خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Alarm and pill reminder 1.4.1.3 – آلارم و همچنین یادآور مصرف دارو آندروید !

دانلود Alarm and pill reminder 1.4.1.3 – آلارم و همچنین یادآور مصرف دارو آندروید !

دانلود Alarm and pill reminder 1.4.1.3 – آلارم و همچنین یادآور مصرف دارو آندروید !

|دانلود Alarm and pill reminder 1.4.1.3 – آلارم و همچنین یادآور مصرف دارو آندروید ! از ام اس پی پرتال|

شاید بتوان بهترین و همچنین سریع ترین راه رسیدن به بهبود کامل را در زمان بیماری مصرف به موقع دارو های تجویز شده توسط پزشک دانست که باعث می می شود بدن حالت آماده ی خود را حفظ کرده و همچنین ضعیف تر نشود. ولی باید توجه داشت گاه پیش می آید که زمان مصرف داروی خود را فراموش می کنیم و همچنین یا حتی چندین نوبت آن هم ها را مصرف نمی کنیم! یکی از بهترین راه های مصرف به موقع و همچنین قرص و همچنین داروی خود بهره بری و استفاده از نرم افزار های یادآور مخصوص به همین کار خواهند بود. Alarm and pill reminder Ad-Free عنوان یک آلارم هوشمند و همچنین یاداور مصرف دارو می باشد که توسط caiocrol جهت دستگاه های آندروید توسعه و همچنین در مارکت گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. تنها کافیست برنامه جذاب و جالب و خوب Alarm and pill reminder را برروی تبلت و همچنین یا گوشی تان نصب کرده تا دیگر هیچ وقت مصرف قرص هایتان را فراموش نکنید. به لطف تابع تکرار گنجانده شده در آن اپلیکیشن جهت یادآور های دارو نیازی به تنظیم مجدد و همچنین هر روز خدا ی اطلاعات نیست و همچنین تنها کافیست یک بار جهت دائما ساعت را در زمان مشخص کردن شده تنظیم نمایید. آن هم روش که در ابتدای توضیحات نیز ذکر کردیم آن اپ هوشمند همچنین و علاوه بر یک سیستم یادآور مصرف دارو از یک ساعت زنگ دار پر امکانات نیز بهره می برد که جذابیت بهره بری و استفاده از آن هم را افزایش می دهد.

نوشته دانلود Alarm and pill reminder 1.4.1.3 – آلارم و همچنین یادآور مصرف دارو آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Alarm and pill reminder 1.4.1.3 – آلارم و همچنین یادآور مصرف دارو آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۵-۲۷ ۱۳:۲۴:۳۶ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Big Big Baller 1.2.5 – بازی آرکید “تخته سنگ نابودگر” آندروید + مود

دانلود Big Big Baller 1.2.5 – بازی آرکید “تخته سنگ نابودگر” آندروید + مود |دانلود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان