خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود MAPS.ME Full 8.2.5 – نقشه آفلاین و همچنین پر امکانات آندروید + دیتابیس

دانلود MAPS.ME Full 8.2.5 – نقشه آفلاین و همچنین پر امکانات آندروید + دیتابیس

دانلود MAPS.ME Full 8.2.5 – نقشه آفلاین و همچنین پر امکانات آندروید + دیتابیس

|دانلود MAPS.ME Full 8.2.5 – نقشه آفلاین و همچنین پر امکانات آندروید + دیتابیس از ام اس پی پرتال|

با پیشرفت تکنولوژی نقشه های اینترنتی بی شک یکی از پر بهره بری و استفاده ترین برنامه جذاب و جالب و خوب های کاربران دستگاه های هوشمند می باشد که در بسیاری از موارد در مسیریابی ها و همچنین دیگر فعالیت ها کمک های ویژه ای به کاربران خود می کند. اپلیکیشن هایی که آن نقشه ها را ارائه می دهند به دو دسته آفلاین و همچنین آنلاین تقسیم شده و همچنین هر کدام شامل ویژگی های خاص و همچنین منحصر به فرد می باشند. می قدرت به گونه ای نقشه های آفلاین را محبوب تر دانست زیرا در هر زمان و همچنین مکانی قابل بهره بری و استفاده بوده و همچنین به دسترسی اینترنت نیازی ندارد. MAPS.ME – Map with Navigation and Directions Full عنوان یک نقشه کاملا آفلاین و همچنین پر امکانات می باشد که توسط شرکت My.com B.V جهت سیستم عامل آندروید نشر یافته شده شده می باشد. مجموعه قابلیت های آن نرم افزار هوشمند مستلزم و نیاز های تو را برطرف کرده و همچنین اجازه می دهد با بهره بری و استفاده از دیتابیس عظیم خود به نقشه های به روز سراسر جهان دسترسی داشته باشید. مجموعه نقاط مختلفی نظیر رستوران ها، پمپ بنزین، موزه ها و همچنین … به وسیله کاربران بر روی آن نقشه ها مشخص شده اند که بنابر مستلزم و نیاز هایتان می توانید به راحتی و همچنین بدون هیچ مشکلی با سیستم جهت یاب آن هم ها پیدا کنید. برنامه جذاب و جالب و خوب فوق نسبت به اپلیکیشن های مشابه شامل سرعت بالاتری بوده که می قدرت آن هم را نقطه تمایزی خاص دانست.

نوشته دانلود MAPS.ME Full 8.2.5 – نقشه آفلاین و همچنین پر امکانات آندروید + دیتابیس اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود MAPS.ME Full 8.2.5 – نقشه آفلاین و همچنین پر امکانات آندروید + دیتابیس در تاریخ ۲۰۱۸-۰۵-۱۹ ۲۳:۵۶:۱۴ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان