سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Magisk Manager 5.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی نصب مجیسک آندروید !

دانلود Magisk Manager 5.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی نصب مجیسک آندروید !

دانلود Magisk Manager 5.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی نصب مجیسک آندروید !

|دانلود Magisk Manager 5.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی نصب مجیسک آندروید ! از ام اس پی پرتال|

Magisk Manager v5.6.0 – اپلیکیشن نصب مجیسک مخصوص دستگاه های آندروید
ورژن و نسخه اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب با یک میلیون دانلود از گوگل پلی به درخواست تو

امروز و همچنین در آن پست می خواهیم تو را با یکی از جدید ترین برنامه جذاب و جالب و خوب های حرفه ای در سیستم عامل آندروید آشنا کنیم که کار با آن هم نیازمند دانش تخصصی ویژه ای می باشد، پس بهتر می باشد در صورتی که از آن دانش برخوردار نیستید آن پست را دنبال نکنید. مجیسک چیست؟! آن سوالی می باشد که با دیدن عنوان پست بی شک به ذهن تمامی تو خطور می کند! در صورتی که بخواهیم آن هم را به گونه ای ساده و همچنین قابل فهم برایتان معرفی کنیم می قدرت آن هم را یک اپ و همچنین یا به نوعی رابط کاربری جهت ساخته یا ایجاد تغییرات در سیستم عامل آندروید بدون دستکاری فایل های سیستمی دانست که عملکردی شبیه و همچنین مثل Xposed دارد و همچنین از ماژول های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین متنوعی تشکیل شده می باشد. آن نرم افزار بر روی دستگاه روت و همچنین غیر روت شده نصب می می شود و همچنین جهت بهره بردن از ویژگی های ان می قدرت دستگاه اندرویدیتان را توسط خود برنامه جذاب و جالب و خوب به سادگی هر چه تمام تر روت کرد. تا آن قسمت از مطلب ما به فعالیت و همچنین معرفی کلی مجیسک پرداختیم و همچنین تو را با تا حدودی با آن هم آشنا ساختیم ولی باید توجه داشت عنوان پست چیز غیره ای می باشد و همچنین آن تنها معرفی مجیسک بود! Magisk Manager عنوان یک اپلیکیشن خاص جهت گرفتن و همچنین به روز رسانی مداوم مجیسک می باشد که توسط Topjohnwu توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار به کاربران خود اجازه می دهد تا جدید ترین ورژن و نسخه مجیسک را در هر زمان و همچنین مکانی گرفتن کنند و همچنین نظارتی کامل بر روی تمامی ماژول های نصب شده داشته باشند, ماژول ها را بدون هیچ گونه دردسری مدیریت کنید و همچنین نظارتی کاملا دقیق و همچنین هوشمند بر روی تمامیشان داشته باشید. در صورتی که جزو کاربران و همچنین توسعه دهندگان حرفه ای آندروید هستید آن برنامه جذاب و جالب و خوب را از دست ندهید و همچنین با دریافتش و همچنین نصب مجیسک قابلیت روت را جهت بعضی از اپلیکیشن ها به صورت موقت فعال و همچنین یا غیر فعال سازید!

 

Magisk Vs SuperSU دانلود Magisk Manager 5.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی نصب مجیسک آندروید !

 

اپلیکیشن Magisk Manage با توجه به توانایی بالای خود در ساخته یا ایجاد تغییر و همچنین تحولات در سیستم عامل آندروید تا کنون توانسته می باشد بیش از یک میلیون دانلود فعال را به خود اختصاص دهد که هم اکنون می توانید جدید ترین ورژن و نسخه ان را بدون هیچ گونه محدودیتی از وبسایت و مرکز خبرهای جدید محبوب فارسروید گرفتن نمایید. تنها توجه کنید که جهت بهره بری و استفاده از قابلیت های آن اپ نیازمند دسترسی به روت می باشید.

توجه : برنامه جذاب و جالب و خوب مستلزم و نیاز به روت دارد .

تغییرات ورژن و نسخه v5.6.0 :

* حذف JNI
* به روز رسانی روش هندلینگ دیتابیس su
* بهینه سازی های عظیم برنامه جذاب و جالب و خوب

 

اسکرين شات

Magisk Manager.3 175x280 دانلود Magisk Manager 5.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی نصب مجیسک آندروید ! Magisk Manager.4 175x280 دانلود Magisk Manager 5.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی نصب مجیسک آندروید ! Magisk Manager.5 175x280 دانلود Magisk Manager 5.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی نصب مجیسک آندروید ! Magisk Manager.6 175x280 دانلود Magisk Manager 5.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی نصب مجیسک آندروید ! Magisk Manager.7 175x280 دانلود Magisk Manager 5.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی نصب مجیسک آندروید ! Magisk Manager.8 175x280 دانلود Magisk Manager 5.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی نصب مجیسک آندروید ! Magisk Manager.1 175x280 دانلود Magisk Manager 5.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی نصب مجیسک آندروید ! Magisk Manager.2 175x280 دانلود Magisk Manager 5.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی نصب مجیسک آندروید !

دانلود Magisk Manager 5.6.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب اصولی و کاربردی نصب مجیسک آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۲-۱۴ ۰۰:۲۵:۲۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Cooler Master – CPU Cooler, Phone Cleaner, Booster Full 1.4.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب خنک کننده گوشی و همچنین پردازنده آندروید !

دانلود Cooler Master – CPU Cooler, Phone Cleaner, Booster Full 1.4.4 – برنامه جذاب و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان