کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار MainType:
– امکان مقایسه چندین فونت با یکدیگر
– امکان چاپ و همچنین پرینت نمونه هایی از فونت ها
– نشانه گذاری فونت ها با کلمات کلیدی ساده
– شناسایی فونت های خراب
– امکان بکاپ گیری از تیم ها یا مجموعه های متنوع و گوناگون و مختلف فونت و همچنین بازیابی فوری آنها
– دسته بندی فونت ها براساس نوع فونت، پهنای فونت یا …
– دسته بندی فونت ها در تیم های متنوع و گوناگون و مختلف تولد، ماشین ها، حیوانات، تم ها و همچنین … جهت بارگذاری، نصب یا حذف سریع آن هم ها
– شناسایی خودکار فونت های نصب شده تکراری، فونت های از دست رفته و همچنین …
– امکان به روزرسانی فهرست فونت های سیستم
– و همچنین …

در ادامه بخوانید  دانلود آنتی ویروس قدرتمند Panda Antivirus Pro 2011 10.00.00

سیستم مورد مستلزم و نیاز :

OS: windows Vista, 7, 8, 10 (64 bit only)

MainType makes it simple to find, preview, organize, install, and print your fonts. MainType supports all common font formats: TrueType, OpenType, TrueType Collections, and Postscript Type 1 fonts. Unlike simple font preview applications, MainType is designed for graphic artists, typographers, and other power users who demand high-end functionality such as network support, plug-ins, advanced categorizing, searching capabilities, and fast searches for the fonts that you need.

لینک دانلود:

در صورتی که از آن فایل بهره بری و استفاده کردید لطفا به آن هم رأی دهید!

دانلود بالینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار مدیریت فونت ها در ویندوز High-Logic MainType Professional Edition v8.0.0 Build 1125 x64 در تاریخ ۲۰۱۸-۰۲-۰۹ ۱۸:۳۶:۰۲ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پی

دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت اف تی پی |دانلود FileZilla 3.34.0 نرم افزار مدیریت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان