سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Google Opinion Rewards 20171020 – برنامه جذاب و جالب و خوب اعتبار مجانی و رایگان گوگل پلی آندروید !

دانلود Google Opinion Rewards 20171020 – برنامه جذاب و جالب و خوب اعتبار مجانی و رایگان گوگل پلی آندروید !

دانلود Google Opinion Rewards 20171020 – برنامه جذاب و جالب و خوب اعتبار مجانی و رایگان گوگل پلی آندروید !

|دانلود Google Opinion Rewards 20171020 – برنامه جذاب و جالب و خوب اعتبار مجانی و رایگان گوگل پلی آندروید ! از ام اس پی پرتال|

Google Opinion Rewards v20171020 – اپلیکیشن اعتبار مجانی و رایگان گوگل پلی آندروید
ورژن و نسخه اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب بدون هیچ گونه تبلیغاتی به درخواست تو عزیزان

آن هم روش که خود نیز می دانید فروشگاه پهناور و بزرگ گوگل پلی اولین و همچنین اصلی ترین مارکت بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های آندرویدی به شمار می رود که با برخورداری از میلیون ها اپلیکیشن متنوع و گوناگون و مختلف هر روز خدا میلیون ها بازدید را به خود اختصاص داده و همچنین نقش بزرگی را در کسب و همچنین کار های الکترونیک ایفا می کند. توسعه دهندگان بسیاری خواهند بود که پس نتیجه آن می شود که ماه ها تلاش خود را با هزینه هایی اندک در اختیار کاربران پلی استور می گذارند تا با کسب در آمد انگیزه ای جهت ساخته یا ایجاد نرم افزار و همچنین یا بازی هایی جدید داشته باشند. همچنین و علاوه بر آن آن هم روش که خود می دانید تهیه اپ های پولی در آن فروشگاه نیازمند کیف پول گوگل و همچنین یا گیف کارت می باشد که به دلیل نرخ بالای ان کاربران ایرانی به مقدار و اندازه و میزان خیلی زیاد کمتری اپ های موجود در گوگل پلی را خریداری می کنند. امروز و همچنین در آن پست نیت و اراده داریم که تو را با یک نرم افزار جدید جهت کسب اعتبار مجانی و رایگان در فروشگاه گوگل پلی آشنا کنیم تا بتوانید بدون هیچ گونه هزینه ای اپ های دلخواهتان را خریداری کنید. Google Opinion Rewards عنوان یک اپلیکیشن قدرتمند جهت کسب اعتبار مجانی و رایگان در پلی استور می باشد که توسط شرکت Google LLC توسعه و همچنین نشر یافته شده شده می باشد. شیوه فعالیت های آن برنامه جذاب و جالب و خوب به گونه ای ایست که با دیدن کردن و نمایش نظر سنجی های متنوع و گوناگون و مختلف از تو می خواهد که به آن هم ها پاسخ دهید و همچنین در ازای پاسخ هایتان از ۰٫۲۵ تا ۱ دلار گرفتن نمایید. بهتر می باشد بدانید که معمولا نظر سنجی ها یک بار در هفته به دیدن کردن و نمایش در می آیند و همچنین جهت اطلاع رسانی به تو نوتفیکیشن های خاص نظر سنجی ها نشان داده می می شود تا بدانید که بایستی و حتما به سرعت به سوالات پاسخ دهید. تنها توجه داشته باشید که ایران تحریم می باشد و همچنین جهت بهره بری و استفاده از آن اپ بایستی و حتما از برنامه جذاب و جالب و خوب های گذر از تحریم بهره بری و استفاده کنید.

 

Google Opinion Rewards 1 دانلود Google Opinion Rewards 20171020 – برنامه جذاب و جالب و خوب اعتبار مجانی و رایگان گوگل پلی آندروید !

 

اپلیکیشن Google Opinion Rewards با پشتیبانی از یک توانایی خاص در کسب اعتبار مجانی و رایگان توانسته می باشد با میلیون ها دانلود فعال از سراسر جهان امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ را توسط کاربران گوگل پلی گرفتن نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین ورژن و نسخه ان را از سرور های پر سرعت فارسروید گرفتن و همچنین هر چه سریع تر به کسب اعتبار جهت اکانت گوگلتان بپردازید.

تغییرات ورژن و نسخه v20171020 :

* دسترسی به برنامه جذاب و جالب و خوب در بلژیک و همچنین نیوزلند

 

اسکرين شات

Google Opinion Rewards.1 175x280 دانلود Google Opinion Rewards 20171020 – برنامه جذاب و جالب و خوب اعتبار مجانی و رایگان گوگل پلی آندروید ! Google Opinion Rewards.2 175x280 دانلود Google Opinion Rewards 20171020 – برنامه جذاب و جالب و خوب اعتبار مجانی و رایگان گوگل پلی آندروید ! Google Opinion Rewards.3 175x280 دانلود Google Opinion Rewards 20171020 – برنامه جذاب و جالب و خوب اعتبار مجانی و رایگان گوگل پلی آندروید ! Google Opinion Rewards.4 175x280 دانلود Google Opinion Rewards 20171020 – برنامه جذاب و جالب و خوب اعتبار مجانی و رایگان گوگل پلی آندروید !

دانلود Google Opinion Rewards 20171020 – برنامه جذاب و جالب و خوب اعتبار مجانی و رایگان گوگل پلی آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۲-۱۱ ۰۱:۲۸:۳۷ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Bridge Construction Simulator 1.2.7 – بازی شبیه سازی پلسازی آندروید + مود

دانلود Bridge Construction Simulator 1.2.7 – بازی شبیه سازی پلسازی آندروید + مود |دانلود Bridge …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان