خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Phonto Pro – Text on Photos 1.7.16 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساده افزودن متن به تصاویر مخصوص آندروید!

دانلود Phonto Pro – Text on Photos 1.7.16 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساده افزودن متن به تصاویر مخصوص آندروید!

دانلود Phonto Pro – Text on Photos 1.7.16 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساده افزودن متن به تصاویر مخصوص آندروید!

|دانلود Phonto Pro – Text on Photos 1.7.16 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساده افزودن متن به تصاویر مخصوص آندروید! از ام اس پی پرتال|

در صورتی که تنها چند دقیقه در شبکه های فرهنگی و اجتماعی به بررسی کردن صفحات کاربران متنوع و گوناگون و مختلف بپردازید، به آن موضوع پی خواهید برد که عکس نوشته ها جزو محبوب ترین تصاویری خواهند بود که توسط کاربران به اشتراک گذاشته می می شود. بعضی از اشخاص عکس نوشته های دلخواه خود را از اینترنت گرفتن می کنند و همچنین بعضی دیگر خود اقدام به ایجادشان می کنند. در صورتی که تو نیز جزو تیم دوم هستید پس در آن پست با ما همراه باشید. Phonto – Text on Photos PRO UNLOCKED عنوان یک اپلیکیشن ساده جهت افزودن متن بر روی تصاویر مخصوص آندروید می باشد که توسط youthhr توسعه و همچنین نشر یافته شده شده می باشد. آن هم روش که در عنوان پست نیز به آن هم اشاره کرده ایم یکی از دلایل محبوبیت آن استارت اپ ساده بودنش می باشد ؛ به گونه ای که تنها کافیست تصویر را انتخاب و همچنین شروع به افزودن متن ها کنید. گر چه ساده بودن به معنای نبود امکانات و همچنین قابلیت های کافی نیست؛ زیرا به ۲۰۰ فونت متنوعی دسترسی دارید و همچنین قادرید انواع فردی یا شخصی سازی ها را بر روی متن هایتان به اجرا بگذارید. مقدار و اندازه و میزان مقدار و اندازه و همچنین رنگ فونت ها را به دلخواه خود انتخاب کرده و همچنین با ساخته یا ایجاد سایه جهت هر متن جذابیت عکس نوشته ها را چندین برابر کنید.

نوشته دانلود Phonto Pro – Text on Photos 1.7.16 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساده افزودن متن به تصاویر مخصوص آندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Phonto Pro – Text on Photos 1.7.16 – برنامه جذاب و جالب و خوب ساده افزودن متن به تصاویر مخصوص آندروید! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۰۳ ۱۷:۲۲:۱۵ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Big Big Baller 1.2.5 – بازی آرکید “تخته سنگ نابودگر” آندروید + مود

دانلود Big Big Baller 1.2.5 – بازی آرکید “تخته سنگ نابودگر” آندروید + مود |دانلود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان