سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Weather 14 days Pro 6.1.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی دقیق شرایط آب و همچنین هوایی آندروید !

دانلود Weather 14 days Pro 6.1.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی دقیق شرایط آب و همچنین هوایی آندروید !

دانلود Weather 14 days Pro 6.1.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی دقیق شرایط آب و همچنین هوایی آندروید !

|دانلود Weather 14 days Pro 6.1.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی دقیق شرایط آب و همچنین هوایی آندروید ! از ام اس پی پرتال|

Weather 14 days Pro v6.1.4 – اپلیکیشن پیش بینی شرایط آب و همچنین هوایی آندروید
ورژن و نسخه خریداری شده به نرخ ۱٫۹۹ دلار تقدیم تو کاربران فارسرویدی

شاید در صورتی که چند سال شمسی پیش به کسی می گفتید، می دانید که در چند روز بعدی چه شرایط جوی بر منطقه تو حاکم می باشد تو را مسخره می کرد! در زمان های قبل اکثرا و بیشتر شهروندان و مردم شهر صبر می کردند تا در هر روز توسط خبرهای جدید تنها اطلاعات جزئی از آب و همچنین هوا گرفتن نمایند ولی باید توجه داشت امروزه و همچنین به لطف پیشرفت تکنولوژی قادر هستید تا در هر زمانی اطلاعات آب و همچنین هوا را حتی تا چند روز بعدی به صورتی دقیق گرفتن نمایید. Weather 14 days Pro عنوان یک اپلیکیشن پر امکانات و همچنین دقیق در باره پیش بینی شرایط آب و همچنین هوایی و همچنین هواشناسی مخصوص آندروید می باشد که توسط Meteored توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب با بهره بردن از یک منبع اطلاعاتی خیلی زیاد قدرتمند قادر می باشد هر گونه اطلاعات هواشناسی را تا ۱۴ روز بعدی پیش بینی کند و همچنین بر روی صفحه دیدن کردن و نمایش نشان دهد. بیش از ۲۵۰ هزار مکان متنوع و گوناگون و مختلف تحت پشتیبانی آن اپ پر امکانات می باشد که در نوع خود می قدرت آن هم را بی نظیر دانست. همچنین و علاوه بر آن جهت گرفتن پیش بینی های منطقه محل زندگی خود تنها کافیست جی پی اس دیوایستان را روشن کنید و همچنین بگذارید تا آن اپ همه چیز را به صورت خودکار گرفتن کند! نرم افزار هواشناسی پیش رو را تست بکنید و همچنین بگویید ارزش گرفتن چه امتیازی را دارد ؟!

بعضی از امکانات و همچنین قابلیت های برنامه جذاب و جالب و خوب Weather 14 days Pro آندروید :

  • پیش بینی شرایط آب و همچنین هوایی تا ۱۴ روز بعدی
  • دقت خیلی زیاد بالا در پیش بینی ها
  • پشتیبانی از ۲۵۰ هزار مکان متنوع و گوناگون و مختلف در سراسر جهان
  • توانایی گرفتن اطلاعات آب و همچنین هوایی چندین منطقه متنوع و گوناگون و مختلف به صورت همزمان
  • گرفتن ناتفیکیشن هنگام در پیش داشتن توده های بارش زا خطر ناک
  • رادار دیدن کردن و نمایش دهنده اوضاع ابر ها
  • دیدن کردن و نمایش اطلاعاتی مثل دما، سرعت وزش باد و همچنین ….
  • ویجت های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین خیلی زیاد اصولی و کاربردی

اپلیکیشن Weather 14 days Pro با داشتن امکانات و همچنین قابلیت هایی متنوع توانسته می باشد با نرخ ۱٫۹۹ دلاری خود امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را توسط کاربران گوگل پلی گرفتن نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین ورژن و نسخه خریداری شده ان را از وبسایت و مرکز خبرهای جدید معتبر فارسروید گرفتن نمایید ؛ ورژن و نسخه ما همه قابلیت ها را شامل می می شود و همچنین بدون محدودیت زمانی می توانید از ان ها بهره بری و استفاده کنید .

تغییرات ورژن و نسخه v6.1.4 :

* پیشرفت اطلاعیه های دریافتی
* دیدن کردن و نمایش مقدار و اندازه و میزان درجه حرارت دریا ها
* ویجت جدید

 

Weather 14 days دانلود Weather 14 days Pro 6.1.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی دقیق شرایط آب و همچنین هوایی آندروید !

 

اسکرين شات

Weather 14 days Pro.3 175x280 دانلود Weather 14 days Pro 6.1.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی دقیق شرایط آب و همچنین هوایی آندروید ! Weather 14 days Pro.4 175x280 دانلود Weather 14 days Pro 6.1.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی دقیق شرایط آب و همچنین هوایی آندروید ! Weather 14 days Pro.5 175x280 دانلود Weather 14 days Pro 6.1.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی دقیق شرایط آب و همچنین هوایی آندروید ! Weather 14 days Pro.6 175x280 دانلود Weather 14 days Pro 6.1.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی دقیق شرایط آب و همچنین هوایی آندروید ! Weather 14 days Pro.7 175x280 دانلود Weather 14 days Pro 6.1.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی دقیق شرایط آب و همچنین هوایی آندروید ! Weather 14 days Pro.8 175x280 دانلود Weather 14 days Pro 6.1.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی دقیق شرایط آب و همچنین هوایی آندروید ! Weather 14 days Pro.1 175x280 دانلود Weather 14 days Pro 6.1.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی دقیق شرایط آب و همچنین هوایی آندروید ! Weather 14 days Pro.2 175x280 دانلود Weather 14 days Pro 6.1.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی دقیق شرایط آب و همچنین هوایی آندروید !

دانلود Weather 14 days Pro 6.1.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی دقیق شرایط آب و همچنین هوایی آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۳-۱۷ ۰۰:۱۸:۵۶ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Bloons TD 5 3.18 – بازی برج دفاعی جذاب و جالب بلونز ۵ آندروید + مود

دانلود Bloons TD 5 3.18 – بازی برج دفاعی جذاب و جالب بلونز ۵ آندروید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان