خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود The Fear 2 Creepy Scream House 1.3 – بازی ترسناک “منزل و خانه وحشت ۲” آندروید !

دانلود The Fear 2 Creepy Scream House 1.3 – بازی ترسناک “منزل و خانه وحشت ۲” آندروید !

دانلود The Fear 2 Creepy Scream House 1.3 – بازی ترسناک “منزل و خانه وحشت ۲” آندروید !

|دانلود The Fear 2 Creepy Scream House 1.3 – بازی ترسناک “منزل و خانه وحشت ۲” آندروید !

The Fear 2 Creepy Scream House ورژن و نسخه دوم از بازی ترسناک محبوب و همچنین سرگرم کننده “منزل و خانه وحشت” از استودیوی بازیسازی Boomerang Games جهت آندروید می باشد که ساعتها پیش به صورت مجانی و رایگان در گوگل پلی عرضه شد و همچنین مثل دائما اراده و تصمیم راسخ گرفتیم جهت اولین بار در ایران ان را حضورتان معرفی کنیم و همچنین جهت بار دیگر به وجدتان بیاوریم! ورژن و نسخه اول بازی با داستان فوق العاده قبلا معرفی شد و همچنین باز استقبالی عالی روبرو گردید که داستانش از آن قرار بود : “مدتی بود که رفتار مارتا عجیب شده بود. چند ماه بعد بیماری روانی او تشخیص داده شد و همچنین بدتر آنکه هیچ درمانی جهت آن هم وجود نداشت! او بعضی وقت ها مثل دیوانه ها رفتار میکرد و همچنین حتی به خودش صدمه میزد! دیگر هیچ انتخابی باقی نمانده بود مگر بردن او به آسایشگاه روانی و همچنین قطع ارتباطش با دیگران! من افسرده شده بودم ولی آن بهترین کاری بود که میتوانستم جهت خانواده ام انجام دهم! بعد از بردن او به آسایشگاه روانی با خانمی به نام سِرِنا آشنا شدم و همچنین اراده و تصمیم راسخ گرفتم جهت فراموش کردن مارتا با او ازدواج کنم! ما بچه دار شدیم و همچنین من و همچنین دختربچه ام زندگی خوبی داشتیم تا آن که احساس کردم شب ها چیزی عجیب و همچنین غریب به سراغم می آید! چند شب پیاپی خواب دیدم که همسر سابقم خود کشی کرده می باشد! بعضی وقت ها داخل منزل و خانه صداهای عجیبی میشونم که مرا به وحشت می اندازند! البته چیزی در آن مورد به همسر و همچنین بچه ام نگفته ام زیرا و به درستی که میترسم نگران شوند! نمیدانم چه کار کنم! تنها چیزی که میدانم آن هم می باشد که بیش از آن نمیتوانم تحمل کنم…! ناگهان همه چیز روش غیره ای شد! انگار کسی دارد تو را دنبال میکند ؛ خانواده تان در خطر خواهند بود ؛ بهتر می باشد سریع به منزل و خانه برگردید و همچنین از حال آنها باخبر شوید! نگذارید ترس بر تو غلبه کند و همچنین قبل از آنکه دیر می شود خود را به منزل و خانه برسانید!” و همچنین هم اکنون نوبت به معرفی ورژن و نسخه دوم با نام The Fear 2 Creepy Scream House رسیده می باشد که داستان ان را عینا از زبان توسعه دهنده ترجمه می کنیم: “آیا آن اتفاق یک کابوس می باشد یا یک شروع دوباره؟! من بایستی و حتما به آن جنون خاتمه دهم! همسر جدید من به همراه دخترم دزدی شده اند! آن روح Martha همسر سابق من می باشد! حالا بایستی و حتما تلاشم را بکنم تا بتوانم همسر جدید و همچنین دخترم را که بی گناهند نجات دهم و همچنین بدانم که مارتا چرا آن کار را با من میکند؟!”

 

The Fear 2 Creepy Scream House Cover دانلود The Fear 2 Creepy Scream House 1.3 – بازی ترسناک “منزل و خانه وحشت 2” آندروید !

 

بازی The Fear 2 Creepy Scream House مثل ورژن و نسخه اولش داستان و همچنین گیم پلی فوق العاده ای دارد و همچنین ما در فارسروید اولین ورژن اش را جهت دانلود عرضه کرده ایم که قادرید ابتدا تصاویر و همچنین ویدئویی از گیم پلی ان را دیدن کرده و همچنین در نهایت در صورتی که مایل بودید ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت وبسایت و مرکز خبرهای جدید گرفتن بکنید. بازی تا به امروز کمتر از ۱۰ بار توسط کاربران سراسر جهان گرفتن شده و همچنین امتیاز عالی ۴٫۹ از ۵٫۰ را کسب کرده و همچنین مثل دیگر بازیهای موجود در وبسایت و مرکز خبرهای جدید، آن بازی نیز توسط ما تست شده و همچنین بدون هیچ مشکلی اجرا گردیده می باشد.

تغییرات ورژن و نسخه ی V1.3 :

* انتنشار ورژن و نسخه اول بازی در گوگل پلی – معرفی و همچنین عرضه جهت اولین بار در ایران توسط فارسروید .

 

اسکرين شات

The Fear 2 Creepy Scream House 1 175x280 دانلود The Fear 2 Creepy Scream House 1.3 – بازی ترسناک “منزل و خانه وحشت 2” آندروید ! The Fear 2 Creepy Scream House 2 175x280 دانلود The Fear 2 Creepy Scream House 1.3 – بازی ترسناک “منزل و خانه وحشت 2” آندروید ! The Fear 2 Creepy Scream House 3 175x280 دانلود The Fear 2 Creepy Scream House 1.3 – بازی ترسناک “منزل و خانه وحشت 2” آندروید ! The Fear 2 Creepy Scream House 4 175x280 دانلود The Fear 2 Creepy Scream House 1.3 – بازی ترسناک “منزل و خانه وحشت 2” آندروید ! The Fear 2 Creepy Scream House 5 175x280 دانلود The Fear 2 Creepy Scream House 1.3 – بازی ترسناک “منزل و خانه وحشت 2” آندروید ! The Fear 2 Creepy Scream House 6 175x280 دانلود The Fear 2 Creepy Scream House 1.3 – بازی ترسناک “منزل و خانه وحشت 2” آندروید ! The Fear 2 Creepy Scream House 7 175x280 دانلود The Fear 2 Creepy Scream House 1.3 – بازی ترسناک “منزل و خانه وحشت 2” آندروید ! The Fear 2 Creepy Scream House 8 175x280 دانلود The Fear 2 Creepy Scream House 1.3 – بازی ترسناک “منزل و خانه وحشت 2” آندروید !

دانلود The Fear 2 Creepy Scream House 1.3 – بازی ترسناک “منزل و خانه وحشت ۲” آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۳-۱۲ ۱۳:۱۵:۱۸ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Volume Booster GOODEV 6.0 – تقویت صدای بلندگو و همچنین هدفون آندروید

دانلود Volume Booster GOODEV 6.0 – تقویت صدای بلندگو و همچنین هدفون آندروید |دانلود Volume …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان