خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Score! Hero 1.74 – بازی فوتبال محبوب و همچنین خارق العاده “امتیاز قهرمانی” آندروید + مود

دانلود Score! Hero 1.74 – بازی فوتبال محبوب و همچنین خارق العاده “امتیاز قهرمانی” آندروید + مود

دانلود Score! Hero 1.74 – بازی فوتبال محبوب و همچنین خارق العاده “امتیاز قهرمانی” آندروید + مود

|دانلود Score! Hero 1.74 – بازی فوتبال محبوب و همچنین خارق العاده “امتیاز قهرمانی” آندروید + مود

Score! Hero – امتیازِ قهرمان بازی فوق العاده زیبا و همچنین محبوبِ فوتبال از استودیوی بازیسازی First Touch جهت گوشی های با سیستم عامل آندروید می باشد که سازنده آن هم بازی های نام آشنای Dream League Soccer و همچنین First Touch Soccer را در کارنامه درخشان خود دارد، بازیهای محبوبی که دانلود میلیونی از گوگل پلی داشته می باشد! آن بازی به صورت مرحله ای طراحی شده می باشد و همچنین در ان تو به مرور ویژگی های جدید نظیر کرنر، ضربه ازاد و همچنین … را باز می کنید و همچنین بیش از ۲۸۰ سطح را پشت سر می گذارید! پاس بدهید، شوت بزنید و همچنین مثل بازیکنان افسانه گل بزنید ؛ آن هم هم در بیش از ۵۰۰ مرحله چالش برانگیز بازی که با عبور از آن هم ها می توانید به یک ستاره فوتبال تغییر پیدا کردن شوید! محیط بازی کاملا سه بعدی می باشد و همچنین اجازه حرکت آزاد را به تو می دهد، به خط دفاعی تیم حریف نفوذ کنید و همچنین با زدن ضربات ایستگاهی حرفه ای که در آن هم توپ قوس برمیدارد و همچنین به گوشه دروازه می رود بازی را در دست بگیرید! در صورتی که از طرفداران بازی های فوتبال هستید تحت هیچ شرایطی Score! Hero را از دست ندهید ؛ سعی نموده ایم که توضیحات ابتدایی و اولیه کوتاه و همچنین مختصر باشد و همچنین تو را به ادامه مطلب دعوت کنیم تا تقد و همچنین بررسی کردن کامل بازی را بخوانید و همچنین با خواندش بدون شک از بازی دست نخواهید کشید!

نوشته دانلود Score! Hero 1.74 – بازی فوتبال محبوب و همچنین خارق العاده “امتیاز قهرمانی” آندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Score! Hero 1.74 – بازی فوتبال محبوب و همچنین خارق العاده “امتیاز قهرمانی” آندروید + مود در تاریخ ۲۰۱۸-۰۵-۲۱ ۱۹:۵۷:۴۵ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Weather Underground: Forecasts Premium 5.9.2 – دقیق ترین و همچنین زیباترین برنامه جذاب و جالب و خوب هواشناسی آندروید !

دانلود Weather Underground: Forecasts Premium 5.9.2 – دقیق ترین و همچنین زیباترین برنامه جذاب و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان