خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار محافظت از سیستم Malwarebytes Anti-Malware Premium

دانلود نرم افزار محافظت از سیستم Malwarebytes Anti-Malware Premium

دانلود نرم افزار محافظت از سیستم Malwarebytes Anti-Malware Premium

|دانلود نرم افزار محافظت از سیستم Malwarebytes Anti-Malware Premium از ام اس پی پرتال|

دانلود نرم افزار محافظت از سیستم Malwarebytes Anti-Malware Premium
۳ (۶۰%) ۲ votes

Malwarebytes  دانلود نرم افزار محافظت از سیستم Malwarebytes Anti Malware Premium

اخرین بروز رسانی : ۹۶/۱۲/۲۶

Malwarebytes Premium 3.4.4.2398 نرم افزار Malwarebytes Anti-Malware برنامه جذاب و جالب و خوب ای  ضد تروجان با قابلیت  حذف کامل حتی پیشرفته ترین نرم افزارهای مخرب  می باشد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب همچنین قابلیت حذف تمام اشکال نرم افزارهای مخرب، شامل ویروس ها، تروجان ها، جاسوس افزارها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و همچنین روت کیت ها را نیز داراست. آن نرم افزار ویژگی های بسیاری دارد که یکی از مهمترین آن هم ها ماژول های نظارتی می باشد که در شناسایی و همچنین از بین بردن بدافزارها خیلی زیاد سریع عمل کرده و همچنین حتی قبل از آغاز به کار نمودن آن هم ها را بلوکه می کنند. آن ماژول های حفاظتی در کوتاه ترین زمان ممکن به اسکن سیستم پرداخته و همچنین تمامی فرآیند های سیستم را لیست می کند و همچنین سپس فرآیندهایی که مشکوک و همچنین آلوده خواهند بود را قبل از اجرا، از بین خواهد برد. Malwarebytes Anti-Malware شامل سرعت بالایی می باشد و همچنین می تواند به شناسایی و همچنین حذف بدافزارهایی بپردازد که ممکن می باشد حتی توسط آنتی ویروس های شناخته شده نیز شناسایی نشده باشند.برنامه جذاب و جالب و خوب ای قدرتمند در باره ی حفاظت از تو در برابر مجرمان اینترنتی و همچنین تهدیدات امنیتی بالقوه در آن خصوص می باشد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب مجهز به فناوری های ابتکاری و همچنین پیشرفته  به منظور محافظت از اطلاعات و همچنین هویت تو به هنگام گشت و همچنین گذار در اینترنت می باشد.

قابلیت های برنامه جذاب و جالب و خوب:
• شناسایی و همچنین محافظت بلادرنگ  در برابر نرم افزارهای مخرب
•مسدود سازی اقدامات هکرها و همچنین فیشینگ
• برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی در خصوص اسکن خودکار
• سه حالت اسکن انعطاف پذیر

نحوه ی عملکرد برنامه جذاب و جالب و خوب:
• ضد تروجان / ضد جاسوس افزار
• مسدود کردن وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید مخرب
• حفاظت  در زمان واقعی
• تشخیص اکتشافی
• شامل انتی روت کیت یکپارچه
• حالت Hyper Scan
• زمانبندی در خصوص به روز رسانی اسکن /  پایگاه داده ای
•شامل Chameleon یکپارچه
• حذف پیشرفته نرم افزارهای مخرب
• سازگاری با  آنتی ویروس تووجه تمایز آن برنامه جذاب و جالب و خوب با برنامه جذاب و جالب و خوب های مشابه دیگر:شناسای انچه که آنتی ویروس تو نمی تواند
سه فن آوری های اختصاصی (امضا، فن آوری هوشمند، و همچنین رفتاری) به منظور  محافظت خودکار  از تو در اینترنتحذف آنچه آنتی ویروس تو نمی تواند
به کار گیری تکنیک های ابتکاری  جهت حذف نرم افزارهای مخربشیوه دفاع از خود
فن آوری اختصاصی Malwarebytes Chameleon جهت محافظت  خود آن برنامه جذاب و جالب و خوب در برابر تلاش برنامه جذاب و جالب و خوب های مخرب در خصوص غیر فعال سازی آنشناسای روت کیت های پیچیده
شامل فناوری  Anti-Rootkit جهت کاووش دقیق و همچنین شناسایی و همچنین حذف روت کیت ها مخرب به عنوان  یکی از خطرناک ترین خانواده ی تروجان ها.محافظت از تو  در بربر وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید های جعلی
مسدود سازی وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید های مخرب که می توانند اطلاعات  تان مانند کارت اعتباری و همچنین یا هویت را دزدی کنند و همچنین  یا  نرم افزارهای مخرب  را در سیستمتان نصب کنندعملکردی سریعتر با ضریب امنیتی خیلی زیاد بالاتر
ارائه  عملکردی مانند رعد و همچنین برق سریع در حالت Hyper Scan  که فضای خیلی زیاد کمی از هاردتان معدل ۱۰ اهنگ موسیقی را اشغال می کندتغییرات:

در ادامه بخوانید  دانلود نرم افزار حذف فایل مخرب IObit Malware Fighter Pro 4.3.1.2873

ارتقاء:
• عملکرد موثرتر برنامه جذاب و جالب و خوب در برابر عفونت های مخرب فعال
• هشدار  در خصوص  پایگاه داده از رده خارج
• بررسی کردن خودکار در خصوص به روز رسانی  و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات احتمالی
• پشتیبانی از بهبود اسکن  دیسک های رمزگذاری شده جهت شناسایی روت کیت های  فعال

رفه باگ های برنامه جذاب و جالب و خوب :
•رفع مشکل هنگ کردن سیستم به هنگام اسکن آبجکت های سیستمی
•رفع چندین crash  در Malwarebytes Anti-Malware
• رفع خطاهای مرتبط به زمان اجرا در هنگام نصب و همچنین یا ارتقاء Malwarebytes Anti-Malware

•اصلاح عملکرد اسکن روت کیت دردرایوهای رمز شدهBitlocker
• رفع مشکل مرتبط به  تعمیر درایور Rootkit آلوده بر روی ویندوز ۸ و همچنین ویندوز ۸٫۱
•رفع باگ مرتبط به دیدن کردن و نمایش  با بهره بری و استفاده از بعضی از زبان ها
• رفع چند مشکل مرتبط به  سیاست های دسترسی برنامه جذاب و جالب و خوب
• مرفع سائل متنوع و گوناگون و مختلف عملکردی در رابط برنامه جذاب و جالب و خوب
•رفع مشکل مر بوط به عدم محافظت در برابر   وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید های مخرب  بعد از نصب تحت بعضی شرایط در ویندوز ویستا
•رفع  مسائل صفحه دیدن کردن و نمایش کوچک به هنگام بهره بری و استفاده از جداول در  رابط برنامه جذاب و جالب و خوب
و همچنین……….
سیستم عامل: ویندوز ۸/۷ / ویستا / XP (32 بیتی / ۶۴ بیتی)
زبان: چند زبانه

Malwarebytes' Anti-Malware is one of the applications out there that promises to keep your computer safe from any malicious application, trojans, spyware, worms or rootkits. In order to do so, this security solution requires you to take care of keeping its definitions up-to-date, since new threats appear every day, making the system vulnerable.

The definitions can be easily updated using the dedicated section of Malwarebytes' Anti-Malware, but this operation requires Internet connection. Malwarebytes' Anti-Malware Database comes in handy for those who are using this antivirus application to protect their PC without having an active Internet connection.

Malwarebytes' Anti-Malware Database is an executable file that includes the most recent virus signatures and security updates. It is designed to update the definitions to the latest versions, in order to make sure that your computer is not exposed to possible attacks. An updated signature database results in a higher detection rate and improved system protection.

During the setup process, you are advised to temporarily disable the antivirus and firewall protection, so that the new virus fingerprints are installed properly.

The virus database is what makes a security software detect all possible threats and act promptly to prevent the system from being infected. Therefore, making sure that the database is updated to its latest version is definitely a must.

To conclude with, Malwarebytes' Anti-Malware Database can provide you with the latest definitions for the above mentioned antivirus software and prevent the system from becoming vulnerable to online threats. It comes in handy for any Malwarebytes' Anti-Malware user, especially those who do not have an available Internet connection.

لینک دانلود:

در صورتی که از آن فایل بهره بری و استفاده کردید لطفا به آن هم رأی دهید!

download دانلود نرم افزار محافظت از سیستم Malwarebytes Anti Malware Premiumدانلود ورژن و نسخه Premium با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار محافظت از سیستم Malwarebytes Anti-Malware Premium در تاریخ ۲۰۱۸-۰۳-۱۷ ۱۶:۴۵:۰۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان