سرخط خبرها
خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Atmosphere: Binaural Therapy Full 2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب امواج صوتی آرام قسمت و بخش آندروید!

دانلود Atmosphere: Binaural Therapy Full 2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب امواج صوتی آرام قسمت و بخش آندروید!

دانلود Atmosphere: Binaural Therapy Full 2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب امواج صوتی آرام قسمت و بخش آندروید!

|دانلود Atmosphere: Binaural Therapy Full 2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب امواج صوتی آرام قسمت و بخش آندروید! از ام اس پی پرتال|

گوش دادن یکی از بهترین روش های درمانی در میان روان شناسان می باشد ؛ به گونه ای که در بسیاری از موارد دیدن شده می باشد که اغلب پزشکان سفر به مکان های بکر را توصیه می کنند؛ آن بدین معناست که صدای طبیعت یکی از بهترین راه های درمان بیماری های روحی می باشد. با توجه به آن موضوع نیت و اراده داریم تا ورژن و نسخه ای کاملا متغایر و متفاوت از برنامه جذاب و جالب و خوب های آرام قسمت و بخش را به تو عزیزان معرفی نماییم. Atmosphere: Binaural Therapy Pro Unlocked عنوان یک اپلیکیشن خاص جهت رسیدن به آرامش و همچنین افزایش تمرکز می باشد که توسط Peak Pocket Studios توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. مجموعه امواج موجود در آن استارت اپ کمک می کند تا در مدت زمانی خیلی زیاد کوتاه آرامش ذهنی خود را بازیابی کنید و همچنین بتوانید بر روی هر کدام از فعالیت هایتان یک تمرکز کامل داشته باشید. تمامی امواج صوتی موجود در دسته بندی های مختلفی قرار داده شده اند که با رفت و آمد و مراجعه به هر دسته قادرید مستلزم و نیاز هایتان را در سطح های مختلفی برطرف سازید. در صورتی که تو جزو اشخاص دنبال کننده علوم ماورایی هستید بهتر می باشد دسته خاص امواج صوتی موجود را از دست ندهید؛ زیرا کمک می کند تا چشم سوم خود را در زمان کوتاه تری باز کرده و همچنین با دیگر موجودات ارتباط برقرار کنید! سیستم صوتی امواج به صورت دو قطبی طراحی شده می باشد که بیشترین تاثیر را بر روی قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف ذهن دارا می باشد. در صورتی که امواج مورد نظرتان در لیست موجود دیده نمی می شود قادرید تا صدای خاص خود را ساخته یا ایجاد کنید و همچنین آن هم را به عنوان یک صدای آرام قسمت و بخش جدید ذخیره نمایید. جهت جلوگیری از مصرف بی رویه باتری بهتر می باشد قبل از هر چیزی تایمر را فعال نمایید تا در صورت به خواب رفتن تو در هنگام قسمت و بخش امواج در حال پخش به صورت کاملا خودکار متوقف شوند. در پایان نیز بایستی و حتما بگوییم که جهت افزایش کارای هر کدام از امواج می توتانید تا یک صدای پس باره خاص را انتخاب نمایید.

نوشته دانلود Atmosphere: Binaural Therapy Full 2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب امواج صوتی آرام قسمت و بخش آندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Atmosphere: Binaural Therapy Full 2.0 – برنامه جذاب و جالب و خوب امواج صوتی آرام قسمت و بخش آندروید! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۵-۱۸ ۲۳:۵۹:۲۲ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Groovy Notes – Personal Diary 1.3.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب یادداشت برداری و همچنین ژورنال فردی یا شخصی آندروید !

دانلود Groovy Notes – Personal Diary 1.3.4 – برنامه جذاب و جالب و خوب یادداشت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان