خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Add Watermark on Photos Pro 1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب افزودن آسان واتر مارک روی تصاویر آندروید !

دانلود Add Watermark on Photos Pro 1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب افزودن آسان واتر مارک روی تصاویر آندروید !

دانلود Add Watermark on Photos Pro 1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب افزودن آسان واتر مارک روی تصاویر آندروید !

|دانلود Add Watermark on Photos Pro 1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب افزودن آسان واتر مارک روی تصاویر آندروید ! از ام اس پی پرتال|

Add Watermark on Photos Pro v1.1 – اپلیکیشن افزودن آسان واتر مارک روی تصاویر آندروید
ورژن و نسخه حرفه ای و همچنین کامل برنامه جذاب و جالب و خوب به ارزش ۵٫۹۹ دلار جهت اولین بار در ایران

آن هم روش که خود نیز می دانید یک قانون جهت جلوگیری از کپی و همچنین بازنشر آثار و همچنین محتویات دیجیتال موجود می باشد که به آن هم قانون کپی رایت گفته می می شود. تصور کنید که آن قانون وجود نداشت ؛ در چنین شرایطی بعضی از اشخاص شبانه روز فعالیت های مختلفی را در باره های گوناگون انجام می دادند و همچنین بعد از آن هم بعضی آثارشان را کپی میکردند و همچنین به اسم خود نشر می دادند. بهره بری و استفاده از قانون کپی رایت در باره های متنوع و گوناگون و مختلف، متغایر و متفاوت می باشد. یکی از روش های جلوگیری از کپی آثار در تصاویر بهره بری و استفاده از واتر مارک و همچنین یا به عبارتی امضای دیجیتال می باشد که در آن پست نیت و اراده داریم یک اپ ساده و همچنین پر کاربرد را در آن باره معرفی نماییم. Add Watermark on Photos Pro عنوان یک اپلیکیشن کم حجم در باره افزودن واتر مارک بر روی تصاویر مخصوص آندروید می باشد که توسط Simply Entertaining توسعه و همچنین در مارکت گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن هم روش که اشاره شد یکی از پهناور و بزرگ ترین مزیت آن برنامه جذاب و جالب و خوب ساده بودنش می باشد ؛ به گونه ای که اجازه می دهد حتی اشخاص مبتدی نیز کپی رایت های اختصاصی خود را بر روی تصاویرشان ثبت نمایند. دیگر نیازی به صرف وقت جهت افزودن واتر مارک ها بر روی عکس ها به صورت تکی نیست ؛ تابع موجود در آن برنامه جذاب و جالب و خوب امکان پردازش تیمی را در اختیار تمامی کاربرانش می گذارد. بهتر می باشد آن اپلیکیشن پر امکانات را از دست ندهید و همچنین جهت دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بعضی از امکانات و همچنین قابلیت های برنامه جذاب و جالب و خوب Add Watermark on Photos Pro آندروید :

  • افزودن واتر مارک های از پیش ساخته شده بر روی تصاویر
  • سیستم پردازش تیمی جهت صرفه جویی در زمان
  • پیش دیدن کردن و نمایش تصاویر قبل از ذخیره آن هم ها
  • توانایی تنظیم الگو و همچنین مکان قرار دادن آن هم
  • دسترسی به بسته ای از الگو های از پیش ساخته شده
  • امکان بهره بری و استفاده از یک تصویر به عنوان یک لوگو
  • وجود بسته ای از فونت های زیبا
  • توانایی ساخته یا ایجاد امضای دیجیتال فردی یا شخصی خود

اپلیکیشن Add Watermark on Photos Pro با بهره مندی از امکاناتی متنوع توانسته می باشد با پرداخت درون شبکه ۵٫۹۹ دلاری خود امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را توسط کاربران گوگل پلی گرفتن نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین ورژن و نسخه حرفه ای آن هم را از وبسایت و مرکز خبرهای جدید فارسروید گرفتن نمایید ؛ ورژن و نسخه ما همه قابلیت ها را شامل می می شود و همچنین بدون محدودیت زمانی می توانید از انها بهره بری و استفاده کنید .

تغییرات ورژن و نسخه v1.1 :

* جهت آن ورژن و نسخه از برنامه جذاب و جالب و خوب تغییراتی در گوگل پلی ذکر نشده می باشد .

 

Add Watermark on Photos دانلود Add Watermark on Photos Pro 1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب افزودن آسان واتر مارک روی تصاویر آندروید !

 

اسکرين شات

Add Watermark on Photos Pro.2 1 175x280 دانلود Add Watermark on Photos Pro 1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب افزودن آسان واتر مارک روی تصاویر آندروید ! Add Watermark on Photos Pro.3 1 175x280 دانلود Add Watermark on Photos Pro 1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب افزودن آسان واتر مارک روی تصاویر آندروید ! Add Watermark on Photos Pro.4 1 175x280 دانلود Add Watermark on Photos Pro 1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب افزودن آسان واتر مارک روی تصاویر آندروید ! Add Watermark on Photos Pro.5 1 175x280 دانلود Add Watermark on Photos Pro 1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب افزودن آسان واتر مارک روی تصاویر آندروید ! Add Watermark on Photos Pro.6 1 175x280 دانلود Add Watermark on Photos Pro 1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب افزودن آسان واتر مارک روی تصاویر آندروید ! Add Watermark on Photos Pro.07 1 175x280 دانلود Add Watermark on Photos Pro 1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب افزودن آسان واتر مارک روی تصاویر آندروید ! Add Watermark on Photos Pro.1 1 175x280 دانلود Add Watermark on Photos Pro 1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب افزودن آسان واتر مارک روی تصاویر آندروید !

دانلود Add Watermark on Photos Pro 1.1 – برنامه جذاب و جالب و خوب افزودن آسان واتر مارک روی تصاویر آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۳-۱۷ ۱۳:۴۱:۴۱ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان