خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Agent A: A puzzle in disguise 4.0.3 – بازی پازل مامور A آندروید + دیتا

دانلود Agent A: A puzzle in disguise 4.0.3 – بازی پازل مامور A آندروید + دیتا

دانلود Agent A: A puzzle in disguise 4.0.3 – بازی پازل مامور A آندروید + دیتا

|دانلود Agent A: A puzzle in disguise 4.0.3 – بازی پازل مامور A آندروید + دیتا

Agent A: A puzzle in disguise به فارسی “مامور آ: یک پازل در تم جاسوسی” بازی جدید و همچنین سرگرم کننده در سبک بازیهای فکری از Yak & Co جهت آندروید می باشد که با نرخ ۴ دلار در گوگل پلی نشر یافته شده شده و همچنین تا به امروز بیش از ۵۰ هزار بار به فروش رفته و همچنین ما امروز در فارسروید به درخواست تو عزیزان و همچنین کاربران همیشگی نیت و اراده معرفی آن هم را داریم تا جهت بار دیگر به وجدتان بیاوریم! در صورتی که از علاقه مندان به بازیهای فکری، پازل و همچنین ماجراجویی آندروید با داستانی فوق العاده هستید بیایید که مامور آ مخصوص تو طراحی شده می باشد ؛ مأموریت تو آن می باشد که به مخفیگاه سری Ruby La Rouge نفوذ کرده و همچنین هدف را دستگیر کنید و همچنین یا از بین ببرید! یک دنیای شیک به سبک دهه شصت میلادی که پر از اختراعات کلاسیک مرتبط به بعدی می باشد را کشف کنید، ولی باید توجه داشت هوشیار باشید چرا که Ruby La Rouge جاسوسی نیست که بتوانید او را ساده بگیرید! مارپیچی از پازل های خاص را در یک بازی موش و همچنین گربه کاوش کنید! متوجه چیزی غیرعادی شده اید!؟ یادداشت برداری در حل پازل های بعدی به تو کمک می کند! همچنان که مخفیگاه Ruby La Rouge را کاوش می کنید، جمع آوری اشیاء و همچنین بهره بری و استفاده هوشمندانه آن هم ها جهت رسیدن به هدف خیلی زیاد مهم می باشد! بازی شامل ده ها مرحله چالش برانگیز و همچنین منحصر به فرد می باشد که پشت سر گذاشتن حل هر کدام از آن هم ها مستلزم و نیاز به هوش و همچنین دقت بالایی دارد و همچنین آن هم را به تو پیشنهاد می دهیم!

نوشته دانلود Agent A: A puzzle in disguise 4.0.3 – بازی پازل مامور A آندروید + دیتا اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Agent A: A puzzle in disguise 4.0.3 – بازی پازل مامور A آندروید + دیتا در تاریخ ۲۰۱۸-۰۵-۲۴ ۱۶:۰۳:۳۹ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Power Browser – Fast Internet 64.0.2016123071 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب پرسرعت آندروید

دانلود Power Browser – Fast Internet 64.0.2016123071 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب پرسرعت آندروید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان