خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Human Anatomy Atlas 2018 Full 2018.5.47 – آناتومی سه بعدی و همچنین کامل بدن انسان مخصوص آندروید + مود + دیتابیس !

دانلود Human Anatomy Atlas 2018 Full 2018.5.47 – آناتومی سه بعدی و همچنین کامل بدن انسان مخصوص آندروید + مود + دیتابیس !

دانلود Human Anatomy Atlas 2018 Full 2018.5.47 – آناتومی سه بعدی و همچنین کامل بدن انسان مخصوص آندروید + مود + دیتابیس !

|دانلود Human Anatomy Atlas 2018 Full 2018.5.47 – آناتومی سه بعدی و همچنین کامل بدن انسان مخصوص آندروید + مود + دیتابیس ! از ام اس پی پرتال|

Human Anatomy Atlas 2018 Full Unlocked عنوان جدید ترین ورژن و نسخه آناتومی سه بعدی کامل بدن انسان می باشد که توسط Visible Body توسعه و همچنین نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار با برخورداری از مجموعه امکانات و همچنین قابلیت هایی متنوع معروف ترین آناتومی موجود جهت پزشکان و همچنین دانشجویان می باشد که اطلاعات کاملی را به مخاطبش منتقل می کند. آن هم روش که در عنوان پست نیز مشخص می باشد یکی از بارز ترین خصوصیات آن برنامه جذاب و جالب و خوب سه بعدی بودن آناتومی شبیه سازی شده می باشد که هیچ گونه ناسازگاری در مدل مردانه و همچنین مخصوص زنان و دختران جوان دیده نمی می شود. میکروآناتومی بافت ها و همچنین اندام ها، برش های متقاطع، انیمیشن زیبای های تعاملی عضلات و همچنین … تنها جزئی کوچک از اقتدار و قدرت آن استارت اپ به شمار می رود. بر خلاف بسیاری از برنامه جذاب و جالب و خوب های مشابه ساختار سیستم های بدن مثل سیستم عصبی، گوارش، گردش خون و همچنین … با دقتی خیلی زیاد بالا دیدن کردن و نمایش داده می می شود و همچنین در اختیارتان قرار داده می می شود. همچنین و علاوه بر آن برنامه جذاب و جالب و خوب فوق با پشتیبانی خود از ۷ زبان متنوع و گوناگون و مختلف یک دايرة المعارف خاص و همچنین عظیم به شمار می رود که مواردی نظیر تعاریف مفاصل، شرح صدمات، بیماری ها و همچنین … در اختیار کاربرانش می گذارد. بهتر می باشد آن نرم افزار پر امکانات را از دست ندهید و همچنین جهت دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود Human Anatomy Atlas 2018 Full 2018.5.47 – آناتومی سه بعدی و همچنین کامل بدن انسان مخصوص آندروید + مود + دیتابیس ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Human Anatomy Atlas 2018 Full 2018.5.47 – آناتومی سه بعدی و همچنین کامل بدن انسان مخصوص آندروید + مود + دیتابیس ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۰۲ ۱۸:۴۹:۳۹ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Big Big Baller 1.2.5 – بازی آرکید “تخته سنگ نابودگر” آندروید + مود

دانلود Big Big Baller 1.2.5 – بازی آرکید “تخته سنگ نابودگر” آندروید + مود |دانلود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان