سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Draw Something 2.400.013 – بازی پرطرفدار نقاشی آندروید + Classic

دانلود Draw Something 2.400.013 – بازی پرطرفدار نقاشی آندروید + Classic

دانلود Draw Something 2.400.013 – بازی پرطرفدار نقاشی آندروید + Classic

|دانلود Draw Something 2.400.013 – بازی پرطرفدار نقاشی آندروید + Classic

Draw Something + Classic بازی محبوب، پرطرفدار و همچنین سرگرم کننده تحت عنوان “چیزی رسم کن” از استودیوی بازیسازی Zynga جهت آندروید می باشد که در دو ورژن و نسخه مجانی و رایگان و همچنین پولی در گوگل پلی نشر یافته شده شده و همچنین به درخواست تو تازه ترین و جدیدترین آپدیت اش جهت دانلود عرضه شده و همچنین پیش روی شماست! بازی Draw Something قرار می باشد با ساخت جذاب و جالب اش تو را به همراه اشنایان تان جهت چند ساعتی به گوشی سرگرم کند، چند صد کلمه پیش روی تو قرار می گیرد که می توانید آن هم ها را رسم کنید و همچنین دوستان تو که در سمت دیگر خواهند بود حدس بزنند تو در حال نقاشی چه چیزی هستید! جذاب و جالب می باشد نه؟! تعدادی ابزار و همچنین تجهیزات ساده نقاشی در دسترس شماست و همچنین با کمک آن هم ها می توانید اقدام به کشیدن نقاشی های ساده متناسب با کلمات بکنید و همچنین جهت ساعت ها سرگرم باشید! با ابزارهای در دسترس نمی توانید نقاشی هایی حرفه ای بکشید ولی باید توجه داشت با همین ابزار می توانید چیزی بکشید که ان طرف بقیه بتوانند رسم تان را حدس بزنند! در صورتی که به دنبال یک بازی و همچنین یا اپلیکیشن ساده جهت پر کردن زمان بیکاری و اوقات تفریح تان هستید و همچنین یا دوست دارید محبوب ترین برنامه جذاب و جالب و خوب نقاشی جهان را تجربه کنید بدون شک Draw Something نظرتان را جلب میکند که ما ورژن و نسخه مجانی و رایگان و همچنین پولی ان را به صورت جداگانه جهت دانلود عرضه کرده ایم و همچنین پیش روی تو می باشد.

نوشته دانلود Draw Something 2.400.013 – بازی پرطرفدار نقاشی آندروید + Classic اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Draw Something 2.400.013 – بازی پرطرفدار نقاشی آندروید + Classic در تاریخ ۲۰۱۸-۰۴-۱۷ ۰۰:۵۸:۲۵ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Bridge Construction Simulator 1.2.7 – بازی شبیه سازی پلسازی آندروید + مود

دانلود Bridge Construction Simulator 1.2.7 – بازی شبیه سازی پلسازی آندروید + مود |دانلود Bridge …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان