خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Translate: text & voice translator 10.9.1 – مترجم آنلاین و همچنین هوشمند آندروید !

دانلود Translate: text & voice translator 10.9.1 – مترجم آنلاین و همچنین هوشمند آندروید !

دانلود Translate: text & voice translator 10.9.1 – مترجم آنلاین و همچنین هوشمند آندروید !

|دانلود Translate: text & voice translator 10.9.1 – مترجم آنلاین و همچنین هوشمند آندروید ! از ام اس پی پرتال|

بسیاری از اشخاص در سراسر جهان تلاش می کنند همچنین و علاوه بر زبان رسمی کشور خود زبان غیره ای را نیز فرا بگیرند تا در شرایط ویژه به راحتی با دیگر مردمان ارتباط بر قرار نمایند. ولی باید توجه داشت در بسیاری از موارد ما با متون و همچنین یا افرادی رو به رو می شویم که با زبانشان آشنایی نداریم و همچنین نمی توانیم مفاهیم مد نظر خود را منتقل کنیم. جهت برطرف سازی آن مشکل تا کنون استارت اپ های گوناگونی توسعه داده شده اند که در آن پست نیت و اراده معرفی یکی از بهترین آن هم ها را داریم. Translate: text & voice translator AD-FREE عنوان یک اپلیکیشن بی نظیر و همچنین پر امکانات جهت ترجمه هر نوع متنی مخصوص آندروید می باشد که توسط TRANSLATE توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. برنامه جذاب و جالب و خوب فوق به کاربرانش کمک می کند تا به راحتی هر نوع متنی را به ۱۰۰ زبان دیگر ترجمه کرده و همچنین مستلزم و نیاز هایشان را تنها در چند ثانیه بر طرف نمایند. امکانات متنوع و همچنین گوناگونی در لیست ویژگی ها به چشم می خورد که می قدرت در میانشان به سیستم تلفظ کلمات اشاره کرد! آن قابلیت به افرادی که در حال یادگیری زبانی خاص خواهند بود کمک می کند تا به راحتی نوع اسپل و همچنین گفتن کلمات را فرا بگیرند. در صورتی که زمان کافی جهت تایپ متن ها ندارید کافیست از سیستم حرفه ای موجود بهره بری و استفاده کرده و همچنین تنها با صحبت کردن یک ترجمه کامل و همچنین بی نقص را گرفتن کنید.

نوشته دانلود Translate: text & voice translator 10.9.1 – مترجم آنلاین و همچنین هوشمند آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Translate: text & voice translator 10.9.1 – مترجم آنلاین و همچنین هوشمند آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۵-۲۶ ۱۸:۲۸:۰۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان