سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Duplicate File Remover 1.4 – ابزار قدرتمند حذف فایل تکراری آندروید

دانلود Duplicate File Remover 1.4 – ابزار قدرتمند حذف فایل تکراری آندروید

دانلود Duplicate File Remover 1.4 – ابزار قدرتمند حذف فایل تکراری آندروید

|دانلود Duplicate File Remover 1.4 – ابزار قدرتمند حذف فایل تکراری آندروید از ام اس پی پرتال|

تمامی دستگاه های هوشمند یک حافظه خاص را جهت ذخیره سازی اطلاعات دارند که با توجه به پیشرفت هر روز خدا تکنولوژی و همچنین حجیم تر شدن فایل ها کاربران سعی می کنند تا اطلاعات کمتری را در اسمارت فونشان ذخیره نمایند. ولی باید توجه داشت با وجود توجه خیلی زیاد، گاه دیدن می می شود که حافظه اشغال شده و همچنین فضای ذخیره سازی چندانی در دسترس نیست که آن حالت به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از مهم ترین دلایل پر شدن حافظه می تواند وجود داشتن فایل های تکراری باشد که شناسایی ان ها با توجه به گستردگی حافظه کار ساده ای نیست. Duplicate File Remover AD-FREE عنوان یک اپلیکیشن خاص و همچنین قدرتمند جهت شناسایی فایل های تکراری مخصوص آندروید می باشد که توسط Bani International توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن برنامه جذاب و جالب و خوب به تو اجازه می دهد تا به سادگی تمامی حافظه را اسکن کنید و همچنین فایل های تکراری را شناسایی و همچنین حذف کنید. قبل از حذف هر کدام از فایل ها پیش نمایششان را نگاه کنید تا مطمئن شوید فایل حذف شده جزو اطلاعات مهم نمی باشد. شاید بتوان یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت آن استارت اپ را در بین کاربران پشتیبانی آن هم از انواع فرمت های متنوع و گوناگون و مختلف دانست که توانایی حذف و همچنین شناسایی را افزایش می دهد. بهتر می باشد آن ابزار فوق العاده را از دست ندهید و همچنین جهت دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود Duplicate File Remover 1.4 – ابزار قدرتمند حذف فایل تکراری آندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Duplicate File Remover 1.4 – ابزار قدرتمند حذف فایل تکراری آندروید در تاریخ ۲۰۱۸-۰۵-۱۵ ۲۳:۵۷:۴۱ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Network Cell Info 4.17.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب مانیتورینگ شبکه و همچنین دیدن کردن و نمایش اطلاعات برج سلولی آندروید !

دانلود Network Cell Info 4.17.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب مانیتورینگ شبکه و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان