خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Ebook Reader 5.0.6 build 50032 – کتابخانه عظیم و همچنین آنلاین آندروید !

دانلود Ebook Reader 5.0.6 build 50032 – کتابخانه عظیم و همچنین آنلاین آندروید !

دانلود Ebook Reader 5.0.6 build 50032 – کتابخانه عظیم و همچنین آنلاین آندروید !

|دانلود Ebook Reader 5.0.6 build 50032 – کتابخانه عظیم و همچنین آنلاین آندروید ! از ام اس پی پرتال|

Ebook Reader عنوان یک اپلیکیشن کامل و همچنین بی نقص جهت دسترسی به هزاران کتاب متنوع می باشد که توسط eBooks.com جهت آندروید توسعه و همچنین در مارکت پهناور و بزرگ گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. آن نرم افزار به کاربران خود کمک می کند تا به راحتی در حال راه رفتن و همچنین یا استراحت به کتاب های مورد علاقشان دسترسی داشته باشند و همچنین آن هم ها را مطالعه نمایند. تنها کافیست به جست و همچنین جو در آن کتاب ها بپردازید و همچنین هر کدام از ان ها را تنها با یک اشاره گرفتن نمایید. یکی از مهم ترین قابلیت های موجود در آن استارت اپ که جذابیت بهره بری و استفاده از آن هم را چندین برابر می کند امکان ساخت قفسه هایی از کتاب های مورد علاقه تو می باشد که کمک می کند، هر کسی یک کتاب منزل و خانه آنلاین و همچنین نا محدود داشته باشد. در هیچ مکانی از مطالعه کتاب ها دست نکشید و همچنین با قفل کردن صفحه دیدن کردن و نمایش در حالت عمودی و همچنین یا افقی دیوایستان را به راحتی جابه جا نمایید. در صورتی که به دنبال متنی خاص در کتاب ها هستید تنها کافیست آن هم ها را اجرا کرده و همچنین سپس با تابع جست و همچنین جوی موجود شروع به پیدا کردن و یافتن مستلزم و نیاز هایتان کنید و همچنین مطمئن باشید که نتایج دیدن کردن و نمایش داده شده خیلی زیاد دقیق و همچنین هوشمندانه خواهند بود.

نوشته دانلود Ebook Reader 5.0.6 build 50032 – کتابخانه عظیم و همچنین آنلاین آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Ebook Reader 5.0.6 build 50032 – کتابخانه عظیم و همچنین آنلاین آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۰۷ ۲۳:۱۵:۱۱ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب عالی آندروید

دانلود AlpineQuest GPS Hiking 2.2.1 b209 – برنامه جذاب و جالب و خوب مسیر یاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان