خانه / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید در ویندوز

دانلود نرم افزار اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید در ویندوز

دانلود نرم افزار اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید در ویندوز

|دانلود نرم افزار اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید در ویندوز از ام اس پی پرتال|

دانلود نرم افزار اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید در ویندوز
۳٫۶۷ (۷۳٫۳۳%) ۳ votes

 

Blue1Stacks دانلود نرم افزار اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید در ویندوز

تاریخ آخرین بروز رسانی : ۹۷/۱/۶

BlueStacks 3.56.76.1867 آن روزها، بازار سیستم عامل های گوشی موبایل و همچنین تبلت خیلی زیاد داغ می باشد. به گونه‌ای که هر کدام از سیستم عامل‌ها سعی دارد از غیره ای سبقت بگیرد. در آن میان آندروید به خاطر متن باز بودن و همچنین فراوانی مدل‌ها، محبوبیت بیشتری دارد. مطمئناً تو هم جزء افرادی هستید که شاید دلتان بخواهد آندروید را بر روی لپ تاپ یا PC خود تست کنید! به دلیل آن که آندروید تنها و فقط پردازنده های ARM را پشتیبانی می‌کند، آن هم را به عنوان سیستم عامل پیش فرض نمی‌قدرت بر روی پردازنده‌های x86 و همچنین یا x64 اجرا کرد. بنابراین بایستی و حتما به نحوی سیستم عامل آندروید را شبیه سازی کرد. البته پیش تر آن امکان توسط خود گوگل فراهم شده بود ولی به دلیل مشکل بودن کار با آن هم، تیم BlueStacks دست به کار شده‌اند و همچنین نرم افزار BlueStacks App Player را تهیه نموده اند تا آندروید و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آن هم به راحتی بر روی ویندوز اجرا شوند.

برنامه جذاب و جالب و خوب ای عالی و همچنین اصولی و کاربردی در باره ی  اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های اصولی و کاربردی، شامل بازی های سیستم عامل آندروید  در کامپیوترهای دسکتاپ، لپ تاپ ها و همچنین تبلت ها می باشد. آن یک برنامه جذاب و جالب و خوب خاص که از یک فناوری به نام LayerCake بهره بری و استفاده می کند و همچنین محیطی مناسب را جهت اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های اصولی و کاربردی سیستم عامل آندروید بر روی کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز را فراهم می کند.

بعد از نصب و همچنین پیاده سازی و راه اندازی بلواستکس بر روی ویندوز کامپیوتر تو ، امکان دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب های  آندروید  بدون مستلزم و نیاز به بهره بری و استفاده از گوشی های هوشمند مبتنی بر آندروید برایتان ممکن می می شود. از امکانات دیگر آن هم می قدرت به رابط کاربری ویندوز، اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های اصولی و کاربردی آندروید در پنجره کوچک یا حالت تمام صفحه،پشتیبانی از ۱۲ زبان و همچنین… اشاره نمود.

نرم افزار BlueStacks پلت فرمی می باشد که به تو امکان اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های اصولی و کاربردی، شامل بازی ها، سیستم عامل آندروید را در کامپیوترهای رومیزی، لپ تاپ ها و همچنین تبلت را می دهد. آن یک برنامه جذاب و جالب و خوب خاص از یک تکنیک به نام کیک لایه بهره بری و استفاده میکند، و همچنین یک محیط مناسب را جهت اجرای ARM-برنامه جذاب و جالب و خوب های اصولی و کاربردی سیستم عامل آندروید بر روی کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز را فراهم می کند .
بعد از نصب BlueStacks بر روی ویندوزکامپیوتر ، می توانید به روش مستقیم از برنامه جذاب و جالب و خوب نرم افزار های آندروید خود و همچنین بدون مستلزم و نیاز به بهره بری و استفاده از گوشی های هوشمند مبتنی بر آندروید ،را دانلود کنید . همچنین آن برنامه جذاب و جالب و خوب به تو امکان اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های اصولی و کاربردی آندروید را در حالت پنجره یا تمام صفحه را می دهد و همچنین به بیش از ۱۲ زبان ترجمه شده می باشد.

در ادامه بخوانید  آموزش مقدمه انیمیشن زیبای سازی در ۲۰۱۴ ۳ds Max

screenshot دانلود نرم افزار اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید در ویندوز

ویژگی ها:
• اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های آندروید بر روی ویندوز.
• امکان حرکت دادن برنامه جذاب و جالب و خوب های اصولی و کاربردی از دستگاه های آندروید به کامپیوتر .
•  پیاده سازی و راه اندازی برنامه جذاب و جالب و خوب های اصولی و کاربردی سیستم عامل آندروید بر روی صفحه دیدن کردن و نمایش کامل با حداکثر سرعت .
• همگام سازی تلفن آندروید خود با PC خود از طریق بلواستکس Cloud Connect
• توانایی تنظیم تعداد نامحدودی از برنامه جذاب و جالب و خوب های اصولی و کاربردی.
• توانایی پخش بازی های ۳D (با حافظه پنهان).
• همگام سازی با دستگاه اندرویدتان جهت  برقراری تماس، ارسال SMS، عکس برداری و همچنین خیلی اکثرا و بیشتر.
• امکان روت کردن
• شامل یک درایو مجازی، مانند یک کارت SD، داده ها

BlueStacks App Player – a full-featured emulator Android'a. More specifically, the Android application player for PCs. This is a special program that uses technology called LayerCake, which provides the correct environment to run ARM-applications for Android on a computer by Windows.

After you install BlueStacks on your Windows PC, you can directly download the necessary software from Android-app, without having to use Android-smartphone. BlueStacks looks pretty neat and fits naturally into the interface of Windows. The program allows you to run Android-application in a window or full screen mode, and it can deal with almost all – BlueStacks translated into 39 languages, among which there are Russian. Also, BlueStacks has enabled new Windows 8 and, naturally, can be mounted on the plates and ultrabuki based CPUs x86.
According to the developer, this emulator supports Android 2.3 and older versions. Work on support for Android 4.0. Officially, the system requirements are not specified, but user reviews it became clear that the resources emulator eats well, and therefore processor and graphics card must be powerful enough. Do not forget about the cost of RAM. It takes about 2 GB. In general, the weaker the computer, the slower emulator will operate.

Features:
– Run Android app in full screen and more.
– Through the cloud to download your application from your phone on Windows.
– The player is pre-installed applications and 16 can play in them if there is no phone.
– Ability to set an unlimited number of applications.
– Ability to play 3D games (cache).
– You can set your Home screen (Launcher) to replace the standard, etc.
– Sync with your Android device will allow you to make calls, send SMS, take photos, and more.
– It has a lot of settings and system settings Android (Although they are slightly cut)
– Is able to install applications from a computer at the touch of them
– Ability to obtain Root (full access to the file system, etc.)
– It is possible to install Google Play, more simply market.
– BlueStacks great friends with the ADB is a very big plus, if you really want, you can change the firmware.
– Ability to turn in FastBoot and Recovery.
– BluesStacks a virtual disk, such as SD Card, Data, and several others. That again makes it possible to do a lot of "body" movement with him and enjoy all its charms.
– Ability to obtain Root (full access to the file system)

لینک دانلود:

در صورتی که از آن فایل بهره بری و استفاده کردید لطفا به آن هم رأی دهید!

download دانلود نرم افزار اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید در ویندوزدانلود با لینک مستقیم

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

جهت دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و همچنین منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر می شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و همچنین منتظر بمانید تا دانلود تمام می شود.

در صورتی که نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می می شود جهت دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و همچنین مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی می باشد در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود می شود.

فایل های قرار داده شده جهت دانلود به منظور کاهش حجم و همچنین گرفتن سریعتر فشرده شده اند، جهت خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن هم بهره بری و استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و همچنین در هنگام تایپ به اوضاع EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر می باشد کلمه رمز را تایپ کنید و همچنین از Copy-Paste آن هم بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده می باشد و همچنین می بایستی مجدداً آن هم را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام بهره بری و استفاده ممکن می باشد توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در آن گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دانلود نرم افزار اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید در ویندوز در تاریخ ۲۰۱۸-۰۳-۲۶ ۱۶:۱۵:۴۱ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم عامل همزمان

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.1 Build 10737736 + Lite – نرم افزار نصب چند سیستم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان