سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Dual Space – Multiple Accounts & Parallel APP Pro 1.2.8 – ساخته یا ایجاد چندین حساب کاربری در برنامه جذاب و جالب و خوب ها آندروید!

دانلود Dual Space – Multiple Accounts & Parallel APP Pro 1.2.8 – ساخته یا ایجاد چندین حساب کاربری در برنامه جذاب و جالب و خوب ها آندروید!

دانلود Dual Space – Multiple Accounts & Parallel APP Pro 1.2.8 – ساخته یا ایجاد چندین حساب کاربری در برنامه جذاب و جالب و خوب ها آندروید!

|دانلود Dual Space – Multiple Accounts & Parallel APP Pro 1.2.8 – ساخته یا ایجاد چندین حساب کاربری در برنامه جذاب و جالب و خوب ها آندروید! از ام اس پی پرتال|

یکی از پهناور و بزرگ ترین مشکلاتی که در سیستم عامل های گوناگون دائما مورد بحث و همچنین بررسی کردن قرار می گیرد توانایی نصب چندین و همچنین چند باره یک برنامه جذاب و جالب و خوب می باشد؛ گاه بعضی از اشخاص به دلیل داشتن حساب های کابربری متنوع و گوناگون و مختلف مستلزم و نیاز دارند یک برنامه جذاب و جالب و خوب را دو و همچنین یا سه بار بر روی دستگاه هوشمند خود نصب داشته باشند و همچنین از در هر کدام از آن هم ها یک حساب کاربری را فعال نگه دارند. خوش بختانه جهت آن مشکل تا کنون راه کار های متنوع و گوناگون و مختلف در سیستم عامل آندروید مطرح شده می باشد که یکی از پر طرفدار ترین آن هم ها را می قدرت کلون کردن اپ ها دانست و همچنین ده ها نرم افزار متنوع و گوناگون و مختلف در آن باره حضورتان معرفی شده می باشد و همچنین امروز نیت و اراده معرفی یکی دیگر از بهترین هایش را داریم . Dual Space – Multiple Accounts & Parallel APP Pro Unlocked عنوان یک اپلیکیشن کامل و همچنین بی نقص جهت کلون کردن برنامه جذاب و جالب و خوب ها (کپی اپلیکشن ها و همچنین داشتن ورژن و نسخه جداگانه) به صورتی کاملا حرفه ای می باشد که توسط Qilu Tech جهت آندروید توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار با بهره مندی از قابلیت های خاص خود به کاربرانش اجازه می دهد یک برنامه جذاب و جالب و خوب را چندین و همچنین چند بار بر روی دیوایسشان نصب کنند و همچنین از چندین حساب کاربری به صورت همزمان بهره بری و استفاده نمایند. بر خلاف بسیاری از اپ های مشابه که شامل محیط های خیلی زیاد پیچیده ای خواهند بود، دوآل اسپیپس شامل یک محیط خیلی زیاد ساده می باشد و همچنین هر کسی میتواند در مدت زمانی خیلی زیاد کوتاه مستلزم و نیاز های خود را در باره کلون کردن اپ ها برطرف نماید. از سیستم سوییچ سریع نهایت بهره بری و استفاده را ببرید و همچنین اکانت ها را بدون هیچ گونه کاستی مدیریت نمایید.

نوشته دانلود Dual Space – Multiple Accounts & Parallel APP Pro 1.2.8 – ساخته یا ایجاد چندین حساب کاربری در برنامه جذاب و جالب و خوب ها آندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Dual Space – Multiple Accounts & Parallel APP Pro 1.2.8 – ساخته یا ایجاد چندین حساب کاربری در برنامه جذاب و جالب و خوب ها آندروید! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۴-۲۳ ۱۳:۰۱:۵۳ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود PDF Document Scanner Classic Premium 3.3.3 – اسکنر کلاسیک و همچنین پر امکانات اسناد آندروید !

دانلود PDF Document Scanner Classic Premium 3.3.3 – اسکنر کلاسیک و همچنین پر امکانات اسناد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان