خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود ReverseTethering NoRoot PRO 1.1.1 – اشتراک اینترنت کامپیوتر با آندروید !

دانلود ReverseTethering NoRoot PRO 1.1.1 – اشتراک اینترنت کامپیوتر با آندروید !

دانلود ReverseTethering NoRoot PRO 1.1.1 – اشتراک اینترنت کامپیوتر با آندروید !

|دانلود ReverseTethering NoRoot PRO 1.1.1 – اشتراک اینترنت کامپیوتر با آندروید ! از ام اس پی پرتال|

در موارد مختلفی جهت تمامی ما پیش آمده می باشد که به دلیل ناپایدار بودن شبکه وای فای نتوانسته ایم به آن هم متصل شویم و همچنین مستلزم و نیاز های خود را بر طرف کنیم و همچنین یا آنکه در مکان هایی نظیر شرکتی که در آن هم مشغول به فعالیت هستیم تنها رایانه فردی یا شخصی ما به اینترنت متصل می باشد و همچنین نمی توانیم از کانکشن های موجود بهره بری و استفاده کنیم. در چنین مواردی بهره بری و استفاده از یک اتصال معکوس و همچنین نامعقول شاید بهترین راه حل به نظر برسد! ReverseTethering NoRoot PRO عنوان یک اپلیکیشن خاص و همچنین فوق العاده جهت به اشتراک گذاری اینترنت رایانه های فردی یا شخصی با دستگاه های اندرویدی می باشد که توسط Florian Draschbacher توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. تنها کافیست بعد از نصب آن برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین کلاینت ویژه اش، اسمارت فون را با یک کابل به رایانه فردی یا شخصی خود متصل کنید و همچنین از یک اینترنت پایدار و همچنین پرسرعت نهایت بهره بری و استفاده را ببرید. هیچ نیازی به اتصالات نقطه دسترسی نیست و همچنین محدودیت سرعتی در اتصال کابلی تو وجود ندارد. شاید بتوان نقطه قابل توجه در مورد آن برنامه جذاب و جالب و خوب را توانایی در به اشتراک گذاری اینترنت بین چندین دستگاه دانست، به صورتی که هر اسمارت فون بعد از اتصال به رایانه به اینترنت دسترسی خواهد داشت.

نوشته دانلود ReverseTethering NoRoot PRO 1.1.1 – اشتراک اینترنت کامپیوتر با آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود ReverseTethering NoRoot PRO 1.1.1 – اشتراک اینترنت کامپیوتر با آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۵-۲۴ ۱۶:۰۶:۲۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Power Browser – Fast Internet 64.0.2016123071 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب پرسرعت آندروید

دانلود Power Browser – Fast Internet 64.0.2016123071 – نرم افزار مرورگر اینترنتی وب پرسرعت آندروید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان