خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Backflip Madness Full 1.1.4 – بازی ۵ مگابایتی جذاب و جالب و همچنین سرگرم کننده “انجام حرکات آکروباتیک” آندروید !

دانلود Backflip Madness Full 1.1.4 – بازی ۵ مگابایتی جذاب و جالب و همچنین سرگرم کننده “انجام حرکات آکروباتیک” آندروید !

دانلود Backflip Madness Full 1.1.4 – بازی ۵ مگابایتی جذاب و جالب و همچنین سرگرم کننده “انجام حرکات آکروباتیک” آندروید !

|دانلود Backflip Madness Full 1.1.4 – بازی ۵ مگابایتی جذاب و جالب و همچنین سرگرم کننده “انجام حرکات آکروباتیک” آندروید !

Backflip Madness بازی محبوب و همچنین سرگرم کننده با حجم ناچیز ۵ مگابایتی جهت آندروید می باشد که استودیوی بازیسازی Gamesoul Studio آن هم را در دو ورژن و نسخه دمو و همچنین پولی در گوگل پلی عرضه کرده می باشد! در ورژن و نسخه دمود بازی تنها دو مرحله از بازی در دسترس می باشد که ورژن و نسخه مجانی و رایگان محسوب می می شود و همچنین ولی باید توجه داشت در ورژن و نسخه پولی کل مراحل در دسترس اند که به درخواست تو عزیزان اراده و تصمیم راسخ گرفته ایم تازه ترین و جدیدترین ورژن و نسخه پولی و همچنین کامل اش را در اختیارتان قرار دهیم! در آن بازی تو در نقش کارکتر اصلی به انجام شیرجه های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین حرکات آکروباتیک می پردازید ؛ با قرارگیری در موقعیت های متنوع و گوناگون و مختلف بایستی و حتما به صورت حرفه ای شیرجه هایی مهیج را انجام دهید و همچنین به کسب امتیاز بپردازید و همچنین از مرحله ای به مرحله بالاتر صعود کنید! بازی تو در Backflip Madness ؛ در انواع موقعیت های متنوع و گوناگون و مختلف مثل بالای پشت بام ساختمان های شهرستان، روی جعبه ها و همچنین … انجام می گیرد و همچنین با پیش بردن مراحل حرفه ای خواهید شد! در صورتی که از علاقه مندان به بازیهای اسپورت و ورزشی اید و همچنین به دنبال یک بازی کم حجم و همچنین متغایر و متفاوت جهت پر زمان بیکاری و اوقات تفریح تان هستید بدون شک Backflip Madness نظرتان را جلب میکند ؛ ورژن و نسخه کامل اش را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت فارسروید دانلود بکنید و همچنین بگویید ارزش گرفتن چه امتیازی را دارد؟!

نوشته دانلود Backflip Madness Full 1.1.4 – بازی ۵ مگابایتی جذاب و جالب و همچنین سرگرم کننده “انجام حرکات آکروباتیک” آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Backflip Madness Full 1.1.4 – بازی ۵ مگابایتی جذاب و جالب و همچنین سرگرم کننده “انجام حرکات آکروباتیک” آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۰۲ ۱۸:۵۰:۵۰ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Big Big Baller 1.2.5 – بازی آرکید “تخته سنگ نابودگر” آندروید + مود

دانلود Big Big Baller 1.2.5 – بازی آرکید “تخته سنگ نابودگر” آندروید + مود |دانلود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان