خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود NimbusMind: Meditation, Calm Full 1.2.1805031230-bf03 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیتیشن ساده، کامل و همچنین آسان آندروید !

دانلود NimbusMind: Meditation, Calm Full 1.2.1805031230-bf03 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیتیشن ساده، کامل و همچنین آسان آندروید !

دانلود NimbusMind: Meditation, Calm Full 1.2.1805031230-bf03 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیتیشن ساده، کامل و همچنین آسان آندروید !

|دانلود NimbusMind: Meditation, Calm Full 1.2.1805031230-bf03 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیتیشن ساده، کامل و همچنین آسان آندروید ! از ام اس پی پرتال|

NimbusMind: Meditation, Calm Cracked عنوان یک اپلیکیشن خاص جهت یادگیری مدیتیشن و همچنین رسیدن به آرامش در ساده ترین حالت ممکن جهت آندروید می باشد که توسط شرکت Nimbus Web Inc توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. تمامی آموزش های مدیتیشن به صورت مرحله به مرحله می باشند که همچنین و علاوه بر افزایش یادگیری باعث می می شود آرامش و همچنین یک زندگی بدون استرس را سریع تر تجربه کنید. پایه و همچنین اساس آن استارت اپ جهت کاربران مبتدی بنا شده می باشد ولی باید توجه داشت سطح های متنوع و گوناگون و مختلف غیره ای نیز در آن هم موجود می باشد که هر کسی بنا بر توانایی هایش قادر می باشد تا از سطح متوسط و همچنین یا پیشرفته بهره بری و استفاده نماید. جلسات راهنمایی و همچنین مدیتیشن در بازه های زمانی ۳، ۵، ۱۰، ۲۰، ۳۰ و همچنین ۴۰ دسته بندی شده اند که هر کسی با توجه به مقدار و اندازه و میزان زمان آزاد خود در طول هر روز می تواند از آن هم ها بهره بری و استفاده کند. بعد از مدتی بهره بری و استفاده از آن ابزار پیشرفته مقدار و اندازه و میزان استرس و همچنین اضطراب تو به مقدار و اندازه و میزان قابل توجهی کم می می شود و همچنین بعد از مدتی آرامش را تجربه خواهید کرد. تمامی اطلاعات تو در دیتابیس برنامه جذاب و جالب و خوب ذخیره می می شود و همچنین در هر زمانی قادرید تا مقدار و اندازه و میزان پیشرفت های خود را دنبال کنید.

نوشته دانلود NimbusMind: Meditation, Calm Full 1.2.1805031230-bf03 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیتیشن ساده، کامل و همچنین آسان آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود NimbusMind: Meditation, Calm Full 1.2.1805031230-bf03 – برنامه جذاب و جالب و خوب مدیتیشن ساده، کامل و همچنین آسان آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۰۶ ۲۳:۵۹:۴۴ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Big Big Baller 1.2.5 – بازی آرکید “تخته سنگ نابودگر” آندروید + مود

دانلود Big Big Baller 1.2.5 – بازی آرکید “تخته سنگ نابودگر” آندروید + مود |دانلود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان