خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود Eqfy 1.0.8 – برنامه جذاب و جالب و خوب اکولایزر موزیک گرافیکی و همچنین قدرتمند آندروید !

دانلود Eqfy 1.0.8 – برنامه جذاب و جالب و خوب اکولایزر موزیک گرافیکی و همچنین قدرتمند آندروید !

دانلود Eqfy 1.0.8 – برنامه جذاب و جالب و خوب اکولایزر موزیک گرافیکی و همچنین قدرتمند آندروید !

|دانلود Eqfy 1.0.8 – برنامه جذاب و جالب و خوب اکولایزر موزیک گرافیکی و همچنین قدرتمند آندروید ! از ام اس پی پرتال|

یکی از مهم ترین نکاتی که بسیاری از کاربران در هنگام پخش موزیک های مورد علاقشان به آن هم توجهی ندارند اکولایزر پخش کننده می باشد؛ به گونه ای که تنها با ساخته یا ایجاد اندکی تغییر، کیفیت صدا خیلی زیاد اکثرا و بیشتر می می شود و همچنین شفافیت آن هم افزایش پیدا می کند. جدا از تنظیم کننده های اکولایزر داخلی که از توانایی های مختلفی برخوردار نیستند تا کنون ورژن و نسخه هایی مجزا از آن ابزار های هوشمند نشر یافته شده شده می باشد که وبسایت و مرکز خبرهای جدید فارسروید سعی بر آن داشته تا بهترین آن هم ها را معرفی نماید و همچنین مثل دائما نیت و اراده داریم جدید ترین آن نرم افزار های تنظیم کننده اکولایزر را نشر یافته شده کنیم. Eqfy عنوان یک اپلیکیشن اکولایزر گرافیکی و همچنین قدرتمند موزیک جهت آندروید می باشد که توسط WiseSchematics نشر یافته شده شده می باشد. در صورتی که بخواهیم که به نحوی خلاصه آن استارت اپ را معرفی نماییم می قدرت آن هم را به گونه ای تکمیل کننده برنامه جذاب و جالب و خوب معروف اسپاتیفای ( Spotify ) دانست که کمک به پخش هر چه بهتر موزیک ها می کند؛ رابط کاربری به نحوی مخصوص به آن رسانه جهانی موزیک طراحی شده می باشد ولی باید توجه داشت از آن هم می قدرت جهت دیگر پلیر ها نیز نظیر گوگل موزیک بهره بری و استفاده کرد. ده باند اکولایزر با تیم هایی از پیش تنظیم شده در اختیار هر کاربر می باشد تا بتواند با توجه به مستلزم و نیاز هایش هر چیزی را تنظیم کند. بهتر می باشد آن استارت اپ را فوق العاده را از دست ندهید و همچنین جهت دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نوشته دانلود Eqfy 1.0.8 – برنامه جذاب و جالب و خوب اکولایزر موزیک گرافیکی و همچنین قدرتمند آندروید ! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آندروید. پدیدار شد.

دانلود Eqfy 1.0.8 – برنامه جذاب و جالب و خوب اکولایزر موزیک گرافیکی و همچنین قدرتمند آندروید ! در تاریخ ۲۰۱۸-۰۶-۱۱ ۱۸:۵۹:۲۹ نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دانلود Weather Underground: Forecasts Premium 5.9.2 – دقیق ترین و همچنین زیباترین برنامه جذاب و جالب و خوب هواشناسی آندروید !

دانلود Weather Underground: Forecasts Premium 5.9.2 – دقیق ترین و همچنین زیباترین برنامه جذاب و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان