خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Hay Day 1_38_184 – بازی مزرعه داری پرطرفدار “هی دی” آندروید !

دانلود Hay Day 1_38_184 – بازی مزرعه داری پرطرفدار “هی دی” آندروید !

دانلود Hay Day 1_38_184 – بازی مزرعه داری پرطرفدار “هی دی” آندروید !

|دانلود Hay Day 1_38_184 – بازی مزرعه داری پرطرفدار “هی دی” آندروید !

Hay Day – های دی یکی از پرطرفدارترین بازی های سبک استراتژیک مزرعه داری و همچنین کشاورزی از کمپنی معروف Supercell جهت سیستم عامل آندروید می باشد که تجربه ی یک زندگی روستایی خیلی زیاد هیجان انگیز و همچنین تجارت روزمره محصولات را در اسمارت فون و همچنین یا تبلت اندرویدی تو به ارمغان می اورد! در آن بازی به تو به عنوان یک کشاورز فرصتی جهت پرورش انواع محصولات کشاورزی همچون سبزیجات، میوه ها و همچنین انواع توت ها داده می می شود که بتوانید مزرعه ی خود را سر و همچنین سامان ببخشید و همچنین جهت رشد اکثرا و بیشتر محصولات و همچنین دخل و درآمد اکثرا و بیشتر مزرعه ی فردی یا شخصی خود را با ابزارهای متعددی که در اختیار دارید، تجهیز نمایید. تو می توانید به آسانی انواع کارخانه های تولید قند و همچنین لبنیات، نانوایی و همچنین غیره را جهت به دست اوردن دخل و درآمد ساخته یا ایجاد کنید و همچنین جهت فروش اکثرا و بیشتر، محصولاتتان را در فروشگاه های متنوع و گوناگون و مختلف بگذارید و همچنین یا در روزنامه تبلیغ کنید! تو می توانید انواع مکان های متنوع و گوناگون و مختلف را جهت گسترش مزرعه بسازید مثلا جهت دخل و درآمد از طریق فروش تخم مرغ، مرغ هایی را درون مکان آن هم بگذارید و همچنین با پرورش انواع حیوانات دیگر همچون سگ، اسب، خوک، گوسفند، گاو و همچنین… به کسب دخل و درآمد بپردازید و همچنین تا به هدف نهایی خود که تغییر پیدا کردن شدن به کشاورز نمونه خواهد بود، نرسیده اید از بازی دست نکشید!

نوشته دانلود Hay Day 1_38_184 – بازی مزرعه داری پرطرفدار “هی دی” آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Hay Day 1_38_184 – بازی مزرعه داری پرطرفدار “هی دی” آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۴-۱۶ ۱۷:۰۵:۰۲ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Weather Underground: Forecasts Premium 5.9.2 – دقیق ترین و همچنین زیباترین برنامه جذاب و جالب و خوب هواشناسی آندروید !

دانلود Weather Underground: Forecasts Premium 5.9.2 – دقیق ترین و همچنین زیباترین برنامه جذاب و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان